Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de igazad van ....
Sziasztok!

Aprilia Leonardo 150 eladó, jó állapotú, szezonra felkészítve!
Anyagi okok miatt kell megválnom tőle.

http://www.kepesmotor.hu/april...
Igen, az a blokk az "olcsó legyen" kategória, minimum elvárás nélkül.

Anno akartam (egy jó) komplett blokkot rendelni Kínából, versenyezni: megdöbbenve láttam - a 250-es quadom kompletten, kb 150 USD-vel került kevesebbe, mint egy 300-as blokk ugyanahhoz a típushoz, külön ! És az csak blokk, karbi és egyebek nélkül...

Szóval kint is van minőség, csak meg kell tudni fizetni...
Hozzá kell tennem hogy, mi meloba használtuk ezt a qwadot ütöttük vágtuk, és birta a strapát néha 160Kg-os kollégákkal is, és ugyanez nem mondható el pl. egy keeway robogórol, amivel mindig szivtam ha éppen volt ilyenem. egy szó mint 100, ez a chopper nem honda blokkos, viszont nyuzható, legalábbis a mi qwadunk az birja.
Sziasztok! Kiárulom olcsópénzért a CBR alkatrészeimet! Árat a vevő mond! -üdv. Bruno

http://www.kepesmotor.hu/motor...
Senkit nem akarok lejáratni, de pont van itt nálam egy ilyen qwad és hát kinos, de ez az a blokk, bocsi.
Ne legyen igazam, de ez a hengerfej kísértetiesen hasonlít a 110-es kínai motorok/quadok blokkjára...
Ami egyébként "Honda-licensz" ... de mégsem ugyanaz.
köszi de már megvan ezért lenne fontos.csá
ccm
honda monkey 100cm?
Ez milyen "Honda" blokkja ?
HelÓ mindenkinek van egy ÉpÍtett honda blokkos chopperem csere Érdekelne mÉs motor de legfÖ kÉpen aprilia red rose de ha van mÁs Ötlet vev? vagyok rÁ
csak kp ért eladó a yamaha r 6 2003 évjáratú fekete szürke .műszaki lejárt róla. 1.000.000 irányáron 2 éve nem használom 2950 km van benne.ennyiért nagyon jó árban van és irány ár.800 ért azért nem adom 10 százalék max
infó csak telefonon 70 327 18 14 Feri
sziasztok
http://motor.termekek.csizma.a... van egy ilyen 44es csizmám,alig használt. Ajánlatok várom.
Van még egy eladó Hifim is,boltban 70 körül mozog...Aiwa JAX-N5 2x195watt,ténylegesen 2x80. 3cds-mp3as,2deck stb...hibátlan.keveset használt nem széthajtott. 25ért vihető,de ajánlatokat erre is várom! xlzxKUKACwindowslive.com
Hello! A tanktáska érdekelne...megvan még egyáltalán és ha igen milyen árban lenne?
Csere nem érdekel ?
akkor lenne egy 2000es aprilia rs125 új blokkal, gumi, fék stb. +pénz
Szia!
Írj ide egy mailt, és megírom az MSN-emet.
artista kukac vipmail pont hu
RINO cross csizmák verhetetlen áron eladók!

25000 ft. Teljesen új, fém csatos, minőségi csizma!

endurobolt@gmail.com
szia trysi! figyelj csak.. van msn-ed? mert ha nincs akk felhívlak csak msn-en könnyebb lenne a beszélgetés! de ha nincs akk feltétlen felhívnálak! a ruha az pont a méretem! 182 cm magas 70 kilós kezdőmotoros vagyok! meg kéne eggyeznünk! a választ előre is köszi!
yamaha xt 600 öninditos,berugos gyujtáshibával,eladó,vagy csere. kocsisjanos.01@freemail.hu-n érdeklődni
2005ös rendszámos Suzuki DRZ 400 S,szervízkönyves,hibátlan állapotú motorom,ráfizetéssel sportmotorra cserélném. 7 évnél fiatalabb, min 600 köbcentis gépezet érdekel.
Az a 130as heudinau gumi mekkora pontosan?
Suzuki RG 125 Rizla+ fényezéssel eladó!Új dugó (Wössner), gyertya, fékbetétek,láncszett! Gumik: Elől:Conti sport attack(110) 90%. hátul Conti Race attack(120) 90%!ZX9R tükrökkel, mini indexekkel, 10kw-os forgalmival.Power szelepes, rendszámos!Castrol Power 1 Racing full synt. olajjal ment végig!Fogyasztása 5 liter ha túrázásra használják.Nálkam 6-7 körül volt, suliba járás/városban mászkálás miatt.Friss műszakival!Ajándé kba adok hozzá még egy Heidenau 130-as hátsó gumit, 75%os kb. A fényezés zsír új rajta!Full motorgenerálon esett át, teljesen újszerű!Ha érdekel írj, vagy hívj, bármikor elérhető vagyok!Képek az adatlapomon a fotógalériában! 330ezer Huf az irányár!
Kifogástalan állapotban lévő egyrészes, full protektoros, kevlár erősítéses Corner Futura bőrruha, eladó. Kb 170-180cm magas 70-80kg-os emberre jó. Méret: 54.

Irányár: 50.000 forint.
06-vodafon-2-868584