Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Alpinestars Tech 7
46-47 méretű,fehér-világosszürke.
39.990.-Ft.
Köszi a választ!
hali

Paypal fizetési módnál elég erős a vevő védettsége.

Üdv:
Gábor
Hy!
Igazándiból úgy gondolom nem az EBAY, hanem a konkrét eladó személye vagy a cég hozzáállása dönti el, milyen tapasztalatod alakul ki a hasonló oldalakról. Ugyan én ezzel nagyot szivtam, de az ebayrol sokmindent rendeltem és ez volt az első és eddig egyetlen negativ tapasztalat. Egyébként külföldön dolgozom, és biztos lehetett volna reklamálni, de technikailag ez nem lett volna egyszerü. Nem beszélve róla, hoyg egy ilyen méretü cuccnak csak a postaköltsége Amibol 115 dolcsi. S akkor emlitsem ha visszaküldöm és ujra jön, akkor ujra mehetek VÁM-ügyintézni? Mire meggyőzöm a vámosokat, hogy egy viszáruról van szó, és már egyszer kifizettem a vámot rá, beleőszülök...
Szóval meglátásom szerint gazdaságos és sokszor egyetlen beszerzési forrás az Ebay, s bár egy alkalommal megszivtam magamat is felelősnek érzem kicsit. Ha jobban utánanéztem volna, akkor láthattam volna, hogy hülyeséget irtak ki a doboz mellé.
Hát, szerintem ennyi...
Minden jót, és jó vásárlást az ebay-on!
Magam is vaásárolok ott ettől az esettől függetlenül, csak abszolut biztosra megyek...

Csá
Szia!
Nekem szükségem van egy szinkronteszterre,mennyiért adod?
Honda nsr 125. Jó állapotban, teljesen működésképesen. Elöl, hátul tárcsa, 125ccm, kétütemű sportmotor. Ir. ár 150e.
email/msn:mikupetya@freemail.hu
Heló! Tapasztalat miatt kérdezem: az ebay-el ekkorát lehet szívni? Nem tudtál reklamálni?
Hub
Jah tel szémot is irok. 20/3597534
Sziasztok.
Lenne egy Audi A6 1.9 TDI 1998.11. HAVI SZÉP ÁLLAPOTBAN. 4 éve van álam és SPORTMOTORT BESZÁMITANÉK. Külföldi tartozkodás miatt adom el. Az esztétikailag és motorikusan is kiváló.
Küldenél egy padló árat: seducertt@hotmail.com
Heló!
Lenne egy eladó mbx 80-asom. Meg kell fúrni és kell egy dugattyú bele. Jók a fékek,elöl majdnem új gumi. A blokk nincs széthajtva. Kuplung nem csúszik, főtengely nem lóg. Az egész motorban max 31e km van. Egyben vagy darabokban eladó. Ha egyben elviszed akkor 50ért a tied(kicsi alku lehetséges), és adok plusszban komplett első fék rendszert tárcsával, hátsó villát, kormány kapcsolót. Jelenleg szét van szedve mert festeni akartam,de most kell a pénz. Nincs még lecsiszolva csak a váz.

Ja és SŰRGŐS mert kéne a pénz másik motorra
Szia.
Úgy néz ki hogy .megtartom de kösz a lehetőséget .
ezek lemaradtak
Sziasztok!
Eladnám a gépem,esetleg YAMAHA quad-ra cserélném,akár érték egyeztetéssel!
Császtok! Van egy eladó sisakom, SHOEI Raid2 TC-2 (új), M-es a mérete, 60e az ára! Vácon vagyok, ha érdekel valakit hívjon a: 30/582-12-82!
supermoto szettet vennék vagy cserélnék ecel felniért cserébe cross
Üdv Motoros Barátaim!

Ha valakit érdekel vadonatuj bal oldali turadoboz BMW R1150-es szériára keressen meg...
A nyáron rendeltem Amerikából a szettet a szeretett K1200R-emre (az EBAY-on erre a tipusra irták).
Mikor megjött látom a csatlakoztatásán, hogy nem a K1200-ra való,hanem az R1150-es sorozatra.
A dolog szépsége továbbá, hogy a szet helyett küldtek 2 db bal oldali dobozt.
Nos ha valakit érdekel, vagy az ismerősei körében szüksége van valakinek balos dobozra, akkor keressen meg a htmajor@gmail.com cimen. Egy korrekt árban megegyezhetünk. A dobozok vadi ujak, eredeti német BMW gyármányok, még nem voltak motorra felcsatolva, még a matrica sincs rá felragasztva, mellé van csomagolva.

Mindenkinek Széles Utat, Teli Tankot!
Van 3db FZ400R em+1db ETZ250+1db TS125
Cak összehozunk vmit ha gondolod!
Sziasztok!

Kulcscsontvédős protektoringek, gyerek méretben is eladók!

19900ft.
Csövi !
Mire gondolsz?
Szia. Vámpapírja van meg adás-vételi , de forgalomba nem helyezhető . És visszalett alakítva terepre.
nagy kár! semmi kinti papírja?
Szia !
A portrét úgy gondoltam, hogyha megfested a kiskölköt a motoron, akkor az arcát fel lehessen ismerni
Üdv: Andi