Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ívet azt kap szegény csak olajat nem...
Feltetted?
mi az a koxolás téma? 8hónap alatt 15ezer km és még semmit nem takarítottam(lemosva is csak 1szer volt) mégis ugyanolyan mint mikor megvettem, pedig tőlem aztán kapja az ívet
Letudnátok írni milyen alkatrészeket ajánlot megpucolni így télen, h tavasszal majd könnyebben induljon?
na akkor tessék forgatni, az 5ezer alatti fordulatot meg tartsd meg az alapjáratnak :)
Castrol Power1 racing, szintén. Mi is elég olcsón be tudtuk szerezni, van is még itthon vagy 5 liter :) Tartályba öntöm, meg egy nagyon minimálisat a benzinhez is, de tényleg csak keveset! A kokszoláson kívül nincs baja, de amióta jobban pörgetem, fele annyira se kokszol.
Aszi azt mondta rá hogy belerakhatom nyugodtan, én meg hiszek neki. Előtte motul 710 volt, az is kokszolt a használat miatt :)
Tyt most milyen olaj csordogál a gépedbe? előkeverve vagy tartályba?
Némileg hasonlít a vezetési stílusunk és igen érhető voltál. +fogadom a tanácsod, mert lakott területen én sem pörgetem (max 5000), csak országúton szoktam forgatni.
Én is úgy szoktam.. 1000-1500kmenként.
Egyébként szerintem erre egy nagyon jó megoldás van. (vagyis kettő, azzal együtt hogy olajat váltasz)
Mindig tartsd a fordulatot 5-6 felett. Városban én hajlamos voltam ilyen 3-4ezren tartani, de az nem jó Ahol eddig 4esbe mentél, ott menj 3 asba, tehát minimum 1 fokozattal lejjebb
Remélem érthető volt, így este 8ig tartó zh után nem vagyok a toppon
most látom szolnoki vagy, végre 1 helyi apriliás! nyáron gurul6nánk 1et...
nekem is castrol racing power 1 vagy mi van és mevagyok vele elégedve csak, bár koxol meg füstől mint állat de most oda is van neki adva az olaj
+ nálam annyi kokszol a castrol, h ezer kmenként takarítom nem is 2 ezrenként.
csak viccnek szánta
Nem vagyok lusta kitakarítani, de vissza olvastam és Atta írta, h neki 4-5 ezrenként kell csak.
te madár........ :D
ja de az gyúr is.
Svarcenegger például biztosan koxol:)
Ha értelmesen használod és jól van összerakva és jól van bekarburálva akkor tökmindegy milyen olajat raksz bele nem fog megakadni csak full syntetic legyen. Kokszról meg annyit hogy ez 2t és gondozni kell szóval 2ezrenként takarítsd
Nem mondod! Sokat segítettél! Arra lennék kíváncsi, h melyik olaj mennyire kokszol (pl.: power 1 racing lent nagyon) és más tapasztalatok... Am + mind1ik olajjal más a +ragadási hajlnam.
Bármiylen olajjal meg lehet rakasztani egy motort, akkor is, ha literenkén fél liter olajat öntesz bele, nem ezen múlik.
Külön olajozást biztos, h nem k5öm ki. Speed 2t-ről tapasztalat, ragadt már + vele vki?
leírom, mit tudtam meg a gyári színkóddal, kapcsolatba!
az importőr azt modnta h. nicsnennek színkódok, mert festve, matricázva kapják ők is az idomokat.. kicsit lehúzó, de ez van
Különolajazást ne bántsd!És Agip Speed 2t
különolajzás ki és agip racing vagy castrol a747