Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem fáj:) en special azért megyek 400on mert az 50 ezres versenyhétvége mellé nem akarok még ugyanannyiért minden alkalommal uj gumit venni... vagy 2-t...

egyébként tetszik a gixered nagyon szép, én mindig is ha 600 akkor gsx-r párti voltam, viszont te nem mindig nézd csak:

"ja és szívesebben elmegyek egy Ducati klubbal motorozgatni (a pénzesszákokkal) mint egy GSX-R klubbal ahol csupa nagyarcú emberek vannak akik valahogy összeszedték a kezdőrészletet a motorjukhoz és most azthiszik ők a pengék"

"Akkor egy kérdés! Miért "csak" egy 110 lovas CBR-ed van? Miért nem állsz be te is a sorba és veszel egy ezres gsx-r ami überbrutál,megéri a pénzét, aláz mindent, tetszik a csajoknak, szerpentin király, autópálya király, versenypálya király, király mert papíron 180 le, dekurvajó mert 2005-ben nyerni tudott a wsb-n, nincsen hibája, soha nem fog tönkremenni, szétrúghatatlan."

"Én az életben soha nem fogok nagygixxert venni mert nem jön be. 2. A Gixxeresek nagy részéről is megvan a véleményem a fele legalább kétszer taplóbb mint a te sokatt szídott HD-s embereid pont azért mert úgy verik a mellüket a Gixxerre mint TE!"

joe amikor sp2-d volt akkor az volt a király. aztán az sv. most meg már csak a gsx-r a MOTOR. ez igy szerintem nem egyenes
Biztos van egy vonó benned is Erre mifelénk hordják így kinnt a nyaklácot az indiánok azthiszik h kemények lesznek mert belógattak egy 30ezres szar ezüstláncot a nyakukba Lehet ez még nálatok dívik én jót mosolygok rajta. Fukszos klubbvezér Tyt
sziasztok lehetene egy kérdésem nem tudtok valami infót a Dunlop d 204 es gumiról?
Igen, elveszett, jó mélyen...
Tudom h fáj az igazság
Én nem arcoskodtam a motorommal, azt h tökéletes azt mindenki tudja A bűvös négy betű, egy igazi kemény vérvonal, GsxR, nincs ellenfél

Huh ez milyen marketingszagú lett egy reklámszakember veszett el bennem mindig is tudtam
meg nagy arc
én asszem cigány vagyok. sokmindent megmagyarázna
most úgy csinálsz mintha csak most jöttél volna, hogy ne keveredj gyanuba, de ez túl átlátszó taktika, szal nem fog bejönni.
Nem jó nekem holnap...


Ennyi baromságot amit megint összehordtatok
Úristen miez a szörny?
hoonap délelött egy kis motorozás? Bár mondjuk füvet kéne nyírnom
Barátom ez egy olyan MOTOR amihez nem gond,probléma és ragadás jár hanem üléspúp
nah tényleg menni kéne aludni. ma jött meg az uj ágy kikéne próbálni...
golyószóró?
zsigány jobban hangzik
az zsici
Na most megyek el aludni
6 év azért jó 3-4 éves korukban elmennek mert szarul vannak tartva...
pont tegnap vittem oltásra 6500 ft volt de mondták h ritka jó állapotban vannak semmi atka stb. semmi fogkő..
igen. meg kell találnunk a zsidó-kérdés rendezésére a megnyugtató végső megoldást.
Én zsigány vagyok(zsidó cigány ), most boldog vagy?
ez a híres zsidó-elmélet?
Hát már nem...
Már így került haverékhoz, nem tudom hol volt elötte, hogy növényevőnek nézték amúgy evett tojást, meg macsakaját, de nem sokat... hát korán meg is halt...asszem 6 éves volt...
a csajom fltette :)
tegye fel a kezét aki zsidó, és az volt. kész.