Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mennyi lenne az ára?
Csáó MÓVÁRIDRZ!
Nekem lenne egy komplett aprilia rs 125 öm 2002es papirok nélkül,a motor jelenleg szétvan szedve mer a váltóban eltört egy fogaskerék amit a napokba lett cserélve,emellett átlett nézve a blokk.Még nemvolt időm összerakni a gépet de ha esetleg ígyis érdekel megdumálhatjuk a dolgokat
Látom Óvári vagy mondhatni egy köpésnyire lakok tőled,én Levéli vagyok

ha esetleg érdekel a motor írj.
hello: van hütőm.
ha kell email-be érdeklödj:ktmktm@freemail.hu
Szia!
A motort ma komplett elvitték. Már csak egy pár gumigarnitúrám maradt. (Dunlop D209Gp 30 körösek, utcára tökéletes, kb.95%-os a közepük. 25.000.Ft/garnitúra)
Üdv!
anyós ! majd szólok ha kell valami akkor..... igazából hátsóvillát most szerzet haverom az van........
valakit küldj ki ide hozzám hétvégente általában itthon vagyok
92 es szuper akkor jöhet a villa ahogy van küldheted várni fogom!
1992
heló
papirok nincsenek
tudod ha veszek egy oylan blokkot amiben van szám ahoz kéne papír is az én vázamb amit csinálok pedig mondjuk beleütném azta számot ami benne van a papírban és lehet hogy megvenném a vázat az eredetit is csak kicsiszolnám a számot belöllle már érted,
valahogy megoldom profi cuccaim vannak hozzá.mint a nagyoknak
nem tudom feladni, mert dolgozom és mikor végzek bezár a posta.
nem értelek.. Most mondtad, hogy a vázat te csinálod, ergo abban nem lesz alvázszám. Nekem nincs komplett blokkom, csak cuccaim.

Jobban jársz ha veszel 1 komplett motort 125/50-be
feladtad már a csomagot?
amugy mikori a motor amiből vannak a villák?
nekem forgalmis aprilia papir is kellene...
anyos komplett blokkot mennyiért adnál konyhakészen karbival?
motor ppairt nemtudtok adni nekem?
vanak azok is
05 most rendeltem meg a másik sráctól a villákat de neked van hozzá villahidad? mikori rs ből?
13.000-ba odatudom adni a 2 első teleszkopót. 11-es motul olaj van benne, relatív új szimeringekkel. Rs-ből van fekete színű
oksa ez fordított telós uyge,
jah maugy villahidak is vannak hozzá?
jo rendben
jah meg annyi hogy papi
rokat is vennék mocihoz pl vázszámmal stb motorszámmal
heló még nem érkezett meg a motor valamajknap megyek érte
de okés 10 az elővila+2000 a posta és másnapi kiszálitásal ott is vana
Figyusz mondj nekem egy komplett blokk árat ami karburátorral van....meg mindennel csak annyíi hogy komplett blokk leyghne bontatlanul ..árajánlatot kérek
Kb 10 perce dumcsiztam nulla forintra atelómat.nemtudok beszélni sem már sajna:(
tudod mit
ha elküldöd az elsővillát postán akkor it ta címem de 10 000 ft ugye VAGY 12? SZÓVAL IYLEN ÁRON OKÉ TÖBBÉR NEMKELL!
ha jól emlékszem akkor kell persze én fizetema postaköltséget
NYÉKI GÁBOR MOSONMAGYARÓVÁR 9200 KÁROLY ÚT 68.
KÖSZÖNÖM
CSAK LÉCCI MOND MEG MOST HOGY ELKÜLDÖD E VAGY SEM MERT MARHA MESSZE LAKOK TŐLED.