Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Aprilia rs 50 váz, első lengéscsillapító és hátsó lengővilla Eladó v Cserélhető.Bármilyen ajánlatot meghalgatok. Érd.:e-mailban. Üdv.
Szia!

Öcsémnek van egy eladó Bridgestone BT14-es gumija szép állapotban 5000 Ft-ért ha érdekel, 4000 km van benne. Nem látszik még rajta kopás. Még 10.000 km-t tuti elmegy. A mérete 120/70 R 17.
50es Suzuki RMX-be kéne, de én is közben elgondolkoztam, hogy nem nagy-e
CSERE!
Egy komplett Jawa 350/637 és 2 szétszedett Jawa 350/637 elcserélhető 250-es ETZ-re vagy bármilyen gyorsaságira! Bármilyen ajánlatot meghallgatok!
Érd: telefon: 06302909575 vagy e-mail: mate4430@freemail.hu vagy nálam!
az első profilmélysége oldalt 3.5mm de a gumi ott még szőrös,középen 4mm.
a hátsó oldalsó profilmélysége 4.5mm ott még szőrös, középen 5.2mm, 1200 km-t futott a gumi. irányár 40e ft, debrecenben van helyileg, ha jó idő lesz akkor holnap mátra, amúgy posta utánvéttel.
a csavarhúzó hegyénél még ott a szőr és a gyári perforáció még látszik.
Elnézést, most nézem, a garnitúrát árulod.
Engem az első érdekelne csak.
A BT021 mennyit futott, mennyi a profilmélysége a szélén és a közepén?
Hol található helyileg és mennyit kérsz érte?
Köszi!
HI! NE pofázz mán bele mindenbe ! Ha meg én kézdezlek nem válaszolsz!
taktorra
nemtudom még..
milyen motorba kell? elég széles ez..
Nemhiszem. meg ez már amugy is benne van a motorban
http://www.kepesmotor.hu/giler...
eladó vagy max 70es váltósra cserélném :) a moci hibátlan :)
Hali! Eladó a robogóm: derbi hunter (predator), jó motor, kis esztétikai hibák. Quad csere érdekel!
mosquito001@c2.hu
Hali!
Őrült Nitro akció a hónap végéig.
Nitro N1700VF 49900 helyett 23000 Ft!
A sisakok üvegszálas héjjal,dupla D gyűrűs csattal rendelkeznek,kivehető-mosható bélés,sisakzsák,karc-pára mentes plexi,pin-lock rendszer,Forma-1-es letéphető fóliák!
Sharp törésteszten kiváló minősítést kapott!
Elérhető darabok:
Matt ezüst:XS,M
Ezüst:XL,XXL
Matt fekete L

Nitro N1710VF-ek 49900 helyett 27000 Ft-ért!
A sisak a Sharp törésteszten mind az 5 *-ot megkapta.
Üvegszálas héj,letéphető fóliák mint az F1-ben,gyorszáras csat,orrvédő,kivehető-mosható bélés,sisakzsák,dupla szellőző,integrált légterelő,karc-pára és szerszámmentesen cserélhető plexi,pin-lock!
Elérhető darabok:zöld,piros,arany és fekete L-es méret.

Személyesen Kecskeméten megtekinthetők és kipróbálhatók!Számlával,garival!
Postai utánvét megoldható!
Kérdéseddel keress bátran!
20/974-1680
Halihó
Már több helyen keresek K4 1.2 Banditra hátsó sárvédőt (nem gyári tartozék) lengővillára szerelhető. Használt kellene, ócsó...bármilyen állapotban és színben.
Aki tud ilyet kérem jelezze
Mester Úr! A fékbetétek jók é az enyiméhez?
Szevasztok!LsL kormánymagasító+Renthal kormány eladó.ZZR 1100-on volt.Ugyancsak ehhez a típushoz kuplungmunkahenger,és központi rugóstag eladó.Csere érdekel jó állapotú 180-190-es hátsó gumira.
Ja,annyi hogy a gyári ZZR sárvédők eltörnek,ez típushiba.
Én itthon akartam elhagyni,de egy csavar még épp megtartotta és észrevettem.Elvileg a régebbi ZX6,7 és ZXR 750-é jó rá,de még nem tudtam rápróbálni egyet sem idő hiányában.
Köszi a tanácsot. Elvileg összejön a dolog, találtam egy feketét. Valóban elég vacak a konstrukció, annak ellenére, hogy négy csavar tartja. Nekem is volt egy kis repedés, de kerék kivétel nélkül nem szerelhető. Én az Osztrák autópályán hagytam el 210-nél. Az utánam jövő srác szerint csak egy porfelhő maradt belőle. A következőt belülről egy vékony kórlemezzel meg fogom erősíteni.
köszi.csá.
Van egy eladó üléspúpom Gsx-R 600/750 k4-k5
10000ft / tel:0630/4057638
például?
van cross csizmám, protektorom, térdvédőm, kesztyűm cserébe.. árba mennyi lenne amúgy?
Rainers 43-as szinte új eladó vagy cserélhető 35000