Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ekeidomod is van hozzá vagyis hütöidom!
inkább e-mail

orozoli2002@yahoo.com
Telefon elérhetöséget tudnál adni!Sürgös lenne!
ilyenem van 1000ft
csáó!
msn-en fent vagy nálam elvileg! majd ott beszélünk róla!
de ma már nem valószínű!
van
hu.bence@t-online.hu
tel:0670459-6036
Aprilia RS 125.-höz keresnék a képen látható hütöidomot valamint ami a fejidom aljához van 2 csavarral rögzitva fekete kis takaró idomot!Akinek van Irjon vagy hivjon
hali!

a 2db villaszár+befogók(villanyak) 10ezer ft.
jó állapotban van, elvileg sport futómű

üdv:Zoli
Sziasztok
Vasárnap végleg megváltam az Rs-emtől

Most jelenleg egy macskalámpás nsr-hez jutottam hozzá elég jó áron,patika állapotban van stb...

Köszönök mindenkinek akik segítettek a problémámon itt a fórumon,és attól h honda-m van attól még ugyanugy benézek a fórumra és én is segítek megoldást találni a problémára ha tudok.

Széles utat,gumi fákat
csáó
első telók milyen állapotban? és mennyi?
üdv!
valaki árult asszem 17ér asso-w dugokat..valaki tudja kivoltaz? vagy esetleg jelentkezhetne az a személy
Aprilia AF1 Sintesi 123 Rotax cuccok!


orozoli2002@yahoo.com

06304351769
Szia!
15ezer.
holnap majd felveszlek mert ma nem tudlak, esetleg ülésed is van 99 utánihoz? illtve még farok idom érdekelne de csak pályaidom, olyan amin nincs ülés hanem le van falazva.
igen eladó. Ha érdekel vegyél fel msn-re. msn: romolus3@hotmail.com
csáó talán eladó ? (Kipufogó)
cső van elég sokmindenem . mondjuk segédváz nincs de ha vmi kell Msn bomba0705@hotmail.com
valakinek esetleg nincs segédváza 99 utáni rs hez? ha igen írjon mert fontos lenne
meg ha valaki tud motorbontót az is írjon légyszi
felvettelek msn-re.
Elég jól néz ki, árat tudnál rá mondani, mert lehet, h érdekel, ugyanis az enyém csúszássérült.
97-es rs-en van, jó állapotban.
Hohohohohóóó
Az én (x) drágaságom :)
Milyen gyönyörű is volt.
Ez volt az első összerakás az átalakítások után :)
Hello! Végdobról tudnál berakni 1 képet és milyen évjáratú RSről van?
Hali! Ezek az alkatrészek eladók: kipufogó végbob, utas lábtartó mindkét oldal, komplett első lámpa égőve.