Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jól van, nem kell beparázni, nem fogjuk leharapni a fejed ha ilyet írsz, csak nekem speciel szánalmas, DE ettől nincs kizárva hogy másnak tetszik! Szóval írd csak le, én meg majd max nem olvasom :)
hello
köszike a segítséget többet akkor nemírok ieneket mégegyszer bocsika!
"gumi koplyon ne a lellked"

ezeket a hülyeségeket tudom hogy filmből veszitek, de szerintem inkább szánalmas mint jó/menő.

AMúgy, a www.motormatricak.hu tud segíteni mindenben! Fóliát is tudnak szerintem, de matricában ott vannak a szeren!
Hello

Én azzal a kérdésel fordulnák hozzátok, hogy van egy rs 125 om fekete-piros a plexit a motoron beszeretnám valamien fóliával sötétíteni és arra még rá +ba egy "felirat, kép" et ha esetleg valaki tudna nekem segíteni hogy ő már csinált iet vagy ajánlani tudna oldalt ahonan rendelni lehet mindenki tanácsát várom és megfogadom köszike előre is!
Üdv.
gumi koplyon ne a lellked

Esetleg ha akkartok : gyerek17@freemail.hu linekt ide is küldhetek !
szia, úgylátom itt le is fújják az idomokat és felmatricázzák...az fasza mert a pályaidomom elég gáz úgymondd... hétfőn lehet felhívom őket..ma meg elhozom a szerelőtől és akkor már csak egy hátsó pirelli supercorsa kell és egy rezóó... sportlégszűrő engedélyezett?
vki írjon már méretet ami szerint lehetne csináltatni ...!:D
légyszike
Budapest XII.ker Szent István utca 23.
és használt kipufogót rs re?
merre van ?
űrhajós boltba
Üdv!
Abban kérnék segitséget hogy rs 125 höz hol lehet venni új 160 as vagy nagyobb hengert
elöre is köszi
Majd csaphatnánk egy kört....
félig
Nyírmadán de hétfőtől péntekig nyíregyen
RS Rolika te Nyíregyi vagy?
Köszönöm a tanácsokat!
gázt indítás előtt húzd rá 1-2X
és akk gáz nélkül is elkapja
Dehogy baj! Amíg nem lesz jó idő, hetente indítsd be, és had járjon alapjáraton 1 kicsit! Aztán ha jó idő lesz, ne pörgesd 5ezer felé, illetve alacsony fordulaton se menj, a lényeg az, hogy ne erölködjön a motor! Majd rakj 1 kis olajat a tankba is, ne csak az olajzó kenje járatás alatt, de utána is rakhatsz a biztonság kedvéért!
És az baj,hogy inditáskor adok neki egy kis gázt?Mert rajta van a szivató,de úgy nem indúl be,hogy ha nem adok neki egy nagyon kevés gázt!
ezek szerint nem tanultál meg mindent:D
de csak azér mer töled tanultam ezt az uzletelesi modot
cigány!
jólvan büszke vagyok rád...2 labda 800
csináltam új felhasználót
4esről mki távozzon...Fucky közeleg