Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

haligali valaki tudna mondani 1 főtengelycsapágy sorozatszámot rottax 122es blokkba?
hm...
csak a Blue Label lenne az igazi nem?
Te= De
Hát, azért nem mindegy mekkora az az üveg, 0,5ös vagy 1Les :)
Amúgy, minden a tároláson múlik, és ha megfelelően van tárolva, akkor akár +20év sem akadály. Te természetesen a fahordó a legjobb erre a célra. Amit ti ittatok, az már red labelből lett házi black label :)
Na mind1, whisky rulz :)
ok
megvan,sikerült szétszedni
utánna könnyen kijött csak a bovden kiakasztással volt gond

köszi
ahhhh red label nincs vmi jo élményem vele :D negittunk szombaton ketten 1 üveggel még kedden is szarul voltam tölle utólag kiderült kb 5-6 éve volt a szekrény tetején és 1 kicsit már rossz volt
nekem csak egy üveg red labelt hozott de én azzal bőven el vagyok :)
Nehezebb dolgod van, ha még látod a rugót. A nyelv házát tartó 2 imbuszt gondolom kicsavartad, aztán akaszd szét a bowdent (leakasztod a nyelvről). Úgy lejön a nyelv "ház" , benne a rugóval. Ha itt vagy, akkor már csak a nyelv kis szára kandikál kifele. Fújd be valami lazítóval, de ésszel, mert a hengerbe is bespriccelsz. Aztán a nyelv kis karimáját óvatosan feszigeted, de NAGYON ÓVATOSAN! Semerre ne görbüljön, stb. A bowdennel vagy a házzal együtt meg ne próbáld lerángatni! Vagy a bowdened fog leszakadni, vagy a nyelv fog eltörni, de sztem még a power motort is szétcseszheted.
Ha kijött, takarítsd le, és sokkal sűrűbben szedd ki pucolásra ha nem akarsz mindig ezzel szopni. Addig kell kiszedni takarítani, amíg könnyen kijön.
nekem egy 30 millás lambót, de már meg is hirdettem, nem tetszik a színe.
fain
Ha a nyelv nagyon lekokszolódik akkor akar nehezen kijönni. Van hozzá kihúzó célszerszám, de feltételezem neked nincs. Csak óvatosan, de határozottan próbáld kihúzni. Oldalirányba ne rángasd vagy ütögesd. WD40, motortisztító spray vagy csavarlazító segíthet ha megfújkálod vele.
helló
lenne egy gyors kérdésem:szedem szét a powert és nem akar egy könnyen lejönni,azt lehet erőltetni vagy hogy kellene?nhezen akar lefele jönni,egy rugót látok ott
jo szar már neked
Mito7Gang

Hali. Engem 2001-es Rs-125-re érdekelne plexi, véletlenül nem tudál? téged ajánlottak

köszi
Valami Nikon D5000et hozott, de túl gagyi kidobtam:D
power nyitásban gazdag szép jó reggelt mindenkinek! rendben megérkezett hozáttok a miku ?
Jó, persze ahhoz képest értem, hogy miylen trövénytelen dolgokat tud.
Nekem az a funkció teszik a legjobban , hogy ha egy biz beálíltott fordulatnál feljebb megy a cucc(monnyuk mert elzakóztál, és nem állt le, de felkadt a gáz) akkor lelövi a biciglit.
aprópénz:D
JAhogy...
(jóreggelt kívánok hülyegyerek:)
(mondhatnád joggal:)

Egyébb ként nem is drága egy programozható gyula, az imsoft asszem 70alatt van.
Nem is állítottam. A kérdés az volt, hogy mit állítanak a lenti képen, ahol laptopot kötöttek a CDI-hez.
Kedves feleim!
Megtaláltuk a helyszínt, és a megfelelő időpontot is!
Tehát:
2009 December 12.-e Budapest XVll.Kerület Zrinyi utca 155.Fergeteges évzáró buli az rsvforummal!
Kaja-pia,bográcsolunk-grillezünk.Lessz karaoke,csocso,billiárd.
A folyadékot mindeki magának fizeti majd, de kellemes áron mérnek üdítőt-rövidet egyaránt.
Zene folyamatosan biztosított,ahogy a jókedv is!
Kivesézzük az idei évet, és hogy min kellene változtatni jövőre.
Vendégünk lesz az Aprilia magyarország Dunakeszi üzletének a főmuftija, aki közli majd,hogy a fórum milyen kedevezményeket tud igénybe venni és mien feltételekkel.
Szeretném ha minnél többen lennénk, hogy minél jobban megismerjük,és segíthessük egymást.
Kérdés-kérés:
admin@rsvforum.com
vagy délutánonként 70/öt ötvenkettő 8397
a fórum évzáró topikjában!
Kérnék mindenkit, hogy jelezze részvételi szándékát időben, mert asszerint foglalunk helyiséget!
Ne feledjétek! Ez nem értem, hanem értetek van!
Köszönettel:
Kenyér
am biztos többet enne ha gyári 2.8as lenne de ezen van pár dolog módosítva azért kb 250le és az elektronika is teljesen rá lett irva a kocsira szval azért ennyi
A széria motor nemhiszem, hogy jobb lesz egy eltérő gyujtással.
Áááh el sem tudod képzelni hogy mennyi fordúúúúúúúúúúúlata van egy rotaxnak. Olyat fordúúúúúúú' hogy beszarsz