Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kart tudok a továbbiakban,16X18as a paraméter.pontos árat még nemtudok mondani.20e ft körül lesz vhol.
menyni lesz a "oco"? Kart tudsz pótolni, ha letöröm? Mekkora dugattyúja van?
elozes kozben viszonylag kellemetlen, ha leall a motor, vagy ha valami csajt szallitasz... :D
Most nemtom mit paráztok azon h nincs benzin visza jelzö! van tartalék ! ha elfogy akkor tartalékra kapcsolod azt mész a kutra tankolni de tartalékel böven elmegy 50 km!Meg megrázod motort az halod menyi benzin van benn!:D:D
lesz nálam nemsokára kis finomság rs125-re is feltehető.
jonak tünik a motyó,és nemlesz drága.ha valakit érdekel előre jelezzen légyszives mert most nemhozok sokat.
Kormányteló 13500 lesz.a féknyergen még rágódok,de occó lesz.
jól küldöd, én 200kmt el tudok menni egy tankkal és még akkor is marad benne pár deci
Én meg tudom hogy 115-120 km-et tudok lemotorozni egy tank benzinel úgy, hogy még eljutok benzinkútra és megyek tankolni ha a 120 km közelében járok
vagy hát csap van, csak vákuumos ugyebár
Amúgy szerintem kamu az új RSnél h 14ből 3,5 a tartalék (magyarul 3,5nél villan ki, hisz nincs tartalékállás a nem létező csapon). Szerintem akkor még kajak vagy 5 lityó van benne :D
Nekem a futurán nem volt semmi jelző. Basszus hányszor toltam a kútig :S Gyárilag lett volna, de nem igazán működött, se a "kevés az olaj" jelző sem.
igyen tortenetet nem szabad elmeselni :D :D :D
en meg regen a malaguti F12-mmel jartam ugy, hogy leallt, toltam 6km-t, termeszetesen az osszes ismerosommel talalkoztam hazafele tolas kozben.... bar annak a gyertyasapkaja esett le :-)
Gyári, Új ROTAX 122 es henger eladó!Ára:55eft, postán is., akár dugattyúval együtt.
érd:06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com
én is fejben tartom inkább. aza tuti.
:D Én általában belenézek a tankba és kész enyivel megoldom,sajna nekem már nem világit a lámpám mert ami a benzincsaphoz megy kábel töböl kiszakadt és már csak visza lehetne forasztani de ahoz lekell engedni az üzemanyagot de ahoz meg nincs kedvem

Énis jártam már igy leált a motor fordualtszámmérő leesett 0 ra és semmi reakció a visza váltásokra nah mondom kész behalt a motor.....megálok inditgatom semmi...milehet a baj lehuzom a benzincsapot és egy kevés pont lefojt még a tankból a csöbe ahogy félre áltam a föld útra....nah mondom akkor nem is benya GOND...akkor toljuk..kb 2 km tolűs után ugydöntöttem meg probálom beinditani hmmmm..beis indult kb 3 -4 secre és leált..anyád mondom ilyen nincs belekukantottam a tankba LOL ez ÜRES :D csak ami a csap körül volt pici benya a sülyedés be az lötykölödött néha a benzin csöbe és csak ezért indult be:D mellesleg ahonnna toltam kb 10 méterre ott volt 1 benzin kút :P
Akkor jöttem rá hogy valami gáz van a üzemanyag szint jelző lámpámmal (leszaakdt valahogy:D)
Azóta kukerolom mindig:D
Tanuljatok az esetemből :D
az övének a benzincsapján van tartalékállás. 3,5 liternél fordítja át a csapot.

amúgy én kikötöttem az enyémről a jelzőt, mert már 5 liternél égett a lámpa... a gyári csapra raktam egy búvárcsövet, és nekem is tartalékállás van mostmár. 2 liternél rakom át, pont jó
Tanksapi levesz, meglötyiz, szint megállapít
érzésre ember, érzésre
Amiután átkapcsolt tartalékra, megy a kútra a kedves rider
ez ugye nem komoly, hogy egy ilyen motoron nincs tartalek-jelzo lampa... akkor honnan tudja a kedves rájder, hogy mikor fog leallni alatta a motor?:))
ha jó az infó nem messze laksz
rossi-18@c2.hu mert?
Gabaaa mi az msn címed ?
A k anyjuk:D pedig a benzin kiszámítással vannak gondjaim:@ bezzeg az a hülye sztenderes leállító az egy kutya fasza:S csak a gondot okozza ha elöregededik és folyton leszakad!Na de mindegy Kösz Ata
92-98 és 06- van benzintszintjelző csak! a te évjáratodon a támasztó érzékelő van helyette.
Rs 125 blokk eladó hengerrel cakk pakk alkatrésznek akár 150 ezer forint