Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bercsényi 27
és ott hova menyek?
mien utca hány szám?
ja
jo rendben!
és akor odaérnénk 5-6 ora körül encsre
van nálatok othon valaki?
odadnám nekik a pénzt!
de maugy az idomok a kerekek vilák áz egyeb van
kábelköteg bene feszab bene!
igyvan ?
Gyere .
na és ruós tag nélkül igy adok érte 17 etret?
holnap menék érte
Sk ba vagyok . ammár eladtam belőle a középső rugóstagot .de szarérhúgyér igyse adom oda .
Valamit félreértettél, mert én egy szóval nem mondtam hogy nő tőle a forgatónyomaték :)
csá
na mért nem veszed fel a telefont menénk hétfőn a motorért amitbezséltünk!
légyszives váalaszolj minél hamarab!
sürgősen kéne!
szeva, tudsz dobni egy levelet a mail címemre a tel számoddal, és akkor felhívnálak a motorral kapcsolatban...
köszi :)
120-130at kérek érte
tökéletes állapotú blokk,majdhogynem új áttétel alihg használt fogaskerekek,lánc +pályaidom garnitúra
szóval arra akartam kilukadni, hogy a lendtömeg, az egy TARTALÉK
Az abban tárolt energiát, a motor nem a kozmoszból szipkázza, hanem a henger által előállított teljesetményből veszi.

Márpedig a lendtömeg növeléstől a henger ne fog nagyobb kakaót előálíltani.
Atta...

VAn a motor , ami henger, karbi, kipu miegyéb.
ez adja a teljesítményt, forgatónyomatékot.

Attól, hogy ez, ami A FORGATÓNYOMATÁKOT ADJA mekkora LENDÍTŐTÖMEGET FORGAT a motorból kivehető forgatónyomaték
NEM LESZ NAGYOBB.

(tulajdonképpen, egy nagyobb lendítőtömeggel, a kivehető nyomaték leginkább kisebb lesz mivel az az erő, amivel mozgásban kell tartani a nagyobb tömeget AZ NEM VIHETŐ ÁT AZ ÚTRA ezért a nagyobb lenídőtömemggel a blokkból kivehető nyomaták NEM NŐHET.)

A nagyobb tömegtől, a motor tehetetlensége, inerciája nő, és ha végigondolod, fából vaskarika lenne, ha a valamekkora lendítőtömeg, a forgatónyomatékot növelné, hiszen akkor nyilván mindenki malomkerék méretű lendkerekeket használna.

Szóval, ez oylan perpétum nyobile volna, ha a elndkeréktől a nyomaték nőne.
Elf az tökéletes lesz bele, én is azt használok az Rx-be.
kép
mit kérsz a komplett motorért?
köszi amugy!rendes tőled hogy szoltál.
JAh okés, sajna abba nem tudok segiteni
szeretném kérni a nekem írókat hogy katttintsanak légyszivesz a VÁLASZ ERRE feliratra és úgy írjanak mert visszafelé nem olvasgatok már.ezt is véletlenül vettem édszsre:)
köszi
szia
mit kérnél a szétszedett blokkért és karbiért gyujtásvezetékekért vázért?
köszi amugy de már megrendeltem köszi
rs blokkot nem tudsz véletlenül forgalmival eggyütt?
meg vázat?
Ha érdekel akkor tudok első teleszkopot, rs 125ccm-esből frissen felújítva, hibátlan állapot, villabefogókkal és keréktengellyel eggyut 15000ft az apróhirdetések között megtalálod
Sziasztok! Én 3hete vásároltam egy RS 125-öt és a jó időre való tekintettel kiszerettem volna próbálni, de az aksi lemerült de nem is ez a lényeg, mert ígyis-úgyis lefogom venni a tankot, de elvileg ha nem akar beindulni a motor, akkor felkell "nyitni" a tankot és bekell fújni neki, mert a porlasztóból elpárolgott a benzin? Ez igaz? Másik kérdésem, mert nagyon elővigyázatos vagyok: milyen 2t-s motorolajat használjak? 100% szintetikus Elf motorolaj megteszi neki? Repsol vagy Mol-os illetve az Elf (ami 100% szintetikus) közül ti melyiket választanátok. Üdv! :)