Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na hát ez új nekem:D az enyémen sztem nincs ilyen!Lehetséges az?azt mondjátok h ha már mondjuk csak kevés benya van benne világít vmi sárgán?:O
igen arrol beszelek en is, nem volt kellemes amikor megallt alattam, en meg csak neztem hogy mivan, aztan rajottem a problemara, a paraszt tagadja a dolgot, nem is latott semmifele vezeteket termeszetesen...
azt meg elfelejtettem kerdeni, hogy kuldenel/kuldene esetleg valaki egy kepet, hogy hogy van ez megoldva, mert olyan precizen eltuntettek onnan, hogy nem talaltam meg, csak az egyiket, es fontos lenne hogy hol keressem, es melyik szint hova kossem vissza a cstlakozoba... gondolom ilyen csatlakozot szerezni eselytelen.. :(
Sztem gabaa azt hitte kajak szintmérőről beszéltek. Ez meg csak egy bizonyos szint után világít azt csá :)
szerinted mitol vilagit a kis sarga lampad a muszerfalon? a szeretet es a kedvessg sugja neki? nyilvan valami meri mikor alacsony a benzinszint.
akkor bizony azt vagtak el, tobol ugyanis le van vagva:) koszonom!
ott kell lennie 2 vezetéknek a benzincsap alján!
Rsen benzinszintmérő?:O LOL:D
sziasztok!
tudnatok segiteni abban, hogy a tankbol honnan jon ki a benzinszint mero? lyukas volt a tankom, meghegeszettek, azota nem jelez ha keves a benzin szint, a tankbol kijovo kabel csatlakozojanak masik fele megvan, de a tankbol kijovonek nyoma sincs....most vagy tobol levagtak a parasztok, vagy csak en nem talalom, segitenetek? elore is koszonom!
viktor
de mi a váltóban lévő tűgörgőről beszélünk, nem az alsó tűgörgőről a hajtókarnál. Ha az lenne, nem csak bizonyos seb. fokozatban csinálná. Most az az időszerű, hogy kiderítsük hova a rákba tűnt el a váltóolaj a vasból, aztán mehet a tüneti kezelés (tűgörgő). A szerelőmet meg nem fizetem, mivel Apu ismerőse és valamilyen más juttatásért csinálja. Így is szivességet tesz, szóval nem az a legnagyobb baja h a moccommal baszakodjon :D
Azért köszi a segítséget! Írok ha van vmi
Van egy eladó zsír új Prox hajtókarom ha vkit érdekel!20.000Ft!Amugy Tyt a süvitő hang télleg tügörgö cseréltesd akk azt is mert abbol nagyobb gond is lehet!nálam is ez volt!Süvités erre biztos kevés az olaj!Hát nem hanem tügörgö elkopott aztán lehett a főtengelyt is javítani meg a hajtókart!Ha egyszer ott van szerelőnél neh már te derítsd ki mi a baja.elvileg azért fizeted nem:)
ja 1ébként köszönöm mindenkinek a tippeket! holnap konzultálok a szerelőmmel.
eleve nem jó, mert a kevés olaj következtében már süvít a tűgörgő. Ha így tovább használom még ha megfelelő olajszinttel is, akkoris bármikor széthullhat. nem játék ez, nem várom meg míg szétesik.
nem. azért köszi :)
ez egy használható tanács, köszönöm!
ha vizet öntenél bele, azt sem szabadna megennie, ez nem viszkozitási kérdés.
4 deci olaj nem tűnik el csak úgy, ha kifoylt volna, azt észrevetted volna, és mivel nem vetted észre, hát megette.
érdemes volna megszagolni a leersztett olajat, mert ha erszetett a szimering, akkor az erősen benzinszagú.
elírtam bocsi nem balra, jobbra
okoskodok: nem dőltél véletlen el vele a jobb oldalára, és akkor nem folyt ki belőle? csak mert amikor nekem (kevésszer mentem edzőcipőbe motorral) a cipőfűzőm beleakadt a lábtartóba és balra kicsit a lábamra raktam álló helybe a motort ( NEM ESTEM ) akkor nekem folyt ki egy kicsi! további jó érdeklődést;) hátha segített
Előtte is ilyen olaj volt benne? (nem értek hozzá csak kérdezem)
Öntsél bele olajat és járjál vele és elelnörizd...... a szintet mindig . Szerintem jobb tippet senki sem tud mondani . Szerelőd mit tanácsolt ? mik voltak a tippjei ?
mennyi olajat evett meg? gondolom nem az egészet?!
Nálam is hasonló volt:) havermotorjából leengedtük kb 3deci jött le(bár ne mtudom mikor volt benen cserélve, de elvielg akkorse fogyhatott el) azóta lecseréltük 5ezret ment még mindig megvan benne. Enyémből is kb 1.5decit engedtem le(10ezer km óta) utánan lecseréltem azóta ment 5ezret ugyanugy kb 8deci jött le. szal válasz nicns rá de sztem töltsd fel aztán nézegesd:) hátha elmulik:D
Nekem a simsonomnál volt középblokk tömítetlenség,de sanszos,hogy egy "új" jól összerakott gépnél ez nem fordul elő.
és arra is keresek választ hogy az előző olaja 8e km alatt nem ette, akkor a mostani miért fogyott el 1000km után? Ha bármiféle tömítés/szimmering baja lenne , akkor az előzőt is megkajálta volna nem?
Csak az előírt full szint 75w-90 olajban van a bibi, csak nem értem mi.
ki a faszt érdekel a fazer, azt találjátok már ki hogy mitől zabálta meg az apriliám a váltóolajat?
Minden okosság érdekel!