Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

50es kék yamaha sok képpel?
hát yamaha mikor jössz kakucsra? talizhatnánk...
Vagy a szomszéd Rózsika néni? Vagy talán maga Gyurcsány? .....mindenki ellenség!
vagy esetleg bencce szórakozik? vagy a gyerek akinek 50 es kék yamahája volt és telivan képpel?
Szerencsétlen lúzer............
vigyázz...! Ez lehet hogy csak trükk
Elárultad magad
nah most askkor ezt lehet h elbasztad? lebuktattad magad?
nem jelentkezté át? vagy most mivan?
Nem a kölköt védem..
Öcsém, most rám miért haragszol? , mind1 végülis, nem tud meghatni
Amúgy meg nem igazán tartom magam kockafejnek...
Nem én vagyok! egyébként is már rég volt a barátnős dolog, azóta már kihevertem a dolgot
Ennél azért én jobbat photoshoppolok
Dadis megint te véded a kölköt... tuti netudd ki az?
dadis ma mindenkinek megmondja a frankót
italy lehet de nemhiszem soha 1 szót sem váltottunk egymással. mondjuk ő ilyen oltogatós...
más ötlet?
Te inkább ne beszélj kockafejről..........
nah mr yamaha a tippem ő ilyen photoshoppos és nek i van világraszóló bánata....
szánalmas vagy.....
italymot...
Pasz, nem kell megvédened magad, már a sokadik ilyen jön ide, ez a legjobb szórakozása, hülye kockafej, monitor mögül nagyon nagynak érzi magát...
Most kivételesen énse vágom ki lehet az... Pedig szoktam vágni, ha valaki ugat, hogy kicsoda, mert azonnal felismerem.
de baszdki ilyen gerinctelen legyen valaki? é n képpel mindennel felvállalom magam mégha ez sokaknak nemtetszést is vált ki erre meg jön valaki és még aztsem hadja hogy megvédjem magam. és tuti olyan aki irogat ide... tippetek sincs?
Ne húzd föl magad, ha megteszed azzal szerzel neki örömet, az ilyenek erre verik a faszukat... de ha nem foglalkozol vele... akkor bizony nagy szomorú lesz szegényke
na mivan? itt van a telóm mellettem... jah lehet akkor aparaszt vagy h szédülsz a betonon azt nemtudsz tárcsázni...
Blie=Blue
nah a budös kurva anyádat fogom megbaszatni a füleden keresztül. nam ez a stílusom, de ez már több a soknál.
és hozzáteszem, hogy 17 éves korom óta nerm ültem a metrón... vagy mondjuk évente....
de ha akkora kiráyl vagy hogy itt oltogatsz akkor hívjál fel vagy csak csörgess meg visszahívlak és elmondhatod mi a baj
06 30 292 10 30