Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kb
De az Asso nak sincs rossz ára
Csak aki kíváncsi rá ezekkel polírozok!
Ha kell a gazdájától elkérem aképet am a felnik feketék voltak!meg a kapcsolók stb! Az aul részek meg tiszta mattok voltam és karcosak!
Kemaradt az italmondóbol kapott idézetből:

Kedves Péter!

Gyári dugattyút tudunk adni, 65 ruppó, azért ennyi, mert 24 karátos aranyaból van.
:)
Igen a hácso felnit meg ez elsö felninek a a küllök belsejét mer oda semivel nem lehet hozzá férni max dremmelel de az meg gyerekátok és polir munkáéhoz türelem kell szal
hácso felnit az györben csináltatam meg a vizpumpa fedelet !kiput blokot vilát én
Az Italmondo már válaszolt is :

Kedves Péter!

Az RS 125 2004-es motorhoz tudjuk hozni a gyári dugattyút 69.000,- Ft-ért, ebben a szettben nincs csapszeg (6.400,- Ft ) és zégerek (500,- Ft/db). Ezt az Asso Werke dugattyúszettet a gyártótól kb. 35.000,- Ft-ért tudjuk hozni.
Előbbi két megoldás csak megrendelésre történő beszerzés útján megoldható, leghamarabb október közepére.
Irtam a Red Racingnak .
Elég sok Asso dugot árulnak . hátha tudnak rs- hez is.
Sziasztok!

Bence,nagyon fasza az új géped,gratula hozzá!Elvinném egy körre!
Valaki tud rotax 122hez olcsóér önindító bendixet?
Tyt se talált
akkor érdemes az után kutatnom ? :) mert állítolag nagyon ritka :)
gyakorlatilag is:D Jó dugók
Mond nektek valamit az a dugo hogy :
ASSO WERKE ? elvileg ez a gyári dugója az Rs nek .
Értem értem
A lényeg kimaradt:D Szal elvállalták volna igy is:) meg ugye a feliratok szempontjából is jobb igy nem azt csiszolják összevissza. Érdemes megcsináltatni igy:)
Hát nálam ugy kezdődőtt h felni polir, neki álltam 4-5réteg festék, mikor az egyik felnin eljutottam a fémig mondtam h ez sokáig fog tartani:S Másnap egyik ismerösünknél voltunk, aki féynező és ő mondta h vigyem el homokfuvatni ugy egyszerübb felpolirozni meg fényezés szempontjábból sokkal jobb(hozzá is ugy vsiznek felniket). Jó akkor pár telefon erre arra meglett h hova kihez vigyem, elvittem 2nap mulva szólta csaj h elkészült. és most nagyábból készen is van:) Lehet h nem volt vmi olcsó, de igy egyszerübb az egész. Csak a szemeket nehéz kicsiszolni belöle:S
Hát de máskép szerintm el sem vállalja a fényező .
Nem hiszem hogy ő nekiálja majd csiszolni meg ijesmi :)
örülj neki:D nálatok minden olcsobb, már megszoktam-.-...
nálunk 4 autó felnit csinálnak 4ezerért:D
Hát sztem nekem elég drágára sikerült (4ezer/felni) ennyi az autoknak szokott lenni, de azt mondták hogy nem volt egyszerű megugye, a csapágyak helyére nefujják be meg a csavarokhoz.
Mennyibe kerül egy homokfuvi ?
Ényém is lassan fényezőhöz megy :) ( ferrari piros )
én is a felnimmel szenvedek (homokfuvatva volt ugy h pucolhatom:S), dee kövhéten már fényezőnél lesz:)
köszkösz
egü-n úgyemlékszem aztírtad hogy a felnit csináltattad,nem?
autósboltba lehet kapni Prevent krómtisztító pasztát (én ezzel csináltam magamnak) Rongykorongot meg kapsz ilyen műszaki vagy barkácsboltba:)