Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne hogy lekell ahoz szednem az oldalidomot h kitudjam szedni a power nyelvet,vagy ugy is kitudom szedni ha csak a tankot nyitom fel?
Köszi előre is!
sry de nekem szív lámpa kell de megvan már az emberem
de azért thx
nekem 125-ös extrema trapéz lámpa van! nem kellene faragni bele mert jó bele!szal... de te tudod
a 125 lámpáját szeretném belerakni mert a trapézzal jó ha 1 méterig látok...
ezért szeretnék 125 lámpát tenni a 80 as mocimba mert nem 40 el megyek vele...
mert a trapéznál megláttam a kátyút és már rég átmentem rajta ezért kellene egy jó lámpa az enyémbe a behelyezés nem lényeg mert full egyedi lesz bekarbonozom... csak jó lenne kb. 5 méterig látni ha lehet rá mód...
már eladtam.Üdv
mert te nem rs 125be keresel lámpát?

az 50esnek a trapéz, szívlámpája 92-98 egy rakás szar, a 99-05 ami ér valamit. a 125nek jó az összes évjárata.
Felhívtam és mondta hogy az üveg trapézlámpámmal sokkal többet érek mint mondjuk az RS 50-es szívlámpájával mert az sima műanyag és megolvad a foncsor ebben teljesen igazat adok neki de viszont mondogatta, hogy ha 125-ös projektoros lámpát teszek az 80 as mocimba akkor szte nem járok jobban mint a trapézzal...
szerintetek?
oké thx
Hívd fel és megmondja, rengeteg rs-t bont szóval elvileg van.
atta ennél az embernél van lámpa?
Troják Zoltán
Csetény
06 30 855 7633
Bakker sehol se találok szívlámpát
HELP !
Mindjárt itt a motorozós szezon és még mindig nincs lámpám.
Én mennék szívesen, csak ballagás.
Már megvettem
akkor csonk meg van még?
Stipi-stopi elkelt
Eladó Rotax 122, 123 -hoz szívócsonk. 42mm belső átmérő, teljesen új, repedésmentes.

ÁR: 6500 FT
eladó maradék alkatrészek! 94-es extremából! ha kell valami, elérhetőségem az adatlapon! csáó
helló számod felírtam ! még nem kell de ha aktuális lesz hívlak ! max 1 hónapon belül ! remélem nem gond
Van mind2 hivj telen 70 389 6486
Sziasztok! valaki meg tudná mondani a 125ös rs rugóstagjának a méreteit? ( szemtávoltág, csapszélesség és lyuk átmérő kellene) előre is köszi!
30/938 5629

de most fent vagyok msnen is.
Atta add már meg a tel. számodat! Köszi
Gyertek Kunmadarasra Május 1-én minél többen nevezni.
szia

A képen látható pneumatikus powert mennyibe adod?