Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hol lehet ehhez cuccot kapni? Jó,fúrom van,de filckorong meg paszta? Nézelődtem már itt-ott,de vagy szar kicsi volt vagy semmi.
Jah gondolom poliroztam énis eleget felniket blokot stb:D

Képen lácik vilák felni :D
Láttad volna miből poliroztam ilyenre!
Ha aluvázasas a vázad akor és van egy furod géped meg kb 2000 ft amiböl veszel egy tubus pasztát meg egy filc korongot akor az egész mutatvány 1 orás!:D:D
Nekem a Vázat kéne faszául felpilrozni!
Ez egy munkánk ha valakinek megteszik a polír vagy stb (szóljon összekell szedni a motorra a pénzt )
Szevasztok!
Multkor hogy beszitált az eleje, azóta egyre szarabb fékezéskor a motor!Amikor fékezek, hallom, hogy valami dörzsölődik az elejénél!
De kopás nyomot nem találtam!
Kinek volt hasonló gondja, és mi volt a baj?
Lécci segítsetek!
Köszy
Nekem mostépp nincs rs-em.ez az egyik leghoszabb fajta kormánytelo,40cm teljeshossz.Mito7gang jolmondja a dolgokat,kell 2 felfogatót gyártani azt viszlát.
Na halljátok nekem meg vagy kilettkötve vagy elszakadt a sztender kábelem mert mióta megvettem minimum 10x ugy indultam el hogy a sztender még nyitott álapotban volt.....volt mikor motoros szólt,volt mikor autós,és volt olyan mikor kerestem a sztendert de nem találtam mikor meglenéztem nyitott álapotban volt pff.... amugy új rugója van szóval biztos nem lenyilik magátol :D Egy csomó ismi mondta ahogy pedig ez nagyon fain:D szerintem nem :D
most írták le....
feladtátok a dobot?
És ezt hogyan fogod felrakni az RS-re?
Mikori RS-ed van?
Nekem 1997-es de nem jöttem még rá, hogy hogyan lessz rajta!
Ha tudsz valami okosságot, azt oszd meg velünk lécci!
Jó nem pont úgy értettem, hogy teli tankolom csak pl 2xxx forintért tankolok kb 8 litert és azzal elmotorozok 120 km-et akkor tudom, hogy mennem kell tankolni és nem várom meg, hogy kifogyon alattam. Ezzel csak azt akarom mondtani, hogy én hogy "pótlom" a benzinszintmérő hiányát
egyik pontját felfogatod a vázra a másikat meg a villaszárra pl...
Bátyámnak ígyvan megcsinálva...
fasza helyen kell felfogatni hogy ne ütközzön semmi akadályba...
a másik hogy csak hosszú stabi a jó mert lekorlátozza a fordulási szögedet...mmint a kormány fordulását
mr. yamaha
nyert
most volt Ádám a viván
most írtam le hogy nem minden évjáraton van tartalékállás...
Amugy vann it olyan akinek 125 se van de 50 esként használja?
hát bittos h meg lehet oldani de azért kössze.
ismerős a helyzet!nekem is ezt csinálja amikor már tartalék határán van vagy már éppen h van benne!ha behúzom a kuplungot akkor a fordulat szinte nem is megy le :D
Erre esetleg Biel tesok tudnak pontos választ adni.De mint tudjuk,ha valaki valamit megakar oldali,azt megtudja odlani.üdv
Igaz hogy kellemetlen!:D de max visza huzodsz!mér ha elözöl és látod nem tudid befejezni mer szembe lévö elkaszál akor se szégyen visza huzodni :D mikor tuning robogom volt nem egyszer jártam igy hogy elözés közben fogyot ki ifa meg teherautok elözésekor
leált az visza mentem:D nem mondom hogy nem ciki de ezvan:D
amugy meg lehet érezni a motoron mikor már a végét járja és kb fél perc mulva leál legalábis nekem azt csinálja hogy alapjáratra nem megy visza hanem kcsit pörög a motor azt leáll

Azmeg igaz hogy balfaszság a sztender visza jelzö! benya mérö fontosab lenne!
Kösz!
és mennyi átalakítás kellene h 1 rs-re felmenjen a kormányteló?