Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

anyiért énis. eldani is tudok. még olcsobban is talán :D
csak érdeklődök lenn-e valaki aki tud enyiért, hogy van-e értelme
heló
első futómű érdekelne! mennyibe adnád?
esetleg nem számolnál be egy AF1 125 első futóművet (Paioli)
sajna az enyémbe nemtudom beletenni mivel nagyobb az átmérője! de mivel ez "befogóval" együtt van ez jó lenne!
üdv!
Ha bárkinek szüksége lenne a képeken látható alkatrészre vagy bármi egyébre irjon rám, rotax123-hoz mindenem van
pl.:34-es karbi kompletten, karbon membránok, gyujtások,pneumatikus power,komplett váltók, frissen felújitott első futómű!
próbáld meg teamécsessel, ne sima viasz gyertyával! nekem eddig bevált! de csakis a szovjet gyártmány!
na most azzal fogok próbálkozni hogy egyel kisebb hőértékű gyertyát veszek bele és hátha hamarabb megkezdődik az öntisztítás
én tudok 3-ért kereken. ha érdekel, az elérhetőségeimet megtalálod az adatlapomon
sziasztok!

van valakinek elfekvőben működő kilóméteróra szenzora ?
amióta az enyém jó azóta a havernak már nem

köszi

széles utat!
mér üzemórát, fordulatszámot, max fordulatszámot, hőfokot, max hőfokot. ha egy bizonyos (beállitott) fordulatot vagy hőfokot tullépsz akkor vörösen villog.
de azt veszek vagy is azt adják
nem kínai ngk-t veszel?
haligali mindenkinke !Nos olyan probléma jelentkezzet nállam hogy a motorom zabálja a gyertyákat(ngk b10eg)!
veszek bele 1 uj gyertát megyek vele kb 2 hetet és utánna szaggatva leáll!

Találkozott már valaki ilyen problémával?
Valaki tud 3000 alatt castrol p1 racinget?
Annyiból figyelj ezekre a melléváltásokra hogy amikor én vettem az rs-t és abszolút kezdő voltam akkor nekem is sikerült melléváltanom ami azt eredményezte hogy az összes fogaskerék széttört bal oldalon így elszállt a hűtésem az olajpumpám meg a kiegyenlítő tengelyem és csak azért nem ragadt meg mert már akkor is tankba kevertem.
Telefon elmaradt: 20/9655947
Sziasztok!
Eladó 2db. Aprilia Rs 125-ös mkp.
Az egyik magyarországon vásárolt 2007-es évjárat versenyzésre átalakítva (Sp), törzskönyves, érvényes műszakis, rendszámos. 2010-ben Magyar Bajnokságot nyert, és az Alpok-Adria bajnokságban a 3. helyen végzett.
( versenyidomok, versenylábtartók, öhlins kormánygátló, Bitubó gázos állítható hátsó rugóstag, Zeeltronic programozható gyújtás, lekönnyítve(110Kg), versenyhenger, hengerfejek, áttételek, dugattyúk, gumigarnitúrák, (esőgumi is), gyári sérűlt idomok, vadi új elsőlámpa, stb.
Csak így egyben eladó. Ára:3000 euró
A másik 2006-os évjárat olasz papíros forgalomba helyezhető bármikor.
Jobb oldalán idomsérűlt, de szét van szedve darabokra a versenymotorhoz tartalék alkatrésznek. 98%-a megvan, könnyen újra összerakható.
Ez is egyben eladó, ára: 360.000.Ft
Üdv!
Hello!

Stage6 mini LCD multimetert mennyi vetted és hol? Miket mér? Köszi.
a tuning gyujtás, az mitől tuning?
hali!

bocsi. itt is van

gyárilag H7-es, és "át lett alakítva" H4-re
Blokkfél csere előtt állok! :(
Pár tanácsot tudtok adni h mire figyeljek, mivel kezdjem stb...
előre is köszi!
a xenon nem vibrál ha felvan kapcsolva esetleg
akkor lehet észrevenni ha a vetített fény melé nézel
mert ha vibrál 1 picit akkor cumantyu
gianneli leömlő jó állapotban=30e
arrow sport dob=12e egyben a rendszer=40e
powerkit=30e
rotax 123-as gyujtás alaplap-lendkerék-trafó=15e/db
rotax 122-es gyujtás alaplap-cdi =15e/db