Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!
Azt szeretnék mérdezn hogy az rs 125-ben 122-es vagy 123-as blokk van? A henger nicasilos vagy perselyes? Van itt valaki aki 50-esként használta az rs-t? Rendőrökkel volt gond?
ennyi....
Leengeded az olajat, leszeded a deklit és a 2 egyforma műanyag fogaskereket kell a jelek alapján összeállítani, én is szarakodtam vele sokat ha nem megy akkor írj és segítek.
lehet, h aza kis hiba egy hónolással eltüntethető... meg ha nem tetszik akkor nemkell megvenni pl.
tudod sokan vannak akik nem tudnak arra áldozni hogy 250eft-ért vegyenek uj hengert...
ajjaj látom nagy itt a hozzáértés
nem vok cigány h kályhaezüstel legyen lefújva pollinit meg szentem felesleges rátenni....
ha van rajta kalyhaezustel lefujt sp cso meg polini henger akkor engem erdekel
ez kb olyan mint az lcd tv pixelhibaval.tokjohogy van,meg majdnem jois valamire amugy feldughatod a seggedbe.valaki majd akaszt vele egyet kanyarba becsuszik kamion ala aztan meghal.zsirkiraly.
Nem kell széthúzni , de igy ne járj vele...
Hát szét kell hozzá szedni. Általában nem szokták számításba venni a henger dőlésszögét, csak a felső holtpontnál az alsóra teszik a tengelyt, és akkor mehet is, de bele kell kalkulálni, hogy a henger nem egyenesen áll.
Bence csinálta, ő meg 170km-re lakik. ez ilyen blokkszéthúzós móka?
A szerelőd elbaszta a balansz tengelyt, vidd vissza neki.
Az ilyen banki visszavett motorok/autók között lehet találni nagyon jókat, haverom is alig több mint fél éves SR-t hozott el asszem 320 körül még tavaly. Amúgy most értem haza ificseréről, marha jó volt.
mitől remeg az egész motor? húzok egy kövéret, és mintha egy 1hengeres supermoton lennék remeg/rezonál az egész gép. régen nem volt ilyen. tudom jó tesz a vérkeringésnek, de én nem ezt szoktam meg, csak az enyém ilyen?
srácok kinek van meg a DiRT2? ha van kedved gamelni Lanba akkor szolj!
hibátlan 122es henger is van asso dugóval 53eft
Rotax 122 henger elado pici hibaval 15ért meg van hibátlan hűtőm 7000ft és 123asra polini henger dugóval mindennel 23ért
Na azt a pályázást kéne megnézni...
én se megyek oda naponta a szomszédomhoz, hogy ne csak bevásárolni használd már a lila M3-ast... Mindenki arra használja a saját tulajdonát, amire akarja. és ennyi!
bár ezt nem teljesen értem kit miért zavar. Menjetek helyettem is, nem igaz hogy nincs jobb dolgotok
ez ilyen tanyasi földműves-RS.
szeptember óta nem is mentem vele.. És nem is fogok. Várja az eladást, azt szeretném hogy tökéletes állapotban kerüljön új gazdához. Közben meg gyűjtök a következő moccra.
Tyt ne punculj már hogy úgy adod el az RS-ed hogy sárba esőben mellékúton használtad de egyszer nem vitted ki kecskemétre vagy kakucsra ...
Szeva, a piac eléggé a padlón van (mint úgy, a járműpiac általában). Télen eleve lenn vannak a motorok árai, és szerintem semmi értelme nincs rontani a piac helyzetét. Tavasszal kell próbálkozni, addig az emberek talán kicsit összeszedik magukat a sok hitel kifizetése miatt, lezajlik a karácsony, stb. És higyjétek el, mi még sokkal jobb helyzetben vagyunk a 125cc motorral, mint más a nagyokkal. Ezt még mindig sokkal könnyebb lesz eladni, mint a nagyobb köbcentis vasakat.
Amúgy én még nem is olyan régen hirdettem a mocim 920as áron, és volt érdeklődő, nem is egy.. Csak jogi okok miatt nem adhattuk el.
Tavasszal eladó lesz újra, most már végleg :)
ebben igazad van, de az tény, hogy nagyon megzuhant a piac
egy példa..
2000res rs em volt, friss műszaki, használt de nagyon jó műszaki és esztétikai állapotban, árultam 435ért 1 ember hívott,aki elvitte, fennhagytam, hogy egyáltalán valaki hív-e, alkudna-e esetleg, tenne-e ajánlatot, nem rég járt le, egy ember hívott...
ha megnézed rengeteg nagymotor is van szinte nevetséges áron 1 milla körül ki lehet fogni kevés km s fiatal gépeket...
nem irigylem a most áruló tulajokat