Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mijen eladóó simson?:D linkelj vegyécsak fel msn re: simsonkiraly1995@hotmail.com
van fent elado simson hirdetese telefonszammal. regisztrald be valami homokos oldalra valami homokos keppel elso lepesnek. hivogassad direktbe, ha nem o veszi fel, hanem a nev, ami a hirdetesben van, mond hogy tole kaptad meg a szamot, es hallod hogy a srac kurva jol szopik vagy valami mocskossagot rola, szal lehet igy is bosszut allni ha mar becsapott a kis gyoker.
Sziasztok! Csak figyelmeztetni szeretnélek benneteket hogy van 1 csaló a sportmotor felhasználói közt..... mégpedig adikaDT--- Homoki Ádám pontosabban ugyanis üzleteltem vele cucokat én feladtam amit kellet de ő nem... szval átbaszott magyarul ha valki üzletel vele jol gondolja meg... és ne tom ijnkor mit tudok cisnálni sajnos elég mesze lakik... előre is köszi midnekinek VIGYÁZZATOK.. csáó
150.000 alku lehetséges.
Eladó Kawasaki GPZ 400 motorkerékpár. Működő állapotban. Az egyik henger több benzint kap, így van egy kis karburátor gondja. A motor kihasználatlanság, időhiány miatt eladó. Magyar rendszámos, forgalomból ideiglenesen kivonva.
43-as,csere érdekel bármi
Hello. Már nincs.
Simson Bontás
Minden áron alul........
Motorkerékpár kopó alkatrészek a legjobb árakon!

A teljesség igénye nélkül:
- DID meghajtóláncok és JT lánckerekek
- Brembo és Bendix fékbetétek teljes kínálata
- Yuasa és Banner akkumulátorok
- Motul, Shell, Mobil1 olajok és kenőanyagok diszkont ár alatt
- Metzeler gumiabroncsok
- Brembo féktárcsák
- Fék- és kuplungkarok
- NGK gyertyák
- Morse Japan vezérműláncok
- És még rengeteg más minőségi termék!

www.motoralkatresz.eu
Hali!
Nitro készletkisöprő akció utolsó árai!

Nitro N1710VF-ek 49900 helyett 25500 Ft!
A sisak a Sharp törésteszten mind az 5 *-ot megkapta.
Üvegszálas héj,gyorszáras csat,orrvédő,kivehető-mosható bélés,sisakzsák,dupla szellőző,integrált légterelő,karc-pára és szerszámmentesen cserélhető plexi,pin-lock,letéphető fóliák mint az F1-ben!
Már csak L-es méretben,zöld,fekete,piros és arany színekben!

Nitro N1700VF-ek 49900 helyett 23500 Ft-ért!
A sisakok üvegszálas héjjal,dupla D gyűrűs csattal rendelkeznek,kivehető-mosható bélés,sisakzsák,karc-pára mentes plexi,pin-lock rendszer,Forma-1-es letéphető fóliák!
Sharp törésteszten 5 csillagot kapott!
Elérhető:Matt fekete L-es
Matt ezüst XS és M-es méret
Ezüst XL és XXL méret

További képekért és infókért keress bátran!
Postai utánvét megoldható!1 napos szállítási idő!
20/974-1680
cr 500 eladó motort beszámítok.
70/4541353
Hali!
Lehet, h már a nyakatokon jön ki, aki már sokadszorra látja, de ajánlom figyelmébe azoknak akik még nem látták:
Az egyik haver letette a motort, végleg...és megkért h a megmaradt cuccait dobjam már fel ide. Szóval van egy két részes PREXPORT M-es méretű mocis ruha, egy 41-es méretű PREXPORT csizma, ezek 3-4 alkalmat voltak használva, és egy M méretű CYCLONE esőruha, ami még ki se volt bontva! A srác motorozása nem tartott sokáig, minden cuccot megvett, de ő se gondolta, h a legjobb haverja elmegy(R.I.P.) és akkor tette le örökre a motrot.
Mondanom se kell h ezek a cuccok ára összesen 200 felett volt. Ő most megválna összesen 93 e ft.-ért.
Az esőruha: 9000 Ft
A csizma: 17000 Ft
A ruha: 67000 ft
Az igazság, h én lecsaptam volna a holmikra, csak nem jó a méret, esetleg érdekelne csere hasonló kaliberű cuccokra(csak nagyobb méretben), és én majd az anyagi oldalát intézem a tulajjal
Sziasztok
Eladó 3 db Ternai Zoltán A motorkerékpár című könyv!
Sok hasznos kép,ábra van benne! Adok hozzá színes nyomtatott mellékletet! 320 oldal,65 ös kiadás
Szia, van esetleg meg dellorto vhsa32 es karbid?
Koszonom
Sziasztoook!

Fox Access nadrág 36-os....183 centi vagyok és 85 kiló...de nagy rám....30.000.-
Fox Short Cut mez L-es 5000.-
Shift Recon mez XL-es 6000.-

Mind zsír új...egyenesen a nagy Ámerikábúúú
30 ezer
Pirelli Dragon Supercorsa 190/55 és 120/70 gumik 99%-os állapotban eladók 500km-t mentek vele 45.000ft a pár

70 389 6486
Heló Aprilia RX50 2005-ösre keresek műszerfalat, órákat+ fordulatszám+sebesség. Mindegy milyen csak akinek van az írjon, megvenném! Köszi
heló. keresek (kiskőrösi )sisakot.ha valakinek van az vegyen fel msn-re és megbeszéljük.::: danika94@msn.com
Van eladó sérült müszerfalam 05-re, nem érdekel valakit?
A tiédbe inkább kis 50-es sumofelniket nézz! Pl:
http://www.kepesmotor.hu/felni...
szerintem se lenne jó, úgyhogy tárgytalan. azért köszi
Ha kell eladom neked, de semmiféleképpen nem ajánlom, egyáltalán szerintem nem is férne be !
Sziasztok! Gsxr 2004-2005-évj hoz keresek használt vagy új sportdobot! 4csavaros felfogatásút!Vagy kötöcsövel!