Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csá!Phazer 250 egészben mennyi lenne?Forgalomba lehet helyezni esetleg?Hugimnak kellene ilyesmi bike. Ez Japán belpiacos gondolom.Néhány adatot írnál?Köszi! fuffu
Van egy Yamaha Phazer 250-es vasam bontva is ha kell.
[L=http://kepesmotor.hu/yamaha-tu...]
ha kell valami róla csak dobjatok egy mail-t
Hali!Már elvitték. Viszont bontani nem akarod a hondát mert a blokk lehet, hogy érdekelne.
Na, ha ezt tudom nem veszek. Mi a probléma vele és mennyiért adod?
aha, csak most valami csomagtartó szerkezet kellene rá!
Eladó aprilia mx50 igen jó állapotban,új gumikkal,akksival, stb,sűrgős lenne.iá 320e ft
Van egy 125ccm-es honda cm négyütemű túracsopper.csak hobbi célra nincs érvényes forgalmija.ha érdekelhívj. 0630 700 1583
Na, megvan a Bandit látom, grat:)
Sziasztok eladó vagy elcserélhető a képen látható sportdob, cserében egy banditra való túradobozra illetve doboztartóra gondoltam!
sziasztok

érdekelne valami négyütemű enduro, ha lehet műszakis, 1990 évjárattól, 250-400ccm körül, az sem baj, ha korlátosra van papírozva, és max 3-400ezer ft-ba kerül.
cserébe tudok ajánlani mondjuk egy umf rampage fun bmx-et (persze nem egy az egyben, bár ha valakinek úgy szimpi :D )
Sziasztok!

Tm mx 85-ös cross motor eladó vagy cserélhető.akit érdekel írjon a következő címre:richie13@citromail.hu
A motor 34lóerős,vízhűtéses,racetech kormánnyal,brembo fékekkel,marzoochi első futóművel!
Üdv.:Richie
Üdv

Van egy hibátlan full-full gyári cagiva 125 főtengelyem hajtókarral, cagiva elephant 1-2 be, mito1, aletta...stb több tipusba is berakható. Illetve tuning motorokba is hasznáható.
Irány ára: 10500Ft.

És van egy full jó, gyári cagiva kuplungom, kompletten, adok hozzá csapágyat, alátéteket, ballansz fogaskereket, a kis fogaskereket, csavarokat, tűgörgőket, stifteket....mindent
Irány ára: 7300 Ft.
Cím: crisler@citromail.hu

Szép napot mindenkinek!
Hülyének te se nézdd az embert!
pontosan mit szeretnél?megvenni? vagy cserélni? A telefonszámom 06304135342 Bármikor hívhatsz!Vagy írj vissza a fiok@citromail.hu e-mail címemre!valamint ird meg hogy hol laksz!én Szabolcs Szatmár Bereg megyében.várom válaszod vagy hívj fel és megeggyezunk!csá ati
Helló!
Szükségem lenne egy 12 V-os önindítórelére. A típus mindegy csak működőképes legyen és 12 V-os. ha tud valaki az írjon már az e-mailemre. Előre is köszi.
Sziasztok eladová vállt kifogástalan endurom!
http://www.kepesmotor.hu/honda...
Üdv!
Eladó az SR-em, akit érdekel, írjon választ erre a hozzászólásra, és minden kérdésére válaszolok!
hali mert nem nagyon van erre mifelénk qvados ember egyedül unalmas meg az időm sem nagyon engedi a 450-es henger má régóta rajta van én már így vettem
ZX-9R '98-'01 K&N sportlégszűrő használt de nagyon jó állapotban tisztítva eladó! 10000 FT
Örökös mint a nyomorúság!
piros Schubert S1, újszerű állapotban, garanciás, alig használt (utasként): eladó
http://indafoto.hu/I_Edi/schub...
érd: itt valahol a környéken....fórum
54/55 méretű
Ir.ár: 65.000.-HUF ?
Komoly vevő esetén Baja, Szfvár, Pécs, Tata városokban tudunk találkozni.

Ugyanitt van egy eladó GSF 1200 k1-k5,(k6?) típusokhoz passzoló, gyári de áthúzott ülésalapom, szövettel (ez ledobható), aki esetleg nem akarja a gyárit szétfaragni, de alakítani akr rajta...27.000.-HUF körül...
Eladó Pneumatikus Power szelep Rotax blokkra - 6000 Ft
a fedél gyári drótozása gumival lett megoldva, célnak tökéletesen megfelel

msn, email: krisztian000@yahoo.com
mobil: 06305628431
Honda xr 600 enduró eladó 350 ezer forint. 1993-as motorikusan teljesen új. új dugó vezérműlánc vezérműlánc fogaskerekek fékbetét első hátsó új kuplunglamellák. Honda nsr 125 gyorsasági rendszámos nyáron felújított szép festés rendszámos 2010 ig műszaki 550 ezer.
Teljesen új, univerzális SM sárvédő. Ár: 3500 Ft