Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladnám vagy elcserélném Aprilia RS 125-ös Extrema tipusú nagyon jó állapotban lévő motoromat.Csere érdekel minden olyan sport vagy sport-túra mocira aminek a forgalmijában max 25 kw-t van.50 és 70ccm-esk kíméljenek.A motor nagyon jó állapotú de ez a képeken is látszik.Minden működik rajta,metálfekete fényezéssel,Power szelepes ,gyári kipufogórendszerrel ezért nem is nagyon lehetett széthajtani mert max 10-et pörög a folytások miatt.Ha kell a cserére kicsit rá is fizetek de az a cseremotortól függ.A motor irányára 275.000Ft.125-ös vagy 50-es papírokkal igény szerint. Az 50-es matricákat én raktam rá de már levettem őket.
hornyakzsolt1990@hotmail.com
Sziasztok!
Volna egy eladó Honda trx400am!Cserélhető papiros utcai motorra!Bármi érdekelhet!

Tel;20/770 03 18
Helló!
Köszi de nagyobbra váltás miatt adom el a mocit. De azért köszike
áhh köszi! megnézem hogy milyen!
Hy Mindenki!
Sajnos kiárusítást tartok! Minden a motoron látható "EXTRÁT" kiárulok a legjobb ajánlatért!
Tankbőr, Rizoma markolat, Rizoma tükör, HP sportdob (hangtompítóval), Pazzo racing fék- kuplunkkar, Rizoma verseny lábtartó.
várom az esetleges érdeklődőket: mailen, a fórumon vagy 30/5950052
egy srác mondta nekem hogy van neki egy eladó 5x1m textil honda felirata szárnyal piros fehér akit érdekel 20e ért eladó az irjon a reeeman@freemail.hu ra ez az én cimem de a gyereknek nincs nete
hello. van msn-ed? ha van akkor add meg a címed és küldök képeket a gépröl ok?
használtauto.hu-n van zxr 400 kawa 300ért hitelre(vagyis napokban volt )
Irj egy e-mail cimet és megbeszéljük.
Megtaláltam a hirdetések között, jövőhéten ha még meglesz jelentkezem.
sziasztok... van valakinek egy eladó 25 kw-os 250-es vagy annál nagyobb motorja jó áron hitelre? előre is köszönöm!
Valóban 2005ös évjárat tavaly nyáron vettem meg az első tulajtól aki 2007ben vásárolta meg szalonból 0-kmrel.Most 4400km van benne.
Hagyd azt az NSR-t én tudok neked egy jobb gépet.
szeva.nsr125-re kéne 50es tábla.
Megvan.
fekete sisa? kép van?
Csaó. Passz nemrég vettem elő garázsból... és rosz a km spirál. Előző gazdája elvileg kiforgatta az órát vele (180) én ovatosabb vagyok ilyen 100nál többet nem nagyon megyek.
mennyit megy a géped végre?
Csaó. Tetszik az RS, de nincs pénzem hogy ráfizessek.
ne egy oldalra rakd fel hanem 5-6ra
Eladó Aprilia Red Rose 50-es vagy csere érdekel 50-es gyorsaságira... (Aprilia RS), házhozszállítás megoldható. Írjatok mailt vagy teló

Biztos megegyezünk

http://www.kepesmotor.hu/april...
csere? adatlapom
Érdeklődni szeretnék, hogy a következő porlasztóhoz van-e valakinek eladó tűszelepe, és úszója? Vagy akár komplett ugyanilyen porlasztó?
Dellorto PHBH26 NS

Köszi!