Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi még1x
vasárnap akkor kimegyek érte reggel
Joci kapott már jegyet már csak 1 jegy van de lehet hogy csajt viszek
hát ha egyáltalán kapunk jegyet!
Én is neveznék rá Norbi:D
megyünk 1ütt?
ha komoly én szeretnék fucky!
Jóóóó!
Akkor marad a Wössner dugó!
Meg a gyári rotax henger!
Ez lessz szerintem a legjobb!
10 ingyenjeeeegy?
Van 10 ingyenjegyem a Hungaroring Forma1-es futamra valaki akar jönni?
köszi.
a szó amit keresel kisbarátom, az a formaleválasztó réteg, de mondom, no para. ésszel menj, egyre jobban az új gumival, és kész.
ja jó thx. azthittem durvább a dolog , mint az új suzukikon van olyan szar gumi amin van vmi réteg ...(vidin láttam hogy kihozza az 1000es gsxrt és előz ...megindul a segge -csá)
figy, én feltettema gumit, és mentem. nem eszementen, hanem normálisan. ha pályán, akkor meg fokozatosan egyre gyorsabban pár kör alatt sztem jó lesz. no para, kicsit túl van lihegve ez a dolog. annyi a lényeg hogy a gumis után ne akard minnyá letenni a térded első sarkon azt kész.
sziasztok, na vettem 1 elsőgumit : pirelli dragon supercorsa ...új csak állt. szal hogy kell ezt bekoptatni? inkább meddig?
Wössnert vegyél bele azt kész... Jó dugó az.
ha 3hónappal ezelött szóltál volna pont tudtam volan egyett:D De mostmár napok kérdése és újra lábra áll:)
jáccunk a gonodlattal, és épíccsünk supermonot. vagy rs vagy mito vázba. milyne blokk kéne bele? ami nem is túl drága, hiszen a projekt célja olcsón durrva pályamenőt faragni. parasztmódon széthatott 25-öst olcsón lehet kapni, főleg hogy nekünk rendszám sem kell, de a blokk.. na az már nagyobb kérdés..
A TE MOTOROD. Ne buzizzál itt hogy mi döntsünk. Vegyél azt amit jónak érzel. Nekem vertex eggyűrűs van ennyi
Hát kurván eldonthetnétek, hogy melyik a legjobb!
A Vertex vagy a Wössner !
Szerintem Vertex-et vegyél. De tényleg eldönthetnéd már...
Sziasztok! Törött motorhibás Rs-t Mito-t keresek! Ha valaki tud írjon! Köszi
Nekem legalabb van munkam
munkában netezgetünk?
Ne ígya! Igyuk!
Szerintem idd meg