Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valakinek esetleg van eladó blokközép tömitése rotax 123-hoz?
rendben..........addig írj egy időpontot nekem léci szerda 15 óra után bármikorra egy utcaszámmmal együtt!
köszi
oksa akkor ha van vmi fejlemény akkor irok egy sms-t de sztem a szerda délután lesz jó
Hali!

Több mint valószínű, hogy nem merült le az akksi, mert kb. vadonatúj :)
Olajból én mindig Agip Speed 2T raktam bele, Csak a különolajazó tartályba.
Ha írsz egy msn címet, felveszlek, és segítek ha van valami, vagy kérdésed van.

Meg akkor leírom, hogy hogyan tudod beindítani a motort 1 hónap állás után, anélkül, hogy lemerüljön az akksi ;)
SABA kölyök! írj üzit azt biztosan észreveszem 19 óra után tudnék csak menni akkor okés?
nekem bármikor jó de csak utána!
vagy szerda délután!
írd meg mikor menjek és ottleszek!
zsolt köszi előre is akkor várom ajövő hétek!
ezer hála rendes tőled!
üdv gabó
örök hála motoros span:)
hy
hát a hp-i nap még este nemtoom hol leszek :/ de elmentem a számod és vagy irok itt fórumon vagy dobok eg yüzit telon h aaz úgy jó neked
rendben akor majdpénteken felteszem és hétfőre odaér neke ugy okés?
sziasztok meghoztam a mtort!
mostnatol van minden !
valakit érdekel valami aprilia af1 sport prot hoztam 125!
van mined a motorhoz!
kipufogo blok akoatrészek idomok vázak vilák müszerfal elektronikák! blok alaktrészek !
szoval minden ami 1 morotba van !
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
ha korrekt módon csak jövőhétre ér ide akor csak tőled fogom venni a motor cuccokat apriliához.ez nekem most nagyon sokat segíttenél vele! ha kell valami márpedig kell mert alkatrlészhiámnyban szenvedek.akkor hívlak téged.köszike
ZSOLT megoldható hogy pénteken add fel kb hogy csak jövő hétre érjen ide? holnap lehet veszek mocit és elmegy rá a lóvém de szombaton kapok fizut és akkor már jöhet is a villa....add fel kérlek pénteken és hétfőn megkapom ok?
rendben!
más nem érdkel?
van minden
csáa na ma meghoztam holnap küldöm okés neked ugy?
NYÉKI GÁBOR MOSONMAGYARÓVÁR 9200 KÁROLY ÚT 68.
ere a cimre 10+2 a posta
szia zsolt tmegtudnánk úgyí yoldani hogy a jövő hétre érjen ide a villa? mert veszek eg yapriliát egészeben de attól még kell a villa igen!
ERREA CÍMRE KÜLDHETED: MOSONMAGYARÓVÁR 9200
NYÉKI GÁBOR KÁROLY ÚT 68
MEGOLDHATÓ LENNE HOGY AJÖVŐ HÉTRE ÉRJEN IDE MERT ADDIGRA MEGINT RENDBEJÖVÖK ANYAGILAG NEM AKARLAK VELES ZIVATNI DE TÉLLLEG CSAK ADDIGRA LENNE JÓ......KÖSZ
szia sabi tudod mit mondj eg yidőt este 7 után meg tudnám nézni élőben és akkor nem kell a fotó........pontos címet kérek a faluban....
köszi
amugy mobilom elmentheted 30 605 6883

gabó köszi
heló ne meghoztam a motort bontani ittt a vila is!
holnap teném fel ad meg akor a cimed!
10 +2 a posta a 2 db vila!
kel még valami?
mifelénk úgy hívják 'fagyis motoros'
hát a mai nap már sajna nemtook fotot csinálni mer sötét is van meg minden bevan már zárva a motor pedig hátul van,de amint hp hazaérek suliból kattintok pár fotot és elküldöm a címedre
kilóméter óra meghajtó nekem is kéne :D
rendben......fotót tudsz küldeni mailra hogy hogy néz ki jelen állapotban a gép nembaj ha szét van szedve.gabor8181@freemail.hu címre.....köszi
Köszi szépen a segítséget. Onnan fogom megrendelni.
rendben kell..........egyik nap felhívlak majd.megdumcsizzuzk amugy szétt van szedve a gép?
Csáó MÓVÁRIDRZ!
Beszéltem apummal és aztmondta h 110 alatt egy FT al se adjam olcsóbban,csak ugy megsugom neked h míg ma délelött suliba voltam kb 5en hivtak a motor miatt
Ha lenne időm összedobnám a gépet de mivel sajna nemsok van kb tavasz lenne mire elkészülne

Gondold át,aztán ha döntöttél telon elérsz
70/3818737
Jó vágású figura ez csak rossz helyen van rajta a vágás... Divatmotoros
szia te srác
figyu ha 100 ért odadod akkor a napokban érte megyek! ennyi pénzem lenne rá több nem!
sajna ez van ha jóltudom papír nélküli ráadásul......na meggondolod?