Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem láttam még a motort talán annyit megérne csak kurva messze van...
A 120e-et sem éri? Rossz állapotban van nagyon?
Télen épitenék valami szarságot...
Vele már tárgyaltam de azért köszi
Ha valaki tud hibás RS 125öt kicsipénzért nem baj ha halott a blokk csak legyen meg mindene. Extrema is jó akkor hivjon fel
70/389-6486
122es hengerem van 15eft-ért hibátlan fötengelyem uj hajtókarral 38eft...
Helló emberek, valakinek nincs itt rotax 123 henger, hengerfej és tengő ? Üdv:Krakkai
az fasza, hogy előre felveheted...
látom nálatok sincs keresztfélév..
Ma 6kor kezdődött nekünk egy olyan nevű dolog, hogy előtárgyfelvétel fölveheted a tárgyaidat jövőre de lehet, hogy majd le kell adnod, mert ha megbuksz pl matek 1ből akkor nem mehetsz a 2re Ez tart január 29-ig és akkor kezdődik a kurzusfelvétel amikor meghirdetik már azt is, hogy a gyakorlatokat melyik tanár tartja. De nekem abból csak egy van. Tehát nekem már most összeállt az órarendem
Ne aggódj, itt meg az ETR ugyanakkora szar (bár az orszába minden ilyen rendszer fos). Tökéletesen működnek, mindaddig amig nincs tárgyfelvétel, vagy vizsgafelvétel.

Amúgy hogy van most neked tárgyfelvételed? Most van a vizsgaidőszak első hivatalos hete, a kurzusfelvétel ált a vizsgaidőszak végén szokott lenni. Nálatok hogy van ez?
WWWWáááááááááááááá! Tárgyfelvétel van és már megint lefagyott a neptun Mért nem tud valaki olyan rendszert csinálni ami nem fagy le ha sokan vannak rajta?
Jaja ma kaptam egy cetlit amivel holnap mehetek a postára
Ezzel vallatni lehetne. Azt hittem, hogyha még1X hallom azt a 2 szót, hogy "szóval", "és", akkor kiugrok az ablakon.
reggel elpostáztam a cumodat.
debrecenbe 27.én lesz a verseny?
Azta szentséges atyaúristen barmát a világnak aki ilyen videot csinál magárol...... hát baszki azért a szánalomnak is van egy határa meg ilyen kevés neuronnal szerintem a légzés is nehezére esik a kommentek a legjobbak
gyártok eladásra szögest
ha találok veszek, terembe mennék de így vizsgaidőszak idején necces, majd talán januárba..addigra rakd össze te is
Ő maga se érti mit mond meg hogy mit is akar mondani... elmeroggyant
szerezz magadnak szöges gumit a hiupra... itt a jégmotor szezon :S :D jó móka csak rohadt hideg van
te milyennek érzed magad?
-_-" tud a csaj!