Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kb 10-15 de mivel Rs es vagy inkább 10
hmmm...
Hol,hogy, miért?
nahh akkor ha 7végén jó az idő megyünk?
haha nekem is full power és 11kw
nekem 17kw papíron
Emiatt a gyerek miatt estem akkorát . nem sajnálnám ha megragadna....
piszkosul kiváncsi voltnék mit megy egy új rs- az fzr-hez képest..
16 évesen nem lehet olyan jogsim
am az arrow hamarabb megvolt mint a motor
nekem 21! :)
akkor ezt hallgasd meg:
http://www.sportmotor.hu/motor...
Tök úgy szól mint egy speciál, pedig csak egy 30 éves utcai rd 125 igaz 2 hengeres:)
Hát koma, örülj h full poweres géped van, dobd le róla a gyári kipuffot a katalizátorral meg a levegő visszavezetéssel együtt! Ak jogsit kell csinálni, azzal lehet vezetni a vasat ha full poweres! Egyébként a pék (zsernyák) tudnak kötözködni, hisz súly/lóerő arányban az RS 125FP A-kat-ba tartozik!
mikor beindítottam csodálkoztam is h de jó hangja van
már ott sántított
bike me aprilia
Na hát ez furi, mi az enyémet full poweresen vettük, és "csak" 20kw van a forgalmiban! Kavar az egész!
Hát ha nem is holnap, de a héten kiderül minden. Ránézünk a kuplungra, a dugóra, stb. Atta szerint a wössner dugón kopás sem fog látszani 4000km hajtós km után, amit én is így gondolok. Elég masszívnak tűnt a kovácsolt wössner, bárki bármennyire is szidja! Istenem de várom h kész legyen a gép :) És szégyen nem szégyen, motorozni akarok a cbr125ös meg yzf125res barátokkal (legalább keveset eszik az RS :)) )
Baszdki, aki RSt választott, nem döntött rosszul! A legeslegeslegjobb 125ös gép! És most ezt nem azért mert bennem van vagy 2,5 deci birsalma pálesz! Minden hibája ellenére imádnivaló ez a gép! Ez a mai pár km motorozás is kibaszott nagy mosolyt varázsolt az arcomra, pedig teljesítményben semmit nem tud mutatni nekem már ez a gép!
köszi

Az történt velem hogy a motort úgy rendeltük hogy 15le 11kw.
Írtam is hogy nem lehet full poweresen venni.
Ma átvesszük első dolgom tankot felnyitni hogy a a power ki van-a alakítva.
És még a power is benne volt.
Nézem a forgalmit 18kw 25le basszus.
Mutatom a srácnak azt mondja az A1-es jogsi 21kw-ig szól.
Mondom hagyjál már a hülyeségeddel én nem ezt a motort rendeltem intézkedjél.
Apa is tiszta ideg hogy direkt megbeszéltük h a gyengébbiket vesszük erre az erősebbet hozza ami "nem is létezik" és nem is szól h bocsi ilyet tudtam hozni.
Azt mondta hogy állítólag a vezérképviselet adhat ki olyan papírt h a karcagi aprilia szalon 11kw 15le-re lebutította.
Ezt a rendőrnek is el kell fogadnia.
Rosszabbik eset ha ez nem jön össze motor csere... amit nem szeretnék
Akkor már holnap kiderül milyen állapotban van a Wössner ?
Volt amikor nekem is állt 2 hétig a motor és nehezen indult be . Gondolom kiszáradt .
Grat hozzá! Mármint az RShez :))) Meg sok sok boldog km-t vele!
Ez a talma replica majdnem olyan szép mint a 2006os fekete :)
Nézegettem a festéseket, de még mindíg az enyém fajta a legszebb :)) Ma volt szerencsém motorozni is a vasammal, elvittem a szerelőmhöz full betegen. Kifolyt a taknyom mire odaértem :) De végre 4 hét után mehettem a géppel! A héten szét lesz szedve és minden (ki)derül :) Főleg én! mire meggyógyul a motor, talán meggyógyulok én is, és happy motorozás lesz :)) Nézegetem az eladó mocikat (tavasszal lehet csere), de küllemben (szépségben) semelyik motor nem übereli az RSt! Talán az RSV :)
Istenem, bárcsak adna ki az aprilia egy RS125 jellegű motort az sxv 550 blokkjával :) Én lennék az első vevő! A millék drágák nekem :S
mellesleg elég nehezen akart életre kelni a Drágám ma, csesztettem egy darabig az önindítót, mert nem volt kedvem taknyosan tologatni a vasat. De a végén hál'istennek beindult. :) Isteni volt hallani a hangját végre! Arrow még mindig rulez meg minden :)
Na bocsi a lázas monológért, csak motorozáshiányom van :)) És fel vok villanyozva, hogy kifutópályára ért a gépem javítása!

I Love Rs125!
Photo of the Day
Nem tudjátok mennyire csereszavatos az EVo tükör az RS re ?
és mennyibe fájna ez a kis múvelet a 2 kerék esetén?gondolom az ár az szintől független?
kösz Dani
Eladó Aprilia RS125 HITELRE IS!

http://www.hasznaltauto.hu/2200920_aprilia_rs_200
4

http://www.kepesmotor.hu/aprilia/i?p=99207&c=2460


Az ár irányár (740.000Ft)
A HITELRE IS! 0Ft önrésztől elvihető! (banki hitelre értendő)

Érdeklődni lehet:
msn-en(adatlapomon van), e-mail-ben: szoke.csabkukacgmailpontcom vagy itt a fórumon.
Akit kicsit is érdekel a gép nyugodtan vegyen fel msn-en, vagy írjon e-mail, megbeszéljük
Balesetmentes, széles utat az új géppel látom a tükröt már levetted Grat hozzá!
A polírozás részét akár a festést is megtudnánk oldani Télen ugy se motorozik senki
Kivéve én