Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bazz, éncsak kérdezni szeretnék..:D, Kíváncsi vagyok, mégis milyenek, mertmég nemnagyon hallottam felőlük sokat.. Azaz megbízhatóság terén.. Akkor mégis milyen 125-öst ajánlotok? Mert nézegettem CBR-t, meg YZF-125R-t is, de mind 4ütem, éshát.. Elég gyengécskék..:S
mario neked miért Rs-a az RS-ed ? GP kamionról kapta le misoc ?
a gyorsulását fogyasztását nem kérdezted...
ádi húzzá a gecibe.
:D vegyél mitot 1,8 vagy mennyi? legalább eladnak eggyet :D és majd mondod hogy milyen lehet felvesznek újmitotesztelőnek:D
...és vegyél R125öt
olvass vissza ki menyit szívott az új rs-ével aztán gondold át.
Szevasztok! Új motor vásárlása előtt állok, és terveim közt van egy új, 125-ös RS vétele is. Mi a véleményetek róla? Jólmennek? Szervízintervallumok hogyan vannak, és drága a szervíz? Meg mondjatok vmit a motorról, mégis milyen..:), Amugy terveim közt az új RS-van, vagy egy új Cagiva Mito. Szerintetek melyiket válasszam, és miért? Köszi szépen előre is az infókat!
hát ha normális minőségű képekkel hirdetnél több melód lenne...
tudo d a marketing...
hellosztok

POLÍROZÁST vállalok,ha érdekel irj az ott található elérhetőségeimen!

ITT A LINK:Polírozás

Üdv
RS az a kategória ami élvezetet nyújt a 16éves hamvasnak a suli elött hogy ránéznek a pattanásos fejére a csajok aztán a 30asoknak akik 600as Hornetről ráülnek egy ilyenre és felmennek pályára és JÚÚÚJ mekkora faxaság ez a pályázás, és ha megteheti akkor vesz egyet pályára és belevág a versenyzésbe valamint az öregebb korosztálynak is akik szeretnek szerelgetni illetve versenyezni....
Rockandy
Najó Rocakndy, csak ott a szánalom pont.

Tudniillik mi azonos köbcenti mellett ócsároltuk a Kiscirbit (mivel gondolom feltűnt hogy az RS is 125 ccm).
Aztán nézted é máN' a fórgalmidba, hogy az RRbe 599ccm van beírva? Oszt az hun ugyanaz a súlycsoport?
jó hát akkor innentől kezdve literteljesítménnyel fogunk basztatni
egyébként nem volt itt szó motor erősségről csak szimplán arról h mi a nehezebb...
nekem az van és van MI-s kártyám amivel 10% minusz lejön az árából. Ha köll kölcsönadom, de igazából le is lehet alkudni azt a 10%-ot.

Az RS témához már nem akarok túl sok mindent hozzáfűzni mert nincs értelme de a gyerekmotort direkt gecizésből tettem hozzá hogy kiverjem a biztosítékot nálatok
3 évig kellett hallgatnom hogy az RS-etek így erősebb meg úgy erősebb mint a kisCBR... most hogy már van erős motorom is, csak kipróbáltam hogy milyen érzés beszólni a kis teljesítmény miatt

egyébként semmi extra, szal nem vágom miért eröltetitek mindig ezt a 2T vs. 4T témát meg hogy kié az erősebb, kié a gyengébb
vagyishát elősször megnézem
zsír én is a cucukiban veszem ...
sziasztok a dunlop D204 es gumiról nem tudtok valami tapasztalatot mondani!
elvileg nem de gyakorlatilag igen!
pl ha a szabályzatot figyelmesen olvasgatja az ember akkor ugyvan hogy a verseny végeztével óvás helye nincsen
vicces mert a gépátvételes lófazst nemnéz a motoron!
fogalma nincsen dolgokról max annyi hogy "NEM ÓVATTHATÓ A RATSZÁÁÁM"
de komolyan vicces az egész...
alpok-adria szabályzat mellé illene egy színvonal is ha már a lehetőségek adottak értem ezalatt a jó minőségű pályát...
énis megtehetném hogy tuningot tegyek a motorba a préstávot levigyem meg sok egyéb dolog amitől bivaly lenne a gép csak ennek az élettartam lenne az áldozata és elég ígyis 2versenyenként a dugócsere...
most is majdnem 100rugós kiadás lesz ami motorra megy szal emelett nemmegy nekem a reszelgetés....
http://www.pardi.hu/
én most lehet axo primato-t veszek (az nincs a linken), az 40 pénz...
2nap csiszolás (én) amúgy sokat nem kellett csiszolni ... 1nap festés , de mondom azt el is baztam itt-ott de az mind1 majd ha felteszem, lefotózom hogy hogy áll... jah pénteken veszek csizmát ... milyen a jó ? (max 50pénz)
Akko a Dunlop trophyba pl engedélyezett a reszelt henger, vagy esetleg másik gyujtás?
eladnám 34es karbimmittomén postával 1ütt 10ért helyette vennék rá 1 direktszűrőt pályára hogy kapjon is...
na jó gyorsan megcsináltátok...
a pályaidom le van festve de néhol elbtam. de mind1 jó így egyenlőre még nem próbáltam rá mert kolis vagyok és múlt hétvégén hoztam el a gépet (nem tudta megcsinálni 1,5hónap alatt) inkább motoroztam a nagyokkal