Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak azért kérdezem, mert az enyémben csak a fix nyelv volt, és nemrég vettem bele komplett elektromos rendszert, működik meg mindnen, de 8ezer felett ugyanolyan fos mint volt... Mitől lehet?
60eft
ára?
nem mind power nélküli
nem jó rá
Azt mondja meg nekem valaki, hogy az összes fojtott RS power nélküli, vagy van amelyikben van és az tényleg erős 8ezer felett?
Valaki megtudná mondani h a rotax 122 gyújtásdeknije rámegy a 123-ra?
Vmi jó kis rendszámtartó gömb rshez vkinek?mármint ami kicsit rövidebb meg kevésbé látja a trafi.
okés köszi a választ
RS 125 GP1es komplett idomgarnitura eladó tank kivételével és plexi nélkül! Első lámpa benne van! Összesen 2000km-ert futott a motor ezekkel az idomokkal tehát új teljesen és garantáltan karcmentes!

Tel 70 389 6486
citybike-ra gondolsz? nekem korrektnek tűnnek, de nem hinném hogy elkezdik vagdosni neked a kipufogót, meg kapargatják a cdi ből a szilikont, inkább alkatrészeket ajánlanak majd. de egy telefon és kiderül.
Nekem is 10.000ft-ért eladó a gyári plexim tökéletes. 2005 RS-en volt.
heló van nekem is it lámpám tökéletes!
10 ezer komplet!
:msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
heló nekem van 1 plekszim ha kel 10 ezer!
gyári
tökéletes
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
Hy !Nem tudjátok hogy a győri Aprilia szervízbe el tudják e távolítani az összes fojtást egy 2005ös Rsből?tapasztalat vkinek a győri szervízről?
nem tud valaki nekem eladni egy elfekvöben lévő téli stendert ?rs 125 re ?
ok este leszek 20h után.
Rendben. Felvennélek msn-re ha nem gond és megbeszéljük a dolgkat.
Gyári plexi. Van fent itt kép a mocimról ott még az volt rajta. Teljesen jó állapotban van semmi baja.
Gyári plexi? Állapot?
Mennyit ajánlasz érte?
Mi az ára?
Nekem van átlátszó plexim 2005 RS-ről. Az jó-e a tiedre azt nem tudom.
Hello
Nagyon sürgős egy 95-ös géphez szívlámpát szereznem, és plexit!
Nagyobb árba is belemegyek az eset valóban sürgős!
Eladó egy 96.-os évj.Aprilia RS 125 nagyon szép megkimélt karbantartott állapotban van a gép.Mimnden tökéletesen müködik rajta!Szervizelten karbantartva.50.-es ként használt Rs 50 matricákkal de tetszés szerint vizsgáztatható!Forgalomba helyezéshez szükséges összes papirjával.Csere nem érdekell.Ár:245 e ft.Debrecen.Tel:06 70 459-6036