Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagy téged:D
majd Bence felrakja napiszarra
Cserébe minden érdekli,csak vigyék el ezt a szart:D
neviccelj 45HP
Basszátokmeg GP technika megfizethető áron 1 2 3 ba gázra jön keróra
http://www.kepesmotor.hu/april...
A szevező a szocformula nevü veterános tömörülés és a Kassák MSE
sziasztok 2001-es... Rs-ről idomok nem érekelnek valakit?
ha hiszedhanem, már egy jóideje tervezem hogy kéne szervezni valami nagy utcai versenyt, mondjuk én országútira gondoltam, és nagyon tetszik hogy kezd mozgolódni valami ilyesmi városiban.. Nem tod kik a szervezők, mert sportszervező vagyok és ha mástnem tapasztalatnak elmennék segíteni vagytudomisén
Ebben mi volt a vicces?

természetsen a városi páylák nem oylan tiszták mint egy zárt pálya, de B gyarmaton is ment a locsolókocsi, és végig is seperték,szóval igen, a lehetőségekhez képest letakarítják.
az utat letakarítják?XD
Mi(robogósok) biztos megyünk:)
Minden szerda este Mogyoródon a hungarokart centerbe.Még Tiszaújvárosból is járnak.
Erre ki jönne?

emzoli22357
[10484] tegnap 11:03
Ilyesmi a jelenlegi versenynaptár tervezet:
Május 15------------------Kakucs MAMI
Május 29------------------Siófok, városi pálya Kassák
Június 26-27--------------Bábolnai városi pálya Kassák
Július-------két verseny, egy Kecsó, meg egy Brezova MAMI
Szeptember 12-------------Balassagyarmat városi pálya MAMI

Nevezési díj 8-12 rugó lesz kb előreláthatóan ha éves licenced van, ha nincs, akkor napival lehet indulni, az idén 9 rugó volt, az éves ugyan ennyi.
HA csak egy versenyre jössz, gazdaságosabb a napi, ha többre, akkor nyilván az éves.

Nevezés szokásosan a verseny reggelén, odabalalgsz a motorral, a gépátvételen átveszik(vagy nem:) bemutatod a licenced/veszel napit, befizeted a nevezést és ennyi.

Rendszerint reggel 9 ig lehet nevezni.
akarok jövőre robogózni, azért kérdezem. Csak most elég szar állapotban van a hiupom... Merre van edzés?
Mondtam már hogy ne zsidózzál, mert beköplek a rabbinak így is haragszik rád, hogy nem vittél neki ajándékot
Én skf csapágyboltba mentem és ott mondták, hogy az skf mint cég sok helyre terjeszkedett és ezért sok gyára van amiből adódóan eltérő a minőség
Jövőre?Idén is több,mint 10 fordulós bajnokság volt...
Most edzés van szerdánként
Üdv! Jövőre lesz vmi a komolyabb a robogózás terén?
Félreértés, sorry
ja taiwani skf et
Bence 123ra csak polini van 122es van 3db
Eladó gyári rezók 2db 15e
Nem tom mi köze ennek az Rs-hez...váz se az..a blokk Cagiva.De az ára a legjobb! Gíííp
SKF csapágy szaküzletbe kell menni ami van már sok helyen ott tuti SKF et adnak...
nem a csapágy témára írtam:D