Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát nekem is az esés után 0.8 volt benne tettem is bele 1.8at
Hello. Első féktárcsa kerestetik
Mito7gang ha van szólhatnál
én is hasonló mód jártam, mint te Zolibá', elhoztam a gumistól,azt mondta tett bele kettőt, énemg mielőtt felmentünk volna engedtem el belőle , épphogy 3 szusszanásnyit, kicsit megnyomta, gondoltam nah most jó, meg is csúszott 3-4-szer, gondoltam csak megnézem mert ez nem jó, volt benne elsőbe 0,87:D
aztán belőttük, 1,7re és jó volt, nagyjából úgy mentünk, nem tudom ki hogy szokta, ezzel így nem volt gond
Én leginkább olyannal, amilyenre leereszt az előző racsni és a következő között:)
Amikkel mi megyünk, az egy normális gumihoz(amik nektek vannak) nemhiszem hogy jók.
Melegben 1,6-1,4 gyel szoktam, hidegben 1,8-1,6 tal.
(már persze, ha eszembejut megmérni:)
helló,
látom csináltatok pár fényképet Kecsón ha valamelyiken esetleg rajta lennék, és elküldenéd, azt nagyon megköszönném (fekete Kawasaki GPZ500, kék dzseki) a videó végén is látható vok pl... amúgy boccs ha valakit nagyon föltartottam a pályán, életemben először voltam kint, de lesz ez még jobb is
ja és ha van kép, akkor suzuki.robi@hotmail.com
köszi
Pályán miLYen nyomással mentek ?
Mert látom nálunk ringen pályanapokkor ki be rohangálnak 1-2 tizedeket nyomnak +/ - ba .
Hallom-olvasom, hogy kicsi volt a nyomás a kerekedben...
Júniusban vagy 1 órát kúsztam másztam, mire rájöttem, hogy a gumi kissé lapos.
már az első humán-optikai műszerrel végrehajtott vizsgálat(lenéztem a kerékre) is azt mutatta, hogy nem a 40 fok a kúszás oka, hanem, hogy kissé lapos a guma.
Volt benne 0,7 bar "nyomás"
A barátaim legalább jól szórakoztak.
(rajtam:)
menni kell:D
jah a legvégén mikor mi már felpakoltunk , te is túl bevállalós voltál:D:D:D
üdv!
jól mentek tegnap az Attilák:D
én ezen a videós, on boardozos-on pont aludtam..., de evvan..azér valamennyit javítottam a múltkorihoz képest
két nem hivatalos 45,1( stopper) meg egy hivatalos 45,313 a végén...
még fel se tettem nemtom h hol van a kábel
amit én csináltam a kilátóból az nagyon szar lett?
én lennék a 46os kelléga am 2 motorrol van az onboard felvétel csinálva!az 1. meg a2. amikor hátrafele néz a kamera az rsata!a 3. onbordban vagyok én amikor piros felnicsik van a digit kijelző körül
eleje csúszott ki neki, mint utólag kiderült puha volt a gumi:D
jólnyomtátok grat :)
egyébként, ts mitől bukott?
a videó legelején mentem én, utána az enyémen volt hátul a kamera, utána a végén pedig ts gépén volt, (ő is esett)

Amúgy igen, elég volt belejönni az ívekbe, nagyon technikás pálya, ráadásul elég sokat kellett előzni is, figyelni a többiekre, hogy ne ijjesszük meg őket előzéskor, sok emberen látszott hogy félt a pályán. Eleinte ilyen 47-48as időket mentünk, aztán a nap végére sikerült levinni 44,8ra mindkettőnknek. vagyis nekem csak egyszer:) De összességben nagyon jó pálya, és remélem még eljutunk párszor.
Ha szabad pár észrevételt tenni...
(ha nem szabad akkor is:)
Néha úgy mész, mintha a pálya 2 méterrel keskenyebb volna(főleg az 1es kanyarban) mielőtt elestél addig a kettesben is, amikor eldobtad a 2es akkor volt jó kb. A hármas pont ugyan olyan rádiuszu kanyar mint a kettes, ezért ugyan akkora fordulaton be lehet venni, összekötve a 4essel.(ez hibátlan volt) az 5 ik kanyart is valamiért szűkre veszed, pedig van ott hely, ha hamarabb kezdenél kigyorsítani onnan, és érintőre vennéd belül a közepe táján , nem kellene mindíg korrigálnod a 6ik előtti egyensben.
A 7-8 egy trükkös kanyar, voltaképpen nem is egy, ahnem kettő, ha azt annyira kiívülről kezded,hogy versenyen minima egy ember befordul ott neked, az mz kupások azk kb a közepéről indítják, és hasonlóan egyben kivitelezik mint a 3-4 est, csak nem olyan kívülről kezdik.
Kérd meg leközelebb a 46-os kollégát, hogy menjen pár kört előtted.
és persze esés után azonnal vissza kell ülni a megbokrosodott lóra, hogy tudja ki a főnök!:)
Ui: nem az észtet akartam osztan, nekem sokat szokott segíteni, ha kívülről "beleugatnak"
És hogy van aki elesett mekkora a kára:D?
Sziasztok! Eladó az egyik ismerősön rs-e, nagyon jó gép, bontatlan, karcmentes. RENDSZÁMOS. 440-be, szerintem nagyon jó ár érte.
Link: http://www.hasznaltauto.hu/2061933_aprilia_rs_2002
qva jó
Megy az 5 ös
fent van az onboard video szavazzatok
Hali!
Mennyiért tudtok bele izzót?
Asszem hogy én is kicserélem!
KB mennyi lehet?
Lehet jönni utolsó Dunlop Trophyra