Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kérdeztem tőle, hogy mi az RS benne.
Most jött válasz

"(...) akkoris elfogják enyiért vinni mert már 3 kp-s vevő van rá azért megy le az ára mert tél van ha nem vennéd észre rs a váz az első teló meg a hátsó teló benne cagiva mito blokk 7 sebis af1 idomzat"
van vkinek 03-as rshez km/h csiga meg gyári rendszámtartó eladó?
KÉPET, ha meg lesz
Multkor még 500 volt És a képen szereplő hengerszett aligha van rajta mert az nem Cagiva blokkra való...
Hát nem csodálozom se lámpa se műszerek se akksi se öninditó /pályamotort inkább épitenek maguknak az emberek/
Erősen zuhan az irányára, de még a mostani feleárát sem biztos, hogy megadja valaki érte.
http://kepesmotor.hu/aprilia-s... //Ez mi a csök ? Af1 50 váz mito blokk ? rs név? 1-2-3 ba veszi az elejét xD Nem rox//
persze rálehet ha szétfurkálod a furatokat !
engem érdekelne runnera, mennyibe kerülne egy garnitúra?
helló msn re vegél már fel pls : bomba0705@hotmail.com ha van !
igen rá lehet rakni
nem !
Hát én fekete-pirosat vennék, de nincs választási lehetőségem.. Erre kaptam nagyon jó árat. Nem márkakereskedéstől veszem, annyi pénzem sajna nincs..
Én a helyedbe Lorenzo sat vennék
köszi..
Egyébként pár nap és meglesz, már alig várom.. Talma replika
ELF MOTO 2 XT TECH 1900 ft
Ettől jobb áron neten nemigen találsz jó olajat.
http://www.formula3000.hu/shop...
Sajnos Magyarországon RS125-höz webáruházak elvétve árulnak alkatrészeket. Komolyabb választékot senki nem tart.
122 hengert rá lehet rakni 123 blokra ?
atis, ha lesz időd gyere már majd msn-re. szeretnék 1-2 dolgot kérdezni jégmotor ügyben
Egyébként nem tudtok a neten valami megbízható helyez ahol olajat és alkatrészeket lehet rendelni?
Értem, köszi!
3 aranyszabály:1.Mindig jó minőségű full szintetikus olaj(castrol power1,Agip speed) 2:!Hidegen soha ne hajtsd! 3.Ne motorfékezz!
Legnagyobb vonalakba ennyi...
Sziasztok!

Most szeretnék én is ilyen motort venni.. Szerencsére a Jézuska megnöveli a rá szánt anyagi keretet és veszek egyet , nagyon tetszik!
Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek mi a megfelelő, kíméletes bejáratás?
Ilyen 2T gyorsaságim még nem volt új...
A szervízelés hogy van ezeknél?
És esetleg más építőjellegű tanácsot is szívesen elfogadok!

Előre is köszi!
ha van msn ed vegyél fel és ott megbeszéljük a dolgokat : bomba0705@hotmail.com
helló van 1 hengerem 1 pici karc van benne de tökéletesen működik !