Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oké, megpróbálok kijutni valahogy. mennyit lehet menni a 6-ért?
nem de ez zsír!:)
alig várom juni 11-et h 6ért lehessen cirkálni... szerintem gyere ki rocky, aprilia tesztnap, és tesztkörre is elviheted a 125öst hátha megakad alattad, elesel és kifizetheted:D
a többi videóját is megnézted? Az a komoly, hogy a fickó tök amatőr és csak hobbi szinten vágja ezeket a videókat de valami kegyetlen jó érzéke van hozzá.

nekem ez a favorit:
http://www.youtube.com/watch?v...
persze, ott is van a favoritok között youtubeon! :D
amit múltkor msn belinkeltem neked videót, tetszett? (az az amcsi pályanapos eséses)
semennyibe mert tudtam h a ducattis fórum elején van. azt a topicot 3-4 havonta átolvasom mert qrva jókat röhögök rajta, csak ugatás van benne:D
kérhetném hogy arról hogy én hogy szoktam motorozni, ne írjatok! Mert itt a fórumon már egy csomóan írtak arról hogy én milyen gyors vagyok meg stb. és ez bassza azok csőrét akik gyorsabbak nálam (pl. Dadis) és emiatt engem oltogatnak mintha arcoskodtam volna valaha is azzal hogy én így vagy úgy motorozok.

dánke zér!


bencce,
mennyi időbe került kikeresned a Joe-Z idézeteket?
Azért nem igazán kerülget ki senki arra figyelek....
Jó Rocky-nak megy a hegyekben


Igazából le is szarom h ki mit gondol ott használom a motort ahol én akarom úgy ahogy én akarom általában ésszel közlekedem faluban 60 fölé soha nem! Ezt Andris is tudja igazolni mert mindig lemaradtunk a falukban. Nem akarok megdögleni ezért kevésbé vagyok bevállalós nem akarom h elvegyék a jogsim mert akkor végem van és azt h megkerül a robogós vagy bárki falun belül papucsban mert még éppen 55 fokos a vizem azt pont leszarom. Kívül meg aki beláthatatlan kanyarban kamiont előz azt is leszarom olyan áron nem fogok mögötte maradni.
A versenyzés nem vonz csak kipróbálni szeretném igazából azon kívül h jól megtudjam küldeni a gépet nem sok értelmét látom de ez legyen az én problémám az én felfogásom ilyen.

Nah mentem van egy kis munkám mert ebből itt nem élünk meg....



Próbálom nem azt a tábort erősíteni akik miatt utálnak minket az autósok és még sokan mások.
ja és arról ne is beszéljünk h te már mentél 4ütemű nagymotorral, tehát érzed. én ott álltam megbaszva az rs utáni plussz 35 kilóval, fordított váltóval, 4ütemmel, fingom nem volt mennyit kell visszadobni a váltón egy fékezésnél. mentem is több mint 3 perces köridőt az elején motorféket nem is engedtem a motorra mert még bennem volt h vagy gáz, vagy kuplungot be... mégsem lett senkinek semmi baja... sztem te ennél sokkal jobb környezetben indulnál!
figy ezek csak kifogások... lóri az uj motorjával 80km-t ment amikor már a licenszes tesznapon ott volt és utána meg a versenyen...
én a zxr-rel utcán kb 10 km-t mentem mielőtt pályára léptem volna, utána megint 10km-t ami a bnőm és a köztem lévő távolság 20X :D
aztán lementem a versenyre... ott kell megtanulni kanyarodni, nem csobánkán, nem száll el az ember agya ha csak sima pályanapon van, hidd el jóval korábban fog szólni a belsőd éned h ennyi elég, mint a motor.
mielőtt még szó érné azt h a zxr 6x lóerős a gixxer meg 12x, ez tényleg igaz, de nem hiszem h a kanyarodást nagyon befolyásolná, főleg h 1 súlyban van a kettő...
egyébként semmi baj nincs ha utcán motorozol, csak nem kell akkor győztes vérvonalról beszélni mert pilótával lesz max győztes az a motor, de egyenlőre ha jól veszem ki aki boltba leugrik papucsban az is kikerül...

