Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kösz de este már nekem is beugrott csak nem voltam itthon! Nah szóval vkinek nincs index reléje? Nem tom fontos-e az évjárat de nekem 1996 szívlámpás van!
Kempf már nem csinálja meg elköltözött gyulára autó szervíz meg vizsgáltatás van... van vmi ro-bo-go. talán aztmondtak vannak sr ek meg talán 125 ös is.
bugamara1@hotmail.com
msn ed van? mert ott gyorsabban tudnánk beszélni
2001 -es de a tieden le van törve az egyik fül
megvan a baloldalán is egy adat bár annak nem tudom mi a jelentése
a hátuljának a jobb oldalán bevan ütva az év járat meg a hónap nézd meg légyszíves!
szentem ez nem ugyanolyan sajnos de így nem könnyü megítélni...
az enyém ijen bocsi a kép minőségéért de kamerával csináltam képeket mellékelem.
Ilyen a tiéd szotyi?
Íme a lámpa amie szükségem van egy szalonképesebb változatban. Fontos hogy a szélein az Ív megegyezzen! ugyanilyen lámpából volt totál ugyanilyen kinézetű és csak beszereléskor derült ki a kicsivel kerekebb végek miatti eltérésből adódó probléma
hát nemhasználom nekem is úgy adták hozzá mikor megvettem mé anno de már volt szétszedve de működik
Küldöm a képet hamarosan!
Nekem is lenne váltó alkatrészem akár egybe vagy akár külön külön is
Szívlámpa! Meg Plexi is kéne!
mit értesz elfekvőben alatt?
Hali!
Köszönöm az eddigi segítségeket!(PRFactory jó tipp volt, csak nekem drága a vadiúj :))
Szóval 2007-es Spains replika Aprilia rs 125-ömhöz keresek jó állapotú, használt bal oldalidomot!
Van bárkinek esetleg, vagy tippet tud hogy kinél/merre tudnék találni?

Előre is köszi a segítséget
hello. trapéz lámpa van elöl vagy szivlámpa?
mert lehet tudok, küldj a motorol képet.
Nekem van elfekvőben !
Sziasztok!
Esetleg valakinek rotax 122-höz váltó alkatésze?
Köszi
Szív! de ebből is vannak minimális Ín különbségek a két végeken. volt szerencsém egyet beprobáálni képen ugyannak tünt és picit keekebb volt a szélén az ív
kocka vagy szív?
Mountain bike váltójának a bowden belsője az jó bele (ha a tieden a burkolat sértetlen), csak egy kis forrasztás, reszelés, és tökéletes.
Szevasztok egy rs 125 boldog tulajdonosa vagyok. És még boldogabb lennék ha valaki tudna egy első lámpát adni.! Ha tudtok ilyet szoljatok légyszives amugy 95 évjárathoz kell ujonnan 72.000. és ennyiért nem kell
Köszi a válaszokat
aprilia rs 125 komplett vázat keresek,magyar papírokkal,rendszámmal,rendezett papírokkal. kizárólag sérülésmenteset. szóba jöhet a külföldi papíros is amennyiben,megvan az összes papírja. email: haxorx@citromail.hu 06304706011