Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igaza van, rengeteg SKF csapágy van, amin csak a lézergravír SKF sajnos...
juuudeee
Ha nem válaszoltál volna 100 h SKF-et veszek, de így már nem azt fogok...
Amit kiveszel azt vidd el csapágyashoz az leméri és megmondja, hogy milyen márkájú azonos méretű csapágya van. Skf az a legdrágább ha jól tudom és sokan már nem bíznak benne, mert egyre több helyen gyártják és vagy jót fogsz ki vagy nem Én koyo-t vettem most bele, mert olcsóbb (feleannyi) és csak japánban gyártják.
Üdv! 25-ös RS-be milyen típus számú 1.kerék csapágy kell?
Köszi a választ!
mert zavar ha felrakok vmit az adatlapomra?találtam a neten megtetszett és feltettem..ennyi
olvastad mar a sajat adatlapod?
"Szeretem a rotax blokkot, a 160as pollinit, a jolly moto-t és a gyors kanyarokat. Itt élek Európa szívében, 125-ben mi vagyunk a császárok ,"
spekulaltam,de inkabb nem kommentelem,se az etnikai hovatartozast,se ezt...
Hello!
Nekem van féktárcsám 320-as ha érdekel dobj egy e-mail címet és küldök képeket/árat stb.
Már eladtam, sajnos. Nem nyitott ki a power szelep és a gyári fost teszem vissza
a tmx 38 nem elado?
Igen! Gondolom tutod, hogy tőled vettem meg, mert nekem a mikuni TMX 38 nem volt jó és vennem kellett egy vhst. Szted mit csináljak vele? Én ledugaszoltam.
vákum
erre gondolsz?
Lenne egy olyan kérdésem, hogy a vhst 28-as as karburátoron az olajazó csővel mi az a másik cső ami szembe van vele (ugyan úgy néz ki csak 1mm-el nagyobb)?
inkább a féléves tartozásodat rendeznéd minthogy itt okoskodsz
?
Én is ezen elmélkedtem
Tök egyszerű az egész kb 10 perces meló. A 2 tengelyen van egy jel az mutatja hogy kell feltenni a fogaskerekeket, és van egy jel az egyik fogon és van egy jel a másikon a 2 fog között. Ezt összeállítod és kész.
Mivan?
meg mintha rémlene hogy vlaami szimmering-téma is idézhetne elő hasonlót, de nekem a gilerámnak gyújtásgebasza volt. Ment, ment, de nem forgott ki.
főleg gyújtás
akkor 122es
2004-es
Mikori évjárat?
Szerbusztok srácok.
Van egy Cagiva elefántom-125cm 94-es évjáratu.
Az a bajom vele hogy nem akar kipörögni csak alapjáraton megy......
Várom a hozzáértök tanácsát.....