Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

osztálytársam anyja banki mittomén ki és megkérdezhetem ha gondolod
a motor amit venni akarsz. mert ez is lényeges egy banknak
teszem hozzá csak nagymotor érdekel...
toyota avensis..1999-s 2.0..átlag fogy: 7...kérésre adok képet
attol függ mit hányéves és hány cc...?
Sziasztok!
Egy barátomnak van egy eladó bőrnadrágja. Fekete, oldalt bőrszíjjal fűzött.
Szóval a nadrág állapota mint a képen is látszik, teljesen új szerű, alig használt, még betörve sincs!Nincs megkarcolva, nincs kikopva, semmilyen sérülés nincs rajta! Az új ára 30e Huf fölött van egy kicsivel. Most tied lehet ennek a töredékéért.
Méretei:
A nadrág derékbősége: 73cm,
szárhossz(külső):103cm, (belső): 76cm

Érdeklődni a sakic19 (kukac) citromail . hu - címen lehet.

Üdv
sziasztok...lenne egy kérdésem...feltettem már máshol is de minél több helyen látják annál több segítséget kapok..( gondolom én ) na az van h szeretnék visszaülni de nem tok hitelt átvállalni mert kiskönyvel dolgozok és hiába keresek 150 felett a bankot nem érdekli...kp-ra nem tok venni 1.3 millás motort..mert ha tudnék akkor már lenne...na a kérdés az hogy hogyan tudok motort szerezni úgy hogy a hitelt nem vállalom át?..van valamilyen kiskapu?..van egy toyotám is amit elcserélnék...előre is köszi a kommenteket!..széles utat!
Természetesen, ha többet viszel, az ár csökkenhet!
Elérhetőség az adatlapomon!
Üdv. DonPedro
Eladó BSTAR cross protektor ing, és 2 db protektor nadrág!
Az ing mérete:XL
A 2db nadrág mérete: XL, XL
Az ing kb 20 alkalommal volt rajtam. új ára: 25.000.- Most 10.000.-
A nadrág kb 15, 5 alkalommal volt rajtam. Új ára 15.000.-/db Most az újabbat odaadom 8.000.-ért, a másikat meg 5.000.-ért
Eladó SCOTT cross szemüveg Új ára 15.000.- Most 8.000.-
Eladó Oakley Crowbar MX cross szemüveg.
5db-os letépő fóliával, eredeti dobozában, rendszeresen tisztítva, nem karcos, a szemüveg pántján 3 zselés csík fut körbe a tapadásért!
Körülbelül 10 alkalommal használtam!
Új ára 21.000.- Most 15.000.-
Eladó SHOT cross ruha (mez+nadrág) 2 éves a ruha, mindig mosott, tisztított, szakadásmentes ruha, Kb 20 alkalommal volt rajtam!
Új ára:36.000.- Ft Most 10.000.-
Eladó Airoh FireFox 700 cross bukósisak, krómozott taréjjal, Bitti#11 autogrammal (2db), Dupla karbon héjszerkezet, Dupla D-gyűrűs csat, kivehető mosható bélés! Kb 20 alkalommal volt rajtam! Új ára 80.000.- Ft környékén. Most 40.000.-
Eladó SHOX 2XL bőrruha (marha), versenypúppal, térdkoptatóval, apró hibával, kb 2500 km-t mentem vele! új ára:110.000.- Most: 50.000.-
robogóbontások szinte minden típushoz ! kedvező áron , rövid időn belül bármit ! (használd a válaszerre gombot ! ! )
hello mindenkinek, malaguti xsm 50 érdekelne 300E körül, ha van vkinek, v tud eladót, persze normális állapotút, az írjon itt, v erre a mail címre -- makai_jozsika@msn.com
thx
helló!
125/50-es RS-emet elcserélném Supermotora
(esetleg: enduro/cross is szóbajöhet)
csereár: 300E

nagyrobogót is beszámolok (runner125-180, aerox100 stb) +kp
email/msn: zotyamancs@freemail.hu
Srácok!
Eladó egy titánszöges térdkoptató! Motrax tipusú Millerék féle. A koptató csak kakucson látott aszfaltot ottis csak pár alkalommal(kb 1 centi van kopva az egyikből, még a szögekig méterek vannak:)). uj ára 10e. én 5ért adom mert ugynézki nem lesz már rá szükségem. Sárga szinű.
Köszi az infót! Még megrágjuk a dolgot.
50-es Aprilia RX-et vennék 140ezer forint körül aki tud ilyet vagy van neki eladó az írjon : markfreak@citromail.hu
Aprilia RS 50 4 év garanciával eladó
Ja, én is annyiért vettem az enyémet. Izzóstul
nem ment át a furaton.
1000/db plussz izzó amit vettem hozzá
de mihelyt felraktam megvették. jó ár ez
Ja a lényeg.... igen belpiacos a vas de igazából eddig mindent kaptam hozzá mert fz kompatibilis...
Az a le ami a papírjaiban vannak szerintem hülyeség... ketten ülve rajta még a 600-as bandit is csak a hátunkat leste úgy 180-ig :)
Mit látod sérült... a paírjai megvannak, de amióta megsérült és áll semmit nem fizettek utánna..... (igazából ennek utánna kéne nézni...).
Én 110 -et kérek érte (ez is csak jelképes ár...az elektronika+karburátorsor többet ér ..), mert igazából kell a hely.
Nagyon szerettem a vasat de a sérülése után nem nagyon volt rá időm és keretem foglalkozni vele, most inkább vettem egy picit csak gurulni....