Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi szépen király...
Akkor viszont megyek is jogsit csinálni:):P
Örülök neki.
hogyne vezetnének!
11kw-os pairal sok van!
az enyém is olyn
Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy egy 2005ös rs 125-be passzol -e a 2006 utáni rs felni, 1 az 1 be belemegy-e?
válaszokat előre is köszi!
Illetve A1el vezet valaki RS-t?...
Mer én egyenlőre csak A1re tudnám lerakni a jogsit , de mindenféle képp RS-t szeretnék...
Sziasztok!
Kaptak el mostanába valakit 125/50el?
Illetve tapasztalatok?
Olvastam már pár elkapást... De még régebbieket.
Illetve ki jár vele gond nélkül?
Gondolkodok rajta hogy így veszem meg...
Azt megkérdezhetem, hogy milyen színű volt a motor? valamint h az összes idom jó vagy van ami törött?
Ja a számom lemaradt:
20/9655947
Sziasztok!
Rs125 2006-os bontott alkatrészek eladók. Szinte minden van. Pl: olasz papíros (11Kw-os) váz, futóművek, kerekek,lámpa, műszerfal, idomok, ülések, hátsó lámpa, fékek, kapcsolók,komplett blokk, hűtő, stb.
Sziasztok ! keresek rs 125 hűtőt ! A számom 06703794942
Elmagyarázod nekem, hogy a kisebb forgó tömegtől miért csökken le a motor által előállított forgatónyomaték?
(vagy a nagyobbtól miért nőne?)
Ok! Csak itt rsről van szó nem robogóról, de egyébként azokat is szokták súlyozni.
Belső rotoros a teljes neve... Gyorsulni gyorsul is ha pörgeted de a nyomaték viszont nemhogy lecsökken hanem egyenest eltűnik
Szerintem meg nem fog hátrafele menni ! ez Rotoros gyújtás és télleg dob sokat a gépen nekem is Malossi gyújtásom volt Roxomon és brutál volt tőle
Köszönöm a tippeket, segítséget. Az jó lenne, ha megtudnád írni a méreteit. Igaz hogy csak egyszer szeretném használni, de inkább vennék egy újat, az nem kér kenyeret , és ki tudja, hátha kell máskor is. Elére is köszi!
Eladó a Ladám!
1,5 zsugor meg miden extra, LPG, vonóhorog, verseny futómű, központi zár, kész LUXUS... XD

csere is érdekel!

http://www.hasznaltauto.hu/auto/lada/1200/lada_1200_s_2101
3_special-4381557
heló nekem van lendkeréklehuzóm!
2500 ft!
amugy ha kel megmérem a méretét!
123ashoz menetes kell, az más.
rem tudtam segíteni :D
ha egyszeri alkalomra kell akk legegyszerűbb ha kérsz 1 ismerős szerelőtől .... de ha szeretsz tákolni 'kókányolni ' akk fogsz egy vastagapp laposvas daradot fursz rá 3 lyukat a közepét kifúrod közepére heggesztes egy 10 es anyát és kész is a házi lehúzó :D
Hali!
Egyenlőre csak azt szerettem volna megtudni, hogy milyen méretű lendkerék lehúzó kell, hogy le tudjam venni a lendkereket.
Akkor jó lenne ha néha ki is nyitnád.
Ez mind szép és jó, de ekkora lendkerékkel 140nél kap szemből egy szellőt és kb hátrafele fog menni :)
jolly sp hez például több olyan csövet adnak hogy a legjobban be lehessen állítani a legjobb adott körülményekhez. nem hülyeség csak ha nem pályázol
Jól elbasznád ne nyulj hozzá ha kipuff tuningot akarsz vegyél rá egy arrow-ot vagy jolly-t...