Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez nagyon sok sohse fogod tudni eladni max 4et kapsz érte!
http://www.hasznaltauto.hu/3005635_aprilia_rs_2005
ELAD
Ó!
Eladom RN19-re való gyári FIAT Quarantasei (VR46) idomszettemet. Dobozban van, a motoron még nem volt. Minden idomot tartalmaz.
eladó: Axo s27 sport cordura kabi.
narancs fekete
Eladó egy Devil karbon dob, egy GSXR háccáz, valamint egy pár lom Aprilia SXV-hez...32-, 870-,50-eFt
tökéletes szivatás után 2-3 rugsra indul most let a 1-hátso lánckerék+lánc kicserélve küldok rola képet
heló!
köszi de sajnos nem érdekel a motor
üdv
hello nekem lene egy 50cc keeway endurom olyan mint egy supermotor ha erdekel irj vissza es azt is ird meg hogy mere van az országban küldök egy képet is hogy meggyozödj rola hogy jo az álapota is és azt is ird meg menyit ér a tied. köszi mindenhogy irj visza. csáááááááááááá
220-250 körül de érted... neked is megérje nekem is... mi baja a motornak? nyáron dolgozgato szervizben szoval nem szeretnék elmenni világvégére rossz moccért.mond meg nyugodtan h mi baja van max cserélem csak tudjam!
hát nagyoncsak meggondolnám..az a gond hogy nemsokat sajna:S kb 300-at kéne rátolnom?
hát nézd. enyém 900ba van nekem... 6ért átulom fél éves 5év garis. ha rátudsz fizetni .. érdekel igyis?
300 körüli áron
mennyibe tartod?
helló! igen, az az évjárat! sérülés csak a plexin karcok, más nincs
csere érdekelne de ahogy látom Neked 97-98as rs ed van és sérült is talán. vagy?
helló! nekem van egy eladó RS-em. érdekelne?
Ja és ráfizetéssel is érdekel! olyan 280 ezer Ft-ig!
mármint ilyet
ilyet Te is tudsz
Eladó egy Honda mtx 125 R! Tökéletes állapotba mindem működik rajta!Kisebb hibákkal!
Csere érdekelne 125 vagy 250-es krosszra!
Tel:06-30-596-1657
vagy az msn:gu-rubi@hotmail.com
dt xt index van valakinek elfekvőben
4 egyforma kellene
thx
hello.egyszerü.letöltöd a progit,megszerkeszted,kinyomtatod,felragasztod,és örülsz

http://www.hobbielektronika.hu...
Helló!
Nekem kx125 92-93-as hoz kéne hátsó láncveztető a lengővillára az első fogaskarék mögé. Tud valaki segíteni, hogy hol tudnék ilyet szerezni akár használtan, akár újan?
régi rs 125 v rs 250et cserélnék zsir uj '08 rs 50 re (aki érti érti miért.) uj rs 1045000...! ! ! ! ! ! ! !