Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cső xenonról nem kaptam képet ha még megvan szívesen várnám
Lehet kapni gumifilcet. Az pont erre van, gumira ír. Olyan mint egy hibajavító
ha ügyes a kezed akor ecset meg festék. lehetőleg olyan ami gyorsan szárad h ne fojjon el.

meg tescoba van ilyen karoszéria javito kis tubusos festék. azis jó akár. nagyon vékony az ecsete könnyü vele kihúzni az írást
Hello!

A gumin mivel festitek ki a márkanevet ? Fehérre szeretném.
Köszi előre is a választ.
a tied piaggio gyújtásos és nyitott
ohh sőt. ennek az oldalnak az alján van. hát az igazán nem lett volna messze megkeresni:D
pl itt a forumon találsz. nemrég árult vki kb 2oldalt lapozz visza
Valaki megmondaná mennyibe fáj egy full poweres elektronika és hogy hol találok ?
vegyél magas orrú motors csizmát. ami éphogy befér a helyre azzal faszán lehet váltani. tornacipőbe énis csomoszor üreset fogok de csizmával fasza
majd nem használom az egyest kösz a tanácsot ^^
de.. De egy kis odafigyeléssel aztán megtanulsz nem -melléváltani.
Igen-igen, már állítgattam, de sajna annyira nem lehet lejjebbvenni, mert beleér a lábtartoba, akkor meg vissza nem tudok váltani. Komolyan mondom, megforditom a váltó bordástengelyén azt a toszt, és akk 1fel 2-3... le motogp feeling.. am nem volt nekedis ilyesmi gondod?
lehet csak nincs jól a lábadra állítva a váltókar. Egy próbát megér :)
Segítség! Mitől lehet az, hogy amikor felváltanék 1ből 2be, üreset talál a váltó? 10/1x előjön, leginkább akkor amikor gyorsan váltanék és eléggé zavaró. Néha 3-4 között is sikerül az attrakció.. Mi lehet a megoldás?
elado a vasam, eladas oka? vettem egy Ducati 750ss :), ara 280.000 friss muszaki es jo allapotban, xenon es led index , muszaki 2012.08.12ig 70.628.54.22
fogtam es beraktam :) semy extra , beletetem a helyere es rakototem a csatlakozora, semmy extra ;)
Ezt igy egy 4t vel jó játszani de 2t vel nem igazán.Egyrészt hamarabb elkopik másrészt meg felesleges mert nincs olyan nagy motorfék ereje hogy megérje ezért koptatni...
ELADÓ Aprilia RS 125!
Érdemes megnézni!

hirdetés
és ha a benzinbe van keverve az olaj akkor 10 000 re s fordultaon visszaengeded a gázt ak is csak alapjárati üzemanyagmennyiséget beleérte a a benzinbe kevert olaj mennyiséget kap
nem iagazán n igaz mert az olaj pumpa fordulatszámtól is függ hogy mennyi olajat szálít
Kösz
Jó okés ezeket tudom!
Csak számomra úgy jött le a dolog, mint ha az életem függne rajta! :D
Nem akarok semmi vitát szítani belőle!
Csak gondoltam megosztom a tapasztalatomat veletek!
ennyiről van szó!
Vagy járjon az ember keverékkel.
7800 a gyari
mivel a gázkarral szbályzod a beáramló olaj mennyiségét ezért ha 10ezernél elzárod alapjárati olajmennyiséget kap ami mondjuk nem a legideálisabb
én úgy tudom,hogy csak azért nemszabad motorfékezni 2t-vel(sokáig),mert akkor nem kap olajat és annyira felforrósodhat,hogy be is sülhet.