Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én operát használok ez aláhuz minden szavat pirosal
BENZINKUTAK ELLENI KAMPÁNY
Január 17, 18 és 19-én fogjunk össze és lássák meg a MILLIÁRDOS kőolaj-ipari cégek és az állam, hogy milyen amikor pénzt vesztenek. A következő a recept, hogy CSÖKKENJEN az üzemanyagok ára: SENKI NE VEGYEN HASZNÁLATBA EGYETLEN BENZINKUTAT SEM – JANUÁR 17,18 és 19-én. Járjunk buszokkal, biciklivel, gyalog vagy az említett három nap előtt tankoljunk.
Emlékezzetek 1989 December 21, 22-re, amikor hasonló módon cselekedtünk és meg lett az eredménye. Adjátok tovább az üzenetet... :D

(próbáljuk meg! Veszteni nem tudunk! A fuvarozók is lehetőség szerint ezen a 3 napon külföldön tankoljanak, ha van rá lehetőség, ők ugyanis a legnagyobb felhasználók, ezzel a legfőbb befizetők, és legjobban kiszolgáltatottak!)

Bocs az offért.
igol bv2 racing
A 8-as fojtott motorba való.
Akkor miért br8eg-s gyertyával kell jobb esetben bejáratni 1 motort?
Ragadás meg nem a gyertyától van és service manual szerint is br8eg és br10eg való bele.
A képen látható cuccok eladóak nincsennek új állapotba de még jók!
ha érdekel vegyél fel msn-re olcsón adom!
msn:kucsma94@hotmailcom
Nem basztatás, csak van akinek az írása az értelmezést veszélyeztető mértékben helytelen.

Nem nyelvtanóra, csak kérés, hogy tiszteljük már egymást annyira, hogy ne kényszerítsük a kollégákat érthetetlen szövegek bogarászásara.

"a stílus maga az ember"
basszus mi ez nyelvtan óra? :D
egymáson kéne segíteni és nem pedig egymást basztatni
éspediglen váltóba ezt az olajat ajánlom
Mindössze arra szeretett volna kérni, hogy a Magyarhoz egy kissé jobban hasonlító nyelven próbálj meg kommunikálni.
VAnnak ingyenes hibajavító progik, használj egy ilyet.
na hüjegyerek valami bajod van velem vagy mi van veled?
tanálj máshol jácotársat magadnak!
Ha nem cserélsz időben dugót akkor azzal a henger nicasil bevonatának épségét kockáztatod.
Az "ossza" felszólítómód :)
vagy osztja de maradjunka szlengülésnél
ott a pont.Ossza a másikat és a sajátja se külömb
javított verzió
ott a pont . össza a másikat és a sajtja se külömb
Bocs, de ekkora ziccert nem lehet kihagyni Na akkor vegyük elölről:
fel tud bosszantani; tud leírni; aktív; bírom; ne válaszoljak; egyes emberek; írása; hagyjuk Nem bántásból mondom
Kolléga, a Te hozzászólásodban is akad elég hiba. :)
Igaz nem lett megformázva, meg nem mondom hogy nincs benne hiba, biztos hogy van. Nem is erről van szó, hanem mikor nem bír egy értelmes szót sem leírni szerintem az már kiakasztó
te is bedobhattad volna word-be , srác ;)
Én is ugyan így felhergelem magam rajta , én biztos , hogy nem kérnék tőle tanácsot ,de nem is vennék tőle semmit. Aki így ír az sok mindent elárul róla. Például: Élyel-nappal? Itt majdnem leestem a székről...
Nem tudom hogy vagytok vele de például az ilyen nagyon feltudd bosszantani, valaki tanácsot kér és olyan válaszol neki aki egy értelmes SZÓT nem tudd leirni. Régi látogatója vagyok a fórumnak , de csak aktiv olvasó, azonban már néha nem birom hogy neválaszoljak eggyes embereknek akik akkora tudatlanok mint a........
A másik topikban Af1-ben, ott régebben sokat jártam olvasni azonban ez fórumozó tag elvette a kedvemet, mert nem elég hogy oltári nagy baromságokat ír, ráadásul még ha szólnak neki hogy rossz a "hejes" irása fellázad, és ő osztogat tanácsot hogy hogyan kell szerelni(haggyuk már ezt a dolgot akkor). Az ilyen inkább maradna csendben és akkor nem szólna hozzá senki sem egy rossz szót sem. Elnézést hogy véleményt nyílvánítottam a fórumban, de akinek nem inge ne vegye magára
hejes irás? ez mi akar lenni ? inkább ne osztogass tanácsokat, mert gondolom ha irni ennyire tudsz akkor a tanácsaid sem lehetne jobbak.
Én az AFI Futurámmal sok sok évvel ezelött 35.000km-et tettem bele úgy ,hogy bontatlan blokkja volt. Persze nem égettem gumit vele, nem állatkodtam , sokszor csak 5.000-es fordulaton turázgattam vele haverokkal.
nemhiszem h attól a -2 hőértéktől szorulna meg a motor....
az előfordulhat hogy valóvában nem megfelelő hőértékűt és nem BxEG gyertyát tesznek bele és 2 kör után úgy felizzik a középső elektróda hogy belecseppen a hengerbe mega dugó teteljét megkezdi de ez lehet a túlzott előgyujtás is

én B9eg-t használok
Akkor valaki olyan aki eléggé jól ért és tapasztalt a mocikhoz tudna nekem segíteni privátban. Msn vagy freeamail.
Légyszi