Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép estét mindenkinek!
Eladó cagiva mito power(motor,szerkezet, elektronika)6800Ft. Hengerfej(szép állapotban, termosztáttal) 3500Ft. Hátsó rugóstag kompletten:7500Ft.
Delorto 28-as karbi, kompletten, hibátlan, gyári állapotú membránnal 11000Ft.
Illetve komplett kuplung, főtengely, hajtókarral, tűgőrgővel, a kettő együtt 12500Ft.
Ha valami érdekell, írj nyugodtan!
Az árak alkuképesek!
e-mail: crisler@citromail.hu
protektoring-ről esetleg kép? zsir új?
akarok majd venni 1et
szia!
ha esetleg érdekel, van egy tuti állapotu 620-as monsterem eladó.
a törődésre garancia, hogy a ducati klub (egyik)elnöke vagyok :)
ha érdekel, szívesen válaszolok minden kérdésre.
Sziasztok! Szeretnék megválni Malaguti F12 LC, azaz vízhűtéses robogómtól! A zord külső brutális belsőt takar! Sajnos kell rá költeni egy keveset ( kormány idom törött, lehet forrasztani, alsó kormány idom viszont valszeg cserés, a fele hiányzik, az alsó idom F15-é, szóval elüt a motortól. ) ... Ami a motorblokkot illeti: Stage6 Racing 70-es henger, Stage6 Racing főtengely, Malossi TOP variátor, RMS görgők, 21-es Stage6-Dell"Orto karburátor, szóval nem gyenge... :) Cserélném 125 ccm-ig olyan motorra, amit lehet vezetni 50es jogsival. Elérhetőségeimet megtaláljátok az adatlapomon.
Üdv! Olvastam az üzit! Ha életérzésre mész, akkor (szerintem) Ducati, abból is inkább a 620, mert a 600-as elektronikája erőteljesen olaszos bár a 620-assal is akadhatnak problemák, viszont lényegesen megbízhatóbb az injektoros és erősebb is. Viszont nagyon gyengice kis gépek, hamar kinövi az ember, de a hang az ott van a szeren! A Kawa tökéletes választás mind teljesítmény, mind megbízhatóság, mind ár/érték arányban (gondolok itt még pl. az alkatrész ár/ellátásra) Jó alternatíva még a Suzuki sv 650, gsr 600, bandita 650, Hondáéknál a cbf 600, hornet 600, Yamahánál pedig az fzs 600 (fazer)Ezek mind csupa jó dolgokkal megáldott kis motorok! Kipróbáltam ezeket a típusokat, személy szerint a Kawát, a 600-as hornetet, és a fazert ajánlanám, olcsó fenntartani jó alkatrészellátás, kiforrott, megbízható technika, barátságos viselkedés--- kezdők is könnyen boldogulnak vele, de ha odalépsz neki azért tudnak valamit már ezek is
Hali!

A legolcsóbb a sima egyszerű fekete szemüveg, 3 ezer ft.
De van M-CAX 5000 ft-tól, meg Pro-Grip is ha kell....

endurobolt@gmail.com
Aki pedig motorvásárlás előtt áll.... érdemes megtekinteni
http://www.hasznaltauto.hu/2884287_yamaha_
yzf_2000
Sziasztok! Eladó vadi új (egyszer voltam rajtam) Alpinestars Bionic protektormellény+térdproti. A mellény M-es méret (170 cm vagyok és 70-75 kg között és még lehet bele hízni:)) és a váll résznél bővíthető/szűkíthető. A térdprotinak nincs mérete, teljesen méretre szabható! Ezen kívül van még egy 2001/02 évjáratú Yamaha R6-hoz gyári rendszámtartó.
szeva!


a szemüvegeded az miféle?
engem érdeklne egy
Szervusztok!
Szeretnék tanácsot kérni a tapasztaltabb motoros kollégáktól.
Kezdőként szeretnék nem túl öreg, maximum 20-30E-t futott nakaed motort vásárolni.
Amit eddig néztem az a KawasakiER6-n illetve a Ducati 600as és 620-s Monsterjei.
A segítséget abban kérném milyen motorok jöhetnek még számításba ilyen téren? Nem szeretnék 600-nál nagyobb gépet.
Előre is köszönöm az építő jellegű segítő szándékú hozzászólásokat!
Birka
Hy! Van egy eladó K&N légszűrőm 600-as Hornethez 99-06-ig, 10 km-t használtam. Ha valakit érdekel, dobjon egy mailt az mzgaba@citromail.hu-ra
Szia

Én vagyok a te embered!

Rino fém csatos cross csizma 25 ezer ft.
Kulccsontvédős protektoring 20 ezer ft.

Még ÁFA emelés előtt vagyunk....

Keress meg: 06 20 521 84 99
endurobolt@gmail.com
nekem nincs semmim semmihez,viszont keresek,de azt nagyon...
45-ös krosszcsizmát,és protektoringet 187/80 méretben...
Yamaha FZS1000 tank a hozzávaló zárral együtt eladó. 20K
Nekem meg ZX4R-hez van komplett hűtőrendszerem, nagyon jó állapotban. Többek közt...még egy csomó minden, kerék-és fékszett, forgalmis váz, idomok, nyereg, villa, műszerek.
Helló van eladásra pár festményem már voltak fent darabja 10ezer de ha megveszel kettőt adok egyet ajándékba vagy csere érdekel ha tud valaki 125cm3 motor blokkot vagy értelmes moc is cuccot akkor elcserélném őket.
Van pár eladó motyóm amiket most talátam a műhelyben:
- Hayabusa balos index
- FZ6S/N hátsólámpa
- Ducati Monster balos idom(javított)
Heló!
Nem érdekel vkit egy Zxr 250-es vízhűtő?..jóval bontói ár alatt! ventilátorral midnennel 1ütt!
Eladó:
Yamaha 2JA robogó idom nélkül, 70ccm TOP henger van rajta kb. ment 150km-t az eleje ki lett cserélve újfajta Yamaha BWS-re (hidraulikus) tárcsafékes, 21-es delorto karbi van rajta, adok hozzá + felnit elsőt htásót amin téligumi van (szöges)+adok hozzá még egy garnitúra szöges gumit. Ár: 40 000Ft Szolnok
Érdeklődni: 20/3361-461
eladó vagy micsoda? 450? 550?
azt hiszem rendesen fére értetél, nem kenyérre kell , ,
Na, így legalább már látják, és az a lényeg