Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amugy persze hogy lehet kapni!
hát én müanyagost szoktam veni mert az ha kopik is valamenyit nem olyn zajos! simában jár
csapágyboltba lehet kapni? vagy rendelni kell?
Am ilyen műanyag vezetőst ajánlottak mert az zajmentes (fémvezetős volt benne)
mindeféle képen c3-as csapágy legyen!
jok a fag skf stb. ki mire esküszik!
én pl 6 ezerbe vetem a párt
üdv, ti milyen főtengelycsapácsat ajánlottok?
Holnap majd megnézem a csapágyboltokba is.....
Mennyibe kerülnek kb?
rs 125 alkatrészek eladók:-
-Giannelli leömlő-arrow dobbal=30e
-power kit=25e
-henger-dugó=45e
-karbi=10e
-első-hátsó kerék=45e
-elsőteló=20-e
hátsó=12e
gyujtás=15e
öninditó=10e
........................stb ami képen van vallami kell irj.
email:ktmktm@freemail.hu
http://www.kepesmotor.hu/onroa...

Eladó+csere, beszámítás érdekel.
Helló gömb rs-hez valami jó rendszámtáblatartója van valakinek? ( nem gyári)
Köszi
B.U.É.K
igen

Tata
Szevasz!
H1 és H3.
Üdv!
B.U.É.K!
szia, pályaidomot is javítotok? Helyileg merre vagy?
Helló
Valaki megtudná mondani hogy milyen foglalata van a tompítottnak illetve a reflektornak?
Előre is köszi.
Itt az újév ideje rendbe tenni a motorokat.

Vállaljuk pályaidom vagy tartalék idomszett gyártását üvegszálból, gyári idom javítását és ezek teljeskörű fényezését több színben vagy akár replika és airbush is megoldható.

MSN: jamal@freemail.hu
B.U.É.K minden motoros társnak
Balesetmentes km-ekben, olcsó benzinben és olajban gazdag új esztendő minden kedves fórumozó motorostársamnak!
Ok, majd felhívlak.
sziasztok valakit nem érdekel aprilia rotax 123-as alaktrész?
van minden ami rotax 123-ba van! hegner szet ,kuplung,válto,blokfelek,alaplap,főtengejek az egyik főtengejbe még csak vagy 100 km van! ,csapok,müanyag fogaskereke,deknik ,takaroidomok,stb szoval minden ami 1 blokhoz kelhet! akor van még 1 aprilia af1 gyári és 1 arow sportkipufogo rendszer ,1 pár rs viszapilantotükör,1 sem amal trafó,index relék van ledes is meg normál izós is!akor van még 1 rs 50 hez vagy af1 50 hez való öninditóm is! elégé sok mindenem van!
nem csak anyi amit itt leirtem!
ird meg mi kel és én mondom hogy mien árba van!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
telefonon éjel napal elérhető vagyok!
heló
akorte még jol megusztad!
nekem volt 1 yamaha 125-ös turasportom poveros volt ment mint az álat és 50-es ként járkáltam vele !
tavaj előt 1 nyári este gondoltam megyek 1 kört!
motorozgatam lazán 1 kicsit mondom menősködök már hogy odahuztam neki és mért is ne hogy kanyarodtam le jobbra ép akor szembe jött velem a rendörség megcsilant a motorháztetőn a matrica
énmeg gondoltam akor még nem rég volt nálam a motor mondom gyorsba meglépek előlük
sikerült is pedig jötek utánam rendesen
csak gyorsan lementem 1 kisucán ahol a kövesutba volt önve 2 db oszlop betonbol és az kb 1m20 cm körül van a karok közötti távolság és a rendörkocsi nem tudot utánamjöni
mentem hazafelé onan már 1 utcányira lakom cibáltam a szályának mondom megne kerüljenek szemböl , hazaértem 2 hétig elő sem vetem a motort!
de utána hogy meglógtam valakinek járt a pofája vagy valahogy kideriteték hogy én voltam az
találkoztam aval a rendörel a boltba és azt monta nem érdekli hogy én voltma vagy nem mostantol ha roszul lépek vagy akár mi, olyan büntetést kapok hogy megörülök
azota már az apriliával mind a 2 szer ő álitot meg és mind a kétszer hitetlenkedik hogy 11kw-os álandoan rám akarja hivni a kpm-t
ügyhogy én igy jártam
meg amugyis ez a kw téma ez rendörtöl füg meg ismeretségtöl
hát 3 lehetősége volt: figyelmeztet, helyszíni bírságol, feljelent. Hogy melyiket választotta arról nem nyilatkoznék.
de elengedett gondolom :)
idézem: "Tibor így nem leszünk jóban"
Atta nekem van egy...
És mit mondott a motoros rendőr?
hát csak kibirom vele a 2 évet mire a ra le tudom rakni