Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát uj korába jol fog
jajj én megutáltam a v fékeseket
ez épp olyan mint a V fékes bicikli meg a tárcsafékes Vfékes is tud ugy fogni ha tényleg jo
ja ebben igazad van de az is számít sokat hogy hátul van a súly pontja
na akkor nem csak a tárcsa mérete a lényeg az kicsit többet számít h hány dugattyús a féknyereg meg h úszónyerges e vagy nem
ja és touno van egy ismerősöm Gecze Zoltán és mikor mentem az rs-ével nagyon könnyen lehetett vele stoppiezni mivel hátul csak a vezető súlya van ide meg számolhatsz még plusszba 10kg-t mert ez hátsó tankos motor és jó val kisebb a tárcsája mint az rs-nek
tuono nyáron lesz hogy 5éve motrozzok 2éve van jogsim előtte meg simsonnal réten hajtottam a nyulakat de te is mutas már vmit mert már unom az a hülye fejedet, 250es rs-t akkor se ajánlom még neked akkár hogy is oltasz elsőként 125öst vegyél
hajrá
"mit keresel itt ahová senki sem hívott???" hát ez jó
oké sztem a jövőhéten már lessz 1 stopie ról videó. eddig még csak az az 1 van. de majd tavasszal csinálok jót.
várjuk a vididet kedves túónó
tuning lehet régebb ota motorozik mint te amugy meg én nem láttam a vidibe semmi olyat ami arra utal h most tanult meg motorozni! tegyél fel te is, te biztos jobban motorozol
Láttam a vidid. Hány napja motorozol? Az ilyet hogy lehet felrakni? Ez egyébként mi akart lenni? Nem megsérteni akarlak csak ne rakj már fel vidit amíg nem tudsz 1 kicsit is motorozni.
nah én is elpályázok ... szóljatok ha megint Kunszentmiklós találkozó lesz nah csáó
nah azért
te nem bulizni vagy? azt hittem már oda is értél
nah most már tényleg léptem mert nem készülök el az életben soha...
császtok
írtam
már faragtam hungarocel tartót, de azért jól lekötöttük a fényképezőt...... tudod 1kg szikszszalag
írjá is
1 est kapsz rá, nem látok mást csak a tankot + az órádból egy darabot...
de 5-öst is mert benne volt az ex-mocim
hoppá az elmaradt nah mindjárt bepótolom
én is de majd valószínűleg tavasszal ha kész lesz adom is el
akkor csak helyre lehet hozni ennek örülök
hanyast kaptam rá ???