Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Agip Depo: Agip speed 2T
gianneli sport rezó=25e
arrow sport dob=10e
powerszett 122-es power nyelvel=30e
rotax 123-ra:alaplap-trafó 15e/db
elsőteló=25e
hátsóteló=12e
elsőfék=12e
hátsófék=10
e
kapcsolok=4e/db
müszerfal=10e
első trapéz lámpa=10e
váltókar-fékpedál=5-4e
remélem megnézem köszi jah és ti hol szoktatok bele olajat veni meg milyet ? eddig vagy repsolt kapot vagy castrolt de fullsintest
jobbesetben olajat követel
jah ma meg kigyulad a felkjáltó jel is a müszerfalon azt se tom mi a faszért nekem ne mvolt még ilyen motorom ami így vissza jelez mindent azmit jelenthet ?
arra otvannak a service manualok. énis onnan tanultam :)
jó nem naon akarok probálkozni majd megismerek lakit aki foglalkozik vele
1* kell hogy lássam hogy mit kell azt utána már megy
biztos nem emlékezett a nevére csak arra h spanyolos a hangzása:D
tom. csak nem halodtam még igy hogyy spanyol replika
lorenzo
spanyol replika... azmilyen?
aztszeretném megtudni h kbmenyit fogyaszt ez a moci városba, és vegyesbe....főleg az új modellek fogyasztása érdekelne...mert nézegetem a 2007es rs spanyol replicákat...nagyon szépen köszönöm...
karburáláshoz jo esetben egy csavarhuzo elég. vagy neadjisten még egy 14es kulcs h szétszedd az alját és fuvokát cserélj.
meg egy 8as hogy a subertün állíts. ide azért nem kell mühely...
sztem többet szereltem mint te de nem biztos de elég sok simont szereltem tuningolgattam és még van melet 3 simom meg egy rometem amit örököltem és rometal kezdtem amit töbet kel lszerelni de meguntam és ez 3 éves nem én akarom ithon hekkelgetni majd ha tavaszal kész lesz a mühely akkor esetleg
Aki megveszi, az megérdemli, h szivjon vele ^^
Azért van bőr a képén...
mért lenne késő? jhés a szerviz linket kösz de mesza van az is kicsit ilyen idöbe nem akarok olyan meszire felmenni
a válasz erre ment volna csak késő van már
új gyertya bele, és adj neki levegőőőőt
Valakinek Tökéletes állapotú dugattyú?Csak egy kicsit van megragadva dehát az semmi és ráadásul szuperolcsó! Dugó
Helló
Oldalidom tartó komplett(biztosító,hüvely stb) kellene jobb és bal oldalra ,és mennyibe kerülne ?
valahol komárom egyom megyében kis talit lehetne valami naposabb hétvégén nem
az jó és kivel lehet itt ilyesmit álitatni komárom esztergom megében mert ha kell elmek bárhova mert rendszám is meg midnen most ler átiratva a nevemre
Karburátor hangolással, gyújtás hegyezéssel ki foglalkozik Békéscsabához közel?