Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Firehorn csak leoltotta az arcot, hogy beszólt neked, te meg őt küldted el a picsába... ezért írta hogy nem érted, mit olvasol
Nem szakadnál le... vagy megadom a címem és elmondhatod nyugodtan a problémád, mert engem rohadtul idegesít ha valaki fórumon szólogat be, szerintem ez nem egy nagy was ist das, Zoltán neked pedig igazad van tudom hogy le kell szarni csak tudod kicsit idegesít ha egy olyan szól bele a dolgomba aki fele annyi idős és van egy 25-ös kis pöcse már azt hiszi hogy ő a jani , ez aggaszt egyébként meg szerintem nem melettem akart ki állni csak olvasd el megint és meglátod.
Látom te is hiányoztál amikor az értő olvasásnál tartottatok a kisegítőben még tavaly....
szerintem ő melletted állt ki... ne reagáld már túl ennyire! mindig lesznek hülyék akik beszólnak mert többre tartják magukat. aztán sokszor sehol nincsenek... le kell szarni
Firehorn nekd meg csak annyit ja meg a haverodnak is aki úgyszint tudja a faszom miért de beugat olyanra ammihez köze sincs, na szóval csak annyit mondanék nektek hogy mutass szebb simsont, még nem is azt írtam hogy a legszebb hanem az egyik legszebb ebbe nem tudom mi az arcoskodás, de tudjátok mit kinőttem már az ilyen dolgokból , azt sem tudom miért írok vissza ilyenekre,
Kedves TVT, te inkább húzd be a fogad a 25-ös kis pöcsöddel , te ugatsz nekem hogy 30-at ki adtam simson műszerekre amikor te meg képes voltál gondolom 1000000-körül venni egy fos 25-ös gépet, hát hallod nem tudom melyikőnk a nagyobb hülye...
Arc az van....jó ilyeneket olvasni egy motoros fórumon....Istenem...
"ország egyik legszebb simsonját adom ki a kezemből,"

akkor azt az igénytelen 300ftos műanyag rácsot az első lámpáról akár le is vehetnéd :))
Voltál képes 30 ruppót kiadni 2db simson műszerért?
Egyébként szvsz. a kormány borzalom, a dupla enduro kipuff meg háááát... Csúnya. De ez csak az én véleményem! Sok sikert az eladáshoz!
Eladó illetve cserélhető, egy nagyon igényesen dual kipufogósra megépített simsonom.
A változtatások a következők:
Six Stage sport főtengely:22.000ft
Hőfokmérő:14.900ft
Km-óra: 14.900ft
A felnik újra küllőzése: 16.000Ft/db.
Új Vee Rubber külső gumik: 3000ft/db
Sport markolat: 4500ft
Sport légszűrő: 3000ft
Új , dugó gyűrű, szimeringek : 5000ft
Sport kormány : 7500ft
Index búrák : 500ft/db
Új bőr űlés: 3000Ft
Új első sárvédő:2500ft
Új kipufogók enduro ráccsal együtt:16.000ft
A blokk a teleszóp és egyéb alkatrészek gondosan fel vannak polírozva.
És még egyéb alkatrészek+a festési munkadíjak.
A festés erősebb mint a gyári égetett festés.
Az árak bármikor visszanézhetők a mofaker.hu weboldalon.
A motor tökéletes motorikus és esztétikai állapotban van, tökéletes akár mindennapi használatra, akár papiron is garanciát vállalok rá. Az alap motor megvásárlása után 115.000ft lett ráköltve összesen 190ezerben van a motor , egy halvány rozsda sincs rajta , bátran mondhatom hogy az ország egyik legszebb simsonját adom ki a kezemből, az ára töredékéért megvásárolható, 110.000ft ez az utolsó és fix ára !80e ft-ig beszámítás lehetséges.SÜRGŐSEN ELADÓ !Videó és további képek itt a képesmotoron !
hali! eladó vagy elcserélhető a kis tragacsom. 92-es honda nsr 125 R friss műszakival. az irányár 150. cserébe jobban olcsó kocsi hangteknika és fényteknika jöhet szóba (flover, scannar, központi fény stb.) de bármi érdekelhet úgyhogy nekiméljetek
Hali! vlami gyorsaságimociról, mindegy milyenről kellene nekem egy fejidom akár sérült is és olcsó kellene. építés céljából.köszi
Eladó Avon Azaro Sport ST50-es sport-túra gumi, szép állapotban, kb. 80%-os mintával körbe,ára 8e Ft.
Hello!
Gsx-r600 k6-hoz kellene oldalidom, ha törött vagy jócskán sérült az a legjobb! A szín teljesen mind1, javításhoz kellene! Előre is köszi!
zsoliman@freemail.hu

Széles utat mindenkinek!
üdv!

még mindig eladóm a runnerem, beszámítok kisebb motort, 50-es legyen, egészen olyan 150E ft-ig, illetve laptopot
.. és még ezek is
Sziasztok!
Eladó: ....
még mindig eladó a motorod?
ha igen mennyi az annyi?
18as Mikuni karbi eladó.
KTM GS 125 eladó! Érdeklődni: l.csaba91@freemail.hu
eladó a régi gumim.
további info: http://kepesmotor.hu/utcai_tur...
Eladó GSX750R motorblokk! Deknik festésre szorulnak, egyébként müködöképes, erős blokk. Forgalomba nem helyezhető, de nem lopott. Ami jár hozzá. Olajhűtő, csövekkel együtt. Karburátor, elektronika ( akksi kivételével) . Olaj kell bele, légszürö, benzin és mehet is. Ára: 90ezer forint. Szállításban esetleg tudok segíteni
Érdeklődni e-mailben, fórumot ritkán olvasok. email: hitman027@freemail.hu
Extreme-Tech2 kormánylengéscsillapító, zsír új, motoron nem volt, 20 fokozatban állítható, dobozában, papírjaival. 500 km futott hátsó fékbetétek. Ledes indexhez vagy integrált hátsó lámpához relé. Dunlop-Michelin-Pirelli-Metzeler-Bridgestone slick és sportgumik és 1 db esőgumi 120/70-130(enduro)-170/55-180/55-190/55-190/60-195/65-20
0/55 méretekben eladók