Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem nyomtass egyet! bármely dekorban lehet műanyagra nyomatni! 1 km 1,609 mph ! számitsd ki és körzővel szerkeszd meg! tuti jólesz! Sőt! mintát is tudsz alá rakni például családi foto vagy egy pina
Hello emberek sos keresek 1991es honda vt250f hez elsö telokat vagy kompletten vagy csizmát csak hibátlan érdekel! SOS! elérhetöségeim az adatlapomon!
Sziasztok!

Ducati Monster 620 Darkomra keresek a képen látható mph-s lap helyett km/h-s műszerfal-számlapot.

Előre is köszi a segítséget!
Eladó egy jó és szép állapotban lévő 2003-as Husqvarna SMR 610-es gép! Gyárilag: Marzocchi villák,Brembo fékek,Sacs központi rugóstag,Dellorto karburátor. Akront felnik. G.P.R sportdob. Csak berugós változat! Kizárólag hobby célra! Ára: 500.000
Helló!
Eladó Aprilia RS 125/50-es mocim.
Baja nincs, mindig simán indul, első gumit nyár végén cserélni kell.
Frissen festve (nem törés miatt). 15500 km van benne és a gyári folytás is ott a rezonátorban. Így is megy, de 130-140 körül megáll a tudománya :)
A színe 'pure orange' csak a képek nem adják vissza.

Érdeklődni: zotyamancs@freemail.hu
Ár: ~300k
Csere: csak váltós/főleg 50-125 ccm supermoto/esetleg nagyrobogó
Szia!
Jó régi a hirdetés,de szeretném tudni,hogy esetleg nincs -e még meg a hidraulikus kuplungod.

Üdv
Köszi de nekem 1 sérülésmentes kellene mert már nagyon el van vékonyodva a lemez.
nekem 2ezerért csinálták meg ugy hogy nem látszik.
suzuki gsxr600 k4 re keresek oljdeknit
[10238] tegnap 15:20 olvasd el ezt
* nem 6 Í% hanem 60% akart lenni
Eladó k8-as drz kevés km-rel csak aszfalton használt és turázásra!
1.2M ft-ért
vadi uj suzukis cordura kabát+gatya 110eft bolti ára 140eft

19' cross gumi kb 6% 2000Ft
21' cross gumi kb 70% 2000ft
a benzintartáj jeladójára kell hozzákötni meg az oljanak ugany így..
És ezt hogyan kell vagy hogyan lehet felszerelni?
hali

eladó egy Aprilia AF1 nagyobb motor használata miatt. a motor \'94-es 180as polini hengeres és 50es papirokkal. UJ BLOKK (kivéve polini hengerszett) UJ LÁNCKERÉKl , LÁNC, FÉKRENDSZER stb. 90-95%-os gumikkal. akit érdekel irjon email : vpdiesel@freemail.hu
Nagyobb motor vásárlása miatt sürgősen eladó! Telefonon lehet bátran érdeklődni!
http://www.hasznaltauto.hu/2956928_gilera
_rcr_2003
Akkor ne is ronsd mert ahoz az árhoz még számolj hozzá 1500 at postaköltségre de ez se volt még használva az számla is meg van róla.
Eladó Honda NX 650 Dominator 1999-es, 32ekm, szép állapot, sürgősen, nagyon akciós áron 500eFt-ért. Tel: 20/3508433
nem akarom rontani az üzleted de: link...
Gas Gas EC 125 eladó! Második tulajdonos vagyok, kereskedésből vásárolt. A motor 3 évig kiállított darab volt. 380 km volt benne amikor elhoztam. Van hozzá supermoto szettem is, ennek az iá. 100.000 Ft. Kizárólag nagyobbra váltás miatt adom el. Csere érdekel nagyobb köbcentis 2t endurora, főleg EC 200/250/300. A supermoto szetten új gumik vannak(Dunlop slick és Michlin vágott slick), két új lánckerék is van hozzá(42 és 47 fog), a tárcsák újszerűek. A motor frissen lett vizsgáztatva.
Eladó Supermoto szett! Első felni: 2,5" Hátsó: 3,00" Új Dunlop slick gumi hátul, Michelin Hi-Sport az elején. Adok hozzá 2db esőgumit(egyik új) és két darab ~70%-os Michlin Pilot Power 2ct gumit. Tökéletes állapotú első és hátsó féktárcsával. Iá: 100.000 Ft


Két darab új lánckerékkel(47 és 42 fog). 310-es teljesen új féktárcsa is eladó. Iá: 14.000 Ft


FM nadrág és Cemoto KTM-es mez eladó! L-es mez és 32-es nadrág. Iá: 10.000 Ft
Hali! Motorváltás miatt eladnám pár motoros cuccomat! Mindegyik hibátlan állapotú, keveset használt! Shoei xr-1000 sisak pinlockal, 2 alkalommal használt gyári plexivel, minden papírral, sisakzsákkal, karcmentesen, XL-es méretben fix 55 000 Ft! Uvex ps 430 sisak L-es utason 4-5 alkalommal volt 15 000 Ft! Probiker XL es kesztyű 5000 Ft! Vanucci 56-os 2 részes bőrruha, hibátlan állapotban 60 000 Ft!
Elérhetőségem az adatlapomon!
Ez a dugó ár nem semmi.. Azt mondta az eladó, hogy a két középsö henger kapott egy hösokkot, és ezeket gyürüzni kell. Egy kicsit mintha sántítana a dolog, na meg mi van ha dugózni is kell.. esetleg furatni... hagyom inkább, ennyit nem ér a dolog.
Az én motoromhoz valamivel olcsóbban mondták.
dugó 47700Ft/db
Gyűrű: 20000Ft
Uh megrémítettél. Maga a motor 160e (müszaki nélkül). Akkor ez felejtös.. Nézek mást Köszi a választ. Üdv!