Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csá.86-os gsxr-750hez kéne első telószimering+porvédő. hol ?
120 ill 180
Dunlop qualifier sportmax
ÚJ
ár 59000.-/pár
szeva, mi lenne az ára? Nekem egy 2003-as opel combóm van oldalajtós mind2 oldalt,nagy belső térrel, 1.6 benzin, egyeztethetnénk. elérhetőségeim az adatlapomon
szia!Köszi a jó tanácsokat de szerintem hagyom így ahogy van mert túl feltűnő lenne ha agyon lenne vakszolva.Marad így ahogy van és ha a vevő igényli akkor le lesz előtte takarítva.Tehát nincs titkolni valóm.A haveromnak motor kell mindegy milyen csak menjen.Ha bemész a boltba egy alap bicót kapsz 80 ezerért amin semmi nincs.Menj csak be és győződj meg róla.Érdekesség képen a teló új rajta és számlával jótállással bizonyítható hogy az ára 70 ezer volt kb 4 hónapja:):)Ez nem gyárilag össze rakott bicó hanem saját maga rakta össze és nagyon nem gagyi cuccal:)
Látom nagyon vicces kedvetekben vagytok.Nem hogy inkább motoroznátok.Jah hogy nincs mivel?Amugy a bicaj 1 éve volt 230 ezer az a gép amit te mondasz nekem is van a
pincében porfogónak.

Ha nem tudtok értelemeset mondani akkor legalább maradjatok csöndben.
eladó Simson karbi, új, 0-km-es 16N3
6eFt
Legyen annyi!
Passz, forgalmiban nem szerepel, ez meg csak egy tipp (bár lehet nagyvonalú voltam )
20 Le
Családi okok miatt eladó. 0630/963-2800
Elsősorban telefonon, de mailt is olvasok.

http://www.kepesmotor.hu/hyosu...
ha nem hinnétek akkor ott van benne a 200ftos ja vagy pedig eladó ára 25e ft alku nélkül! kitseee@hotmail.com vagy 30/6078855 üdv
bocs malossi:D
Sziasztok van egy aprilia srre való 172ccm es malisso hengerem hengerfejem dugóm gyűrűm gyárira cserélném nekem túl erős :D működőképes motorból lett kiszedve (egy gyűrűs kis kopással)
ÉRDEKELNE!
Aprilia AM 6 -os blokkra való 70 ccm -es vashenger
Tel:30/511-0039
Hali!
Lehet, h már a nyakatokon jön ki, aki már sokadszorra látja, de ajánlom figyelmébe azoknak akik még nem látták:
Az egyik haver letette a motort, végleg...és megkért h a megmaradt cuccait dobjam már fel ide. Szóval van egy két részes PREXPORT M-es méretű mocis ruha, egy 41-es méretű PREXPORT csizma, ezek 3-4 alkalmat voltak használva, és egy M méretű CYCLONE esőruha, ami még ki se volt bontva! A srác motorozása nem tartott sokáig, minden cuccot megvett, de ő se gondolta, h a legjobb haverja elmegy(R.I.P.) és akkor tette le örökre a motrot.
Mondanom se kell h ezek a cuccok ára összesen 200 felett volt. Ő most megválna összesen 93 e ft.-ért.
Az esőruha: 9000 Ft
A csizma: 17000 Ft
A ruha: 67000 ft
Az igazság, h én lecsaptam volna a holmikra, csak nem jó a méret, esetleg érdekelne csere hasonló kaliberű cuccokra(csak nagyobb méretben), és én majd az anyagi oldalát intézem a tulajjal.
most mér' mondod?....én megadok érte ennyit is ha tehetem.......csak nem tehetem, de amúgy igen szép darab, a leeresztett kerék pedig a művészi vénát pendíti meg bennem, hogy ezt a bánatos elhanyagolt, de mindenképp jobb sorsra érdemes járművet magamhoz vegyem és felvirágoztassam....erre inspirál........
Ha el akarod, akarjátok adni, illik rendbe tenni, felpumpálni, kifényesíteni, láncot leolajozni, letisztítani, megzsírozni a csapágyakat stb.......Hogy ne úgy nézzen ki, mintha most vetted volna az ócskapiacon 15-ééé ! de ennyit nem tudom ki fog adni érte. De sok szerencsét !
Adok érte egy Pentium II-est 266mhz, 128mb ram, 20gigás vinyó...260ezerért vettem annak idején...
nem zsidó hanem Hitler vagyok és ez régi kép és a bicó sem az enyém Új ára meg 230 ezer volt.110 et még akkor is megér ha egyik kereke hiányzik hehehehehehe
Sziasztok!
Fox racing tracer fekete-fehér,kivehető béléses, gyűrűs, L-es cross sisakomat cserélném M-es cross-ra. Kb 2007-es lehet, én ajándékbe kaptam mocimhoz, de hamar rájöttem, hogy felcsapja a szél... :( Fekete-fehér-szürke-kék-arany színek jöhetnek számításba. Használt, de megkímélt állapot, belülről patika tiszta. Egyetlen hibája, hogy rostély alatti állító műanyag törött, ezért fixre van állítva egy gyorskötözővel (nem látszik ha ránéznek). Mellesleg a rostély cserélhető... Képet küldök ha van érdeklődő.
Halihó Mindenki,

Honda CRF 450 re keresek gyári és/vagy szupermoto féknyerget sos!
CBR GSXR NINJA R1 R6
TÜKÖR, occsón eladó sos-be!
tükör
10 000 Ft ért egyben elvihető! 3 pár hátsó idom+ 1 hűtőidom+ 2 telóvédő+ 1 ülés!
Egyik sincs eltörve, elrepedve!
Az ülés sincs szétszakadva!
Ktm sx+exc
Hihetetlen Nitro bukósisak akció nagykerből!

Nem akarsz egy rakás pénzt kifizetni,de megbízható,csendes sisakot keresel?Itt a lehetőség!
Új 2010-es modell Nitro N1710VF bevezető akcióban 49900 helyett 29000 Ft-ért!
Minden a 4 sisak L-es(59-60 cm) méret!

A sisak a Sharp törésteszten mind az 5 *-ot megkapta.
Üvegszálas héj,gyorszáras csat,orrvédő,kivehető-mosható bélés,sisakzsák,dupla szellőző,integrált légterelő,karc-pára és szerszámmentesen cserélhető plexi,pin-lock,letéphető fóliák mint az F1-ben!

Tavalyi modell Nitro N1700VF matt fekete L-es és matt ezüst XS,M valamint ezüst XL,XXL méretekben 49900 helyett 25000 Ft!
Kérdéseddel keress bátran!Postai utánvét is megoldható!

20/974-1680
zzrrs@citromail.hu