Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

emil:czegledizsolt@freemail.hu
az nincs
msn van
meg e -mail
teg telo
érdekel?
vagy telefon vagy e mail
tel:06307316232
amugy az elsővillát lepaccsolom okés az kel is amint tudod adhatnád fel postára ha vállalsz iylet:)
a többit emilben...
hát nézd meg az apróhirdetéseim, ha érdekel valami hívj nyugodtan.

De van 122 rotax meg 123 meg venned kell powercuccokat stb stb.. Nem olyan könnyű dolog ez.
szia köszi hogy szólsz motort építtek aprilia rotax blokkból vagy mittudomén hogy mindegyik rotax e nem akarok hüyleséget mondani nekem gyujtás cuccok kellenek oylan blokkhoz amivel megy és 125 ös leyxgen aprilia és az elsővilla pedig csak sport aprilia érdekel a mtipusa már mindegy csak fordított leygen avázat én hegesztem neki össze
af1-re kéne? vagy rs-re? Rs-hez van pár cuccom apróhirdetéseim között
figyu skipe od nincsen?
ott megdumcsizhatjuk
heló
ez a motor csak ilusztrálvió
amugy ugyan ijen fajta!
bloknak hija van hegerszet gyujtás hija van!
és ugy 90 ezer
nincs msnem
bocsika
elsővila is 10
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
vegyél fel
a bloknak gyujtás nélkl henger nélkül zsir uj főtengejel van!
40 az ára
hátsovila 10
hali 125cm3 motor magyarországi a motor, mennyibe kerül a forgalombahelyezése? még nem volt forgalomba
amugy igazából nekem blokk...karbi elsővilla hátsóvilla és gyujtáscuccai kellenének amitől megy!
ezekre egy árajánlatot adsz nekem?
vagy az egész motorra így is meg úgy is írhatnál árat jó!
köszönöm
szia ..érdeklődnék a motor iránt hogy mennyit kérnél érte kompletten?
köszi gábor
ha jóltom így néz ki az sp
összehasonlítás alapján mondtam h corsa . Varratok és a márkajelzés elhelyezése sem stimmel az sp dobbal
fékpadon szerintem se lehet kimutatni, de gyakorlatban 5. 6.ban sokkal használhatóbb a motor hosszú pályán.
az nem corsa.
Szokták súlyozni, de ettől a foprgatónyomaték mitsem változik.
aham

ő űgy vette mint sp de kiderült h corsa
dávidtól vetted?
ááá kössz van a hűtŐbe
ha gondolod a kipufést adok 2 sört
az új szobatársam :D jolly moto
hy zsoltnak aszem 123 as blokkhoz van lehúzója és az nemjó 122 eshez ama gyári lehúzó hasonlít ahoz amit rajzoltam csak az szabályos kör és több méret van rajta