Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali!hány km van benne szted?
nagyobbra hajtok, nem kissebbre... azért kösz
Új levegős fekvő minarelli blokk érdekel vkit?
Eladó a Peugeot Speedfight 100as robogóm. Kiváló állapotban minden gyári rajta csak egy fém taposó van rajta. Csak Metabond Full Syntetic olajjal hasznaáltam. 7228 km van benne! 50es ként használtam. Teljesen bevált. Motor váltás miatt eladó!
érd:06305829907
davidka5555@hotmail.com
nem látok neved alatt hirdetést!
csere enyémre?
katt nevemre,ott eladó cuccok!
Hello!1990 elötti suzuki rm 125-höz keresek elektronikát, aki tud segítsen.köszi
üdv
1-1 csere?
Sziasztok.

Eladóvá vált a motoros cuccom motor hiányában:
Forma F1 versenycsizma és Berik Titánium protektoros két részes sárga bőr.

üdv: Ádám.
eladó r1 20 30 idomok olcsón plusz 180 as michelin gumma kzepén 3 milis kopással szélén alig kopott 5000 és 0203 r1 hez uj dobozos PC 22 e huf
Minőségi kopóalkatrészek, felszerelések korrekt áron!

Nézz körül az Eladó holmik közt a nevemre kattintva!
tessék, kezdésnek levittem az árat: ZZR 400... ára esik, mint a forint
vigyétek! alkudni kötelező!
ZZR 400
ez sajnállatos de az enyémnek is vannak papirjai s a tied is joval többet ér mindt hirdetedd.
CSERE!
Egy komplett Jawa 350/637 és 2 szétszedett Jawa 350/637 elcserélhető 250-es ETZ-re vagy bármilyen gyorsaságira! Bármilyen ajánlatot meghallgatok!
Érd: telefon: 06302909575 vagy e-mail: mate4430@freemail.hu vagy nálam!
Én kb másfél éve hirdetek egy 250-es FZR-t, kb ugyanezen feltételek mellett, csak ennek még papírja is van, 130-ért, de nem kapkodnak érte...
hwllo mindenkinek . lenne egy yamaha fzr 250 es eladom csere is érdekell. hivjatok bátran meghalgatok mindenkitt. a számom 06303193132 . elöre is köszi.
Engem csak pár ezer ft-al nyomott át a buzzancs, szóval nem érte volna meg elmenni érte, de minden esetre megfontolandó ez a megoldás is. Ezen a melegoldalas megoldáson gondolkodom, lehet hazamegyek aztán fel is rakom

Egyébként fasza az új géped! Idén lesz Mad Bikers nap?
hol lakik?
Engem csak át akart baszni valaki egy cserébe én szóltam neki msn-en hogy nem fogom sajnálni a benzint hogy lemenjek hozzá de akkor nem csak azt hozzuk amit kellet volna küldenie hanem minden cuccát mikor 5-en álltunk az ajtó előtt az ablakon kidobta a cuccot meg kihívta a zsarukat :D eltűntünk a cuccot meg elvittük
engem is basztak már át így innen a fórumról, kerüli is a kis csöveskukorica azóta is a topicot... (NSR125)

nem csak 1 csaló van itt köztünk sajnos
Te is így szoktad mi?
jah, nincs msn-em, mar kinottem belole
forum, kereso - felhasznalonev
kiadja, majd elado holmik, ott a simo:
adikaDT
simo