Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Péter kém
vertexel? hát én eddig csak assoval láttam. és tudtommal azokkal is jöttek ki
Gyöngyösön Tátrai tud hozni... nekem nem kellett, inkább maradtam a Vertexnél 22ért. Egyáltalán nem mondtak jobbakat róla mint a Vertexről. Az rs-ek hol assoval hol vertexel jönnek ki.
Mr Yamaha láttalak az előbb a színháznál a lámpámál,vis gondolom h te vtal az:D
Péterkém...
az van benne, én is kék ledeket raktam bele, este fasza.


ja és itt van pár kép a tegnapi csapatásról, lett onboard is:)
http://sportmotor.hu/motoros_k...
Köszi szépen .
ááá de unalmas az infó óra
ez lesz az
de ma délután én is szétkapom az RS-t
Hali Mb!
Szombaton szétszedtem a fejidomot, és nekem is hejzetjelző izzók vannak a műszerfal világításban!
Nyugodtan megveheted hozzá az izzókat!
Szerintem neked is olyan izzók vannak benne mint nekem!
Az én gépem 97-es!
Fahee:
akkor 100% ra mondtad hogy az Rs km és ford. mérőbe hejzetjelző foglalat van ? Mert akkor megvezsem a piros ledeket. Ha meg nem elég erős úgy akkor kék .
Köszi szépen Fahee!
Akkor elmegyek aztán megveszem!
Létezik vmi olyasmi. A mitoba elől 6005RS van.
Szedd ki és nézd meg. Szerintem senki sem jegyzi meg hogy mijen csapágy való oda mert nem egy tömegalkatrész Rs hez a kerékcsapágy . Szerintem nem sűrűn szokott elszállni .
Mien csapágy való az első kerékbe?
Valami szaki :
Hogy lehetne megoldani az Rs nél hogy mind a 2 fényszóró világítson tompítottan ?( mert ugyebár a másik reflektor)
Elég lenne egy duplaszálú izzó a reflektorba amittömpítottan világítana de át lehet kapcsolni reflektorba ?
És termelne a motor annyi töltés hogy bírja energiával hogy 2 fényszóró ég egyszerre?
Vertex dugó aprilia rotax 123 ba milyen lehet?
Emlékszek rád Ott a Gsx-r Amugy hivjál fel üzletelhetunk a hengerűgyileg mert ha csak eladásra megy van egy jo megoldásom... 06-20-231-58-40
Nekem van.50 ezer forint membránnal egyűtt
gyári új, rotax, 50eft
Sziasztok

Kellene nekem rs 125-re henger 99-es évjárat, nyitott.
Lehetőleg új, de érdekelhet más is, írjatok árakat, vagy ha tudtok valakit akinek van elérhetőséget.

Üdv
Szevasztok!
Valaki mndja már meg, hogy mien számú csapágyai vannak az első keréknél!
Nekem ha minden igaz és jól láttam akkor 6004 RSR!
Létezik ilyen?
Vagy mien kell bele?
Kössz a segítséget!
Hát eggen, ezt a" féktávon visszadugok hármat kuplung nélkül" stílust, olyan versenyzősnek gondolják egyesek, csak azt az apróságot felejtik el, hogy a versenyző nem hatodik nyélről tesz vissza ESZERRE hármat, mert akkor utána, amikor kiszedték a kavicságyból a motort,, és letöltötték a tlemetriából, hogy mi történt, akkor a mérnöke eltörné a szívlapát nyelét a versenyző fején:)
Mikor küldöd a képeket?
Ma kipróbáltam haverom csodaszerét Csak egy tenyérnyi részen probáltam ki a lengővillán mert már sötétedett . Szerintem a látszat magáért beszél . Mintha tükör lenne. Már kicsit sötétebb volt ezért nem túl jó a képminőség. Télen szétszedem valamennyire és az egészet lepolírozom és megy rá egy lakkréteg .