Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te figyelj már Robi ha kissebbet raksz hátra akkor gyengébb lesz a gyorsulásod...neked nagyobb kéne hátra és kissebb előre(ami már van mert én adtam madarason )!
hát van egy 39esem meg egy 14 pluszba, sztem együtt ez jó párosítás gyorsulásra
nekem 38 as kellene. :S holnap írok az arrow kipuff miatt hogy kell-e.
Hát a Fuckynak van egy arrowja, igen jó állapotban, alig használt 50-ért. Szentem azt vedd meg, ha jolly kell, akkor azt újonnan tudsz.
nekem van egy 39es
ja az nekem is jó lenne! valakinek kics hátsó fogaskereke 38 fogas?
4,5 az elég jól hangzik. Esetleg valakinek nincs egy használt eladója?
lehet hogy kell az a rendszer 50 be. beszélek apámmal:)
amúgy nem csak a kipuff lessz rajta
jaja az én voltam most is ott leszünk május 1. én ugyan ott gyertek majd oda
Pontosan 4.5 legjobb
a jolly a te fajtádra elvileg 4,5
Egy jolly vagy egy arrow rendszer kb hány lóerőt dob rá a motorra?
Szia Robi!Emlékszel ránk?Igen Atta jól tudod!
mondtam egy szóval is hogy a jolly elég lenne?:)


streetboy, asszem augusztusba mellettünk sátoroztatok, éjszaka ti vettétek le a hangtompítót nem? és üresbe amit bírt:)
oda önmagában egy jolly is ugyanúgy kevés lenne :)))
esetleg vatta új jolly moto nem érdekel? 80e
kevés lesz oda egy arrow rendszer, am Fuckyrsnek van egy rendszere 50be
és a kipufogótól jobban megy? jobban pörög? erössebb felül azt láttam hogy írtad de nagyon sokat számít a kipufogó? ez a garancia ez 1 átbaszás nekem is 47 ezer lett volna a kuplungcsere szervízbe de inkább elvittünk máshoz ami nem márkaszaevíz. így elveszítette a garaciát(ha egyáltalán ezt annak lehet nevezni!) de így legalább nem 47 és mostmár azt csinálok vele amit akarok azt rakok rá amit akorok és nem kerül miliókba. neked mennyi volt bele az új cucc amikor megszorult?
hát a garancia tényleg nem ér semmit, a natixnál előre szóltak ha megszorul akkor az nem garanciás. Máshol se csinálták meg garanciába (békéscsabai aprilia próbálta a millén keresztül "Állítólag". De nálam is gond volt ez, hogy motul710 volt benne, ami ugyebár nem castrol :S
Figyi ami baja lehet a motorodnak, az tuti nem garanciás. Ami meg az életbe nem fog elromlani rajta (pl nem fog a váz kettétörni egy pici eséstől, a lá gixxer1000 k5 :D ), az meg garanciás.

a vége? hát alattam ment 1x 162kmh, onnantól egyre kevesebbet, bár sztem ebben közrejátszik a szar lánc
ok megtaláltam! és most mennyit megy a motorod? mekkora fúvókát raktatok bele? mi van a papírokkal hogy szart se érnek?(mer erre kiváncsi vagyok) mer 1 ik haveromnak is beált és azt mondták hogy elveszítette a garanciát mert nem castrol power 1 volt a bekeverőbe. nállad mi volt?
na barátom, nincs egy hete hogy erre a kérdésre válaszoltam, úgyhogy olvass vissza :)
egyébként nem csak ezmiatt, sok kérdésedre választ találhatsz.
ha nagyon nem találod, azért szivesen elmondom,
Tyt te mennyiér vetted az arrow rendszert? és hol?
adatlapot töltsd ki! thx
most is gyorsultam vele nem lett semmi baja. csak a kuplung égett meg 1 kicsit