nem fikázásként mondom ezt egyébként, a pályaidom gsx-re potom pénz, én minél hamarabb belevágnék mielőtt visegrádon száll el az agyad és esetleg a motoron kívül más is sérül!
Merre található a görény?
Engem lehet érdekelne, nem eladni, rég szeretnék egyet, meg haverom is, igazából ő is nagyon örülne neki de én is
szia az rs 125 ösre nem túl keskeny a 130-as?
Megmondom őszintén h félek magamtól Mert tudom h leszáll a vörös köd és elborul az agyam és el fogok szállni keményen ráadásul nem szeretnék magammal sodorni senkit.... Elég gáz lenne leírni nullára egy motort úgy h 2500km van benne Ráadásul nem fizet a casco . Mondjuk azt el lehet intézni....

Jövőre veszek egy pályaidomot addigra felpakolok valami ragadósabb gummát és megpróbálom. Azt vagy bejön vagy nem.
Ez nem mindig igaz, nekem most jawa van, és még véletlenül se gondolom a legjobbnak
Akit oltottam a gixxerével az amúgyis ezres volt mert úgy istenítette h beszarsz.
Én legalább nem mondom h jobb mint egy MV Agusta vagy 1098 ! Engem akkor az baszott fel. Ez kb olyan mint amikor egy M5-s BMW egy lapon említesz egy F430 Ferkával. Köszönőviszonyban sincsenek hiába közelíti meg menetteljesítményben a BMW a Ferrarit
Helyes...
Mert így 1000km után amit beletettem nem érzem h tudnék úgy fordulni még ahogy kell.
Jövőre viszont belecsapok a lecsóba
Azóta megváltozott a véleményem sokmindenrő,l és valóban vannak paraszt gixxeresek ezt mai napig állítom Andris is mondta h sportcipő meg rövidnadrágban előzgették őt dobogókőn :) de én megpróbálom a másik oldalt erősíteni.
Viszont szerintem tényleg az egyik legjobb 600-as normális áron normális alkatrészárakkal frankó szervízzel (Csabiék Egomban)
Megmondom őszintén vehettem volna bármelyik 600-ast 2007-es modellből de számomra az én szememben ez a legszebb, mindközül a leggyönyörűbb a hanngja (sportdob nem kell rá!) kényelmes és jó vele menni. Szóval abszolút ész érvek alapján választottam és sztem teszik így nagyon sokan még rajtam kívül

Nyilván mindenkinek az a legjobb motor ami a tulajdonában van.
HA megfigyeled egy minőségi fejlődés figyelhető meg Sp,SV Gixxi mindegyik jobb a másiknál, többet tud. Joggal mondhatom h királyabb mint ami volt. Ha most vennék egy K2 Gixxert nem biztos h aztmondanám h az a fasza....
Nekem van egy használt d208-as 120 vagy 130 -as gumim ha érdkel, majd ha lesz időm teszek fel képet...
Sziasztok látom nagyon a vadászgörényekről beszéltetek tegnap.

Nem kell valakinek egy?
Egyik ismerősöm akarja valami jó gazdinak ajándékozni, mert nincs idelye foglalkozni vele?
Nem idős szerintem max 1 éves lehet, de lehet még annyi se!
Csak annak lesz odaadva aki miután megkapta nem viszi ki a piacra eladni 3000 ért!
Ha érdekel valakit írjon ide a fórumra és majd írok, hogy mi van....

Ja meg a mi bontót mondott valamilyikőtök ott nincs cbr 125 r hez kerék lécci ötleteljetek honnan tudnék ilyet beszerezni.

Csó
de az úgy nem izgi, meg hát pályán úgysem engednék az aranyozott lorex-be motorozni :D

csak viccvolt :D
bazzzmeg, jó hogy nem ismeri senki, ezer éves gumma. Mit vársz? Régebbi guma, nyilván nem olyan jó mint az újak.
A d207 nem lehet olyan szar, a d208 (nekem ilyen van) tökjó, az új sportgumijuk is jó tudtommal.

Mellesleg google
Ha ennyire vérbeli versenymotor a gép, akkor motorozhatnál vele ott ahova való.... dt600, gsxrkupa, stb...
na senki nem ismeri ezt a típust? vagy ha tudtok a dunlop d 207 esről is írhatnátok!
Joe az igazi divatmotoros :))))))))
MI legalább kiállunk a moccónk mellett tűzön vízen :))