Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha finomabban akarok fagalmazni, akkor tévedés.
Ha valamiylen olajat megzabál egy egyébbként jól működő motor, akkor az nem volt belevaló!
A mai modern nagy teljesítményű motorok egy részét azért MUSZÁJ szinti olajjal működtetni, mert olyanok a kenés követelményei, amit egy ásványi olajjal teljesíteni lehetetlen.(benne van a cikkeben is, hogy pl 5w50 es ásványi olajat nem lehet előállítani, márpedig van aminek ez kell)
az hülyeség?lehet nem tudom én azt irtam le amit mondtak nekem
Arra gondoltam
azt mondom hogy a szintetikusat megeszi ezért raknak bele ásványit
Ez olyan hogyismondjam szöveg.
Nem valami tudományos, de olvasd el ezt:
www.vaslovasok.hu/HTML/Cikkek/..." title="http://209.85.135.104/search?q=cache:ebCvaMDYyUYJ:www.vaslovasok.hu/HTML/Cikkek/..." target="_blank">http://209.85.135.104/search?q...
Az, hogy az ásványit jobban eszi, mint a szintit, ez egyszerűen hülység.
egybe van igaz gondoltam hogy nem ilyen egyszerű oka van
Ahogy Zsolti írta, az kicsit más tészta, az motorolaj.
Egyébként írtam, 75w-90 full szint a gépkönyv szeirnt,
nem vette még le a deknit. Viszont nekem simán támasztón kifolyt belőle majd a 6deci a cserénél. Még ha emelőn van akkor is vagy 5,5 deci lejön belőle. Szóval csak eltűnt, csak nem tom hova :S
Igen csak a Fazer a motorolajat eszi, nem a váltóolajat.
tuti hogy lejött belőle minden olaj? deknit levette már? pl ha nem döntik meg leengedésnél benne maradhat még 1-2 deci. bár ez a 1,5 akkor is kevés...
Nekem yamaháék azt mondták hogy van olyan gépük (pl fazer) ami a fullszint olajokat megzabálja és ezért ásványival adják...milyen olajat raktál bele?
most jöttem haza mentem 50km-t
a futómű nagyon fasza, a tank is jó kényelmesen lehet hasalni
fékek nagyon fognak
mindenki megnézi az utcán
rs125
mégvalami, a régi olajat maradék nélkül leengedtem 8ezer km után, erre ezt meg hirtelen elkezdte zabálni? nem értem :( 1000km alatt? wááá
akkor most főtengely szimmering vagy a blokk tömítése?
egyébként semmi nem tűnt fel, se az h jobban füstöl, se más szag, nem volt rendellenes felpörgés vagy bármi ami utalna erre.
akkor tudja megenni, ha főtengelyszimeringes, de azt megérzed a füstjén, na meg fals levegőt is szív és felpörög...
Máshogy nyoma kell hogy legyen: blokk alja, hasidom, garázs padló ahogy írtad, nemhiszem,hogy a túlfolyón ennyit konyomott volna. Úgyhogy ezt valszeg a blokk ette meg és több ezer km-nél ezt füstben fel sem tűnik. Vized elég olajos lenne,ha vízpumpánál lenne a hiba,úgyhogy valszeg a középblokk forgattyús ház felőli tömítettsége lesz a gond.
leszívták az ukránok és tovább adják ?
lehet úgy jártál mint az r125ös-ös koléga...
Na basszameg , valaki okosítson ki.
Aszi azt mondta hogy attól lehet a süvítő hang ha alacsonyabb a váltóolajszint a kelleténél. Én ezen csak mosolyogtam.
Erre ma kiderül, hogy 1,5 deci olaj jött le a váltóból a 6deci helyett.
1000kmel ezelőtt töltöttem bele 6deci +1 nagyon pici full szint 75w-90et (gépkönyv szerint.) Az olaj nem folyt el (feltűnne a garázsba egy csepp is, nem hogy majd 4,5 deci). 100% hogy minimum 6 decit beleraktam, tehát nem ott van a hiba. Nem folyhatott el mert akkor feltűnt volna. De akkor kérdem én, hova tűnt alig 1000km alatt 4,5deci váltóolaj? Létezik hogy valahogy megzabálta?
Plz help me!
Bocs a hirdetés jellegű irományomért! Ha valaki políroztatni akar szóljon nekem
Rendőrnek Hatósági papírt kell elfogadnia!
Karcagi Aprilia szalon az nem hatóság...azzal a papirral kitörölheted a segged vagy max beviheted vizsgaközpontba hogy irják át! új forgalmi meg miegymás után...szal igen valószinű hogy nemlesz abból 11KW..

Szólj a Haverodnak mert neki úgyis van vmi rendőr ismerőse hátha tud intézkedni
Új RS ekbe úgyis otthonvan
Én forgalmimban 22 Kw van
jaja egyértelmű
rem 600km belemegy vasárnap
vegyél mar fel msnen és majd dumálunk, mert lehet h majd érdekel a dolog 1 kicsit